FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Czy gmina powinna pomagać grupom muzycznym promują

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 05.04.2004, 19:20:03 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Jak sądzicie, czy zespół REDRUM powinien byc wspierany przez Gminę Zelów/ Wszak reklamujemy gmine w innych powiatach? Co o tym sądzicie? Bardzo mnie to ciekawi. Ostanio graliśmy w Łodzi i barzdo ciepło nas tam przyjeto, a w Zelowie nikt z władz o nas nie wie. Tylko dom Kultury, ale to za mało.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.04.2004, 20:03:08 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Eno Krychu! POPIERAM! Pewnie, że powinni się wami zająć! POZDRAWIAM OCZYWIŚCIE!Wykrzyknik

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.04.2004, 20:06:45 Odpowiedz z cytatem
Sassa
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: No z .... Zelowa
Register IP:


Krysztal... nie tylko wladze powinny wspomagac REDRUM ale takze caly Zelów city. Uśmiech... Ja jestem za tym zeby wspierac krysztala i innych...

_________________
Sasek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.04.2004, 10:34:10 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Myśle że gmina powinna wpsierać Redrum. NIe należy zapomnieć że w Zelowie są takżę inne zespoły muzyczne. (Z tego co sie orientuje). ALe jaki ten sposób wspierania? Nie chodzi chyba tylko o pieniężny.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 06.04.2004, 19:16:23 Odpowiedz z cytatem
poldosz
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Mar 2004
Posty: 18
Skąd: zelów
Register IP:


Powinno się wspierać zespoły Zelowskie przynajmniej dlatego ze są z Zelowa LOL A tak na serio to jagby gmina zorganizowala ich koncerty to by było extra i wogule fajnie.
A co do REDRUM to zaje..... zespół jak dla mnie. Fajnie grają dla mnie BOMBA!WykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 08.04.2004, 22:56:47 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


okey. ja też popieram wspieranie miasta różnych zespołów. Ale teraz z autopsji. Należę do zespołu Zelowskie Dzwonki Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Zelowie. Jako jedyni w Polsce gramy na dzwonkach. Już w nazwie mamy ZELÓW.
istniejemy od pięciu lat, koncertowaliśmy już za granicą, w Polsce prawie wszędzie. W prasie też często jesteśmy.
a w Zelowie? Tylko w naszym kościele, w SP4 w ZSO. Samorząd w ogóle nie wie o naszym istnieniu. Czy to w ogóle możliwe?
Czy to ze względów wyznaniowych....?
Życzę Redrumowi mnóstwo szczęścia Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.04.2004, 13:27:42 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Myślę,że na pewno. Byłoby to całkiem na miejscu,gdyby władze miasta pomogły Wam się "rozwijać" (jeśli można tak to w ogóle nazwać).Osobiście życzę sukcesów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.04.2004, 20:13:19 Odpowiedz z cytatem
Qbek
Miętki
Miętki
Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


Zgadzam się z Zgrzewką. Ja też jestem członkiem Zespołu Zelowskie Dzwonki. A Burmistrz jak narazie nawet palcem nie kiwnął, żeby nam i innym zespołom cosik dopomógł - a tu tymczasem nic! Smuteczek no i jak mamy wypromować Zelów? A tak poza to Burmistrz nic nie robi w kierunku podarunku dla młodzieży conieco z rozrywki. Tylko policja się szwęda, by kogoś złapać na rozrywce, jaką sobie niestety młodzież sama robi. Rolling Eyes echhhhhh Confused pozdrawiam!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.04.2004, 20:26:28 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


taaa. nic nie robi...
a BajerFull na dni majowe, to co?
o matko, sorry, nie, żartowałam Suszę zęby


głupi żart, hehe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 28.04.2004, 08:11:09 Odpowiedz z cytatem
Qbek
Miętki
Miętki
Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


ale się Zgrzewo rzuciłaś! Język A zwłaszcza Burmistrz LOL po twoim wpisie na kilometr widać, że nie lubisz tego zespołu Cool heh Rolling Eyes Nie powiem! (omg) pozdropoziomka!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 31.07.2004, 15:06:20 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


No a jak sobie wyobrażasz tą pomoc? Przyjedzie do ciebie burmistrz i da ci 200 zł i powie, masz kup sobie nowy mikrofon? Bo jak dla mnie to by wystarczyło zorganizowanie jakiejś imprezy i żeby wystąpiły nasze zespoły...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 03.08.2004, 17:05:37 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


zgadzam sie z mwl'em. A przecierz jak są jakieś imprezy to są przecierz zapraszene zespoły z zelowa min. redrum na dniach zelowa czy jakoś tak nie wiem bo nie pamiętam LOL

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.08.2004, 15:26:51 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Troche za dużo gadania jak dla mnie. Potrzeba więcej czynów. Wspieranie można rozumieć na kilka sposobów.
(1) Wspieranie artystyczne (myśle, że to tak można nazwać).
-Czyli chodzi o zorganizowanie jakiegoś koncertu czy coś w tym stylu, ale nie tylko podczas jakiegoś święta dotyczącego miasta Zelów ale może jakis koncert w ramach umilenia turystom przyjeżdzającym nad Zbiornik Retencyjny wany "Patyki".
(2) Wspieranie finansowe
-Jeżeli liczycie na to wsparcie to możecie sie przejechać. Nikt wam nie kupi nowego mikrofonu czy gitary!Wykrzyknik Nie wystarczy siedzieć i czekać ale trzeba sobie jakoś radzić. Dla przykładu zespoł GODZ HAMMER mimio iż jest młodszy od RERDUM'u to zdołał kupic sobie sprzet nagłasniajcy a nikt ich nie wspierał prócz rodziny i kumpli. Nie musza wydawać już kasy na Studio Nagraniowe bo dzięki temu sprzętowi moga sobie nagrać wszystko w domowym zacisz. Co prawda nie bedzie to tak perfekcyjnie zrobione jak w Studio ale zawsze to już coś.

Także szkoda gadanie. Potrzeba więcej czynu i pracy.

PS. Pozdrawiam cały Zespół Godz Hammer, którego strona już jest w 70 % gotowa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Czy gmina powinna pomagać grupom muzycznym promują 
PostWysłany: 25.08.2005, 11:14:06 Odpowiedz z cytatem
yoda
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 3

Register IP:


specjalność- nieznośne teksty typu strach się bać

Admin:
Po pierwsze czemu miała służyć ostatnia Twoja wypowiedź? Usunołem ją.
Po drugie nie pisz posta pod postem, tylko edytuj poprzedniego, jeśli nikt nie odpowiedział.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon