FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wandalizm

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 31.03.2004, 22:17:49 Odpowiedz z cytatem
Krzycho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


W nocy z 30 na 31 marca 2004r. przy bloku nr 10 na ul. Szkolnej ktoś urządził sobie "zabawe" skacząc po dachu zaparkowanego tam samochodu.
Jeśli ktokoliwek coś wie lub widział, byłbym zainteresowany informacjami. Proszę o kontakt na maila lub gg.
Sprawę traktuję bardzo poważnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 31.03.2004, 23:13:04 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Takich to powinno się złapać i .................. nie powiem co zrobić, aby mieli nauczke na przyszłość.

Akty wandalizmu w naszym mieście występują bardzo często: pourywane lusterka, powyrywane anteny, wyrwane emblematy, porysowane samochody, stłuczone szyby, powyrywane kosze na śmeci, pogięte znaki drogowe..... i cała masa innych......... i po co to komu?
O złodziejstwie już nie wspomne bo to inna para śmierdzących skarpetek.
Co do niektórych można się domyślać kto to zrobił, tylko widze że nie ma się za nich kto wziąść!
Widać tu brak zajęcia, próbę pokazania na co mnie stać i jaki to ze mnie hojrak przy kolesiach.... heh dosłownie asfalt w czaszce. A w domu przy rodzicach okazuje się że to wcielony aniołek.
Aż brak słów.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 12:01:05 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Skąd ja to znam pourywane lusterka ,porysowany,powgniatany samochód, moja balbinka miała wiele takich przejść a więc krzychu wiekszosc ludzi przez takie akty wandalizmu przeszła w zelowie .


Danon napisał:

Co do niektórych można się domyślać kto to zrobił, tylko widze że nie ma się za nich kto wziąść!

No tu można spekulowac na ten temat , jeśli pójdziesz na policje wyjdziesz na konfidenta ,jeśli bedziesz chciał to zrobić na własną reke można sobie narobic wielu wrgów ,a więc może ma ktoś pomysł jak załatwiac takie sprawy Confused

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 01.04.2004, 12:35:05 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Nie konfident...tylko spełni sie obywatelski obowiązek... chamstwo trzeba zwalczać... :]

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 02.04.2004, 12:51:56 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Shocked Hmmm to było nie dawno a mieszkam nie daleko i niestety nic na ten temat nie wiem najwyżej spytam się moich sąsiadów. Shocked
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 07.04.2004, 11:18:58 Odpowiedz z cytatem
maksimus
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 6
Skąd: Zelów
Register IP:


To bardzo nieładnie ze strony panów chuliganów, że właśnie w ten sposób chcieli się zabawić.Jestem ciekaw co w tym momencie robiła zelowska policja.Jak wiadomo nasi dzielni policjańci bardzo żadko wykazują się sprytem i gdy składamy skarge na taki właśnie akt wandalizmu lub coś pokrewnego to pierwsze pytanie jakie można usłyszeć z ust policjanta to cytuje " imię i nazwisko oraz dokładny adres zamieszkania sprawcy ".Mojim zdaniem niemasz co liczyć na pomoc naszych władz jedynie pozostaje Ci wierzyć w ludzką sprawiedliwość.Może ktoś Ci pomoże.Jak jedynie mogę Cię zapewnić, że popytam się znajomych i jak będe coś wiedzała to dam Ci znać.Pozdrowionka.Cześć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.04.2004, 09:59:42 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja nie wiem jak to u was jest ale jak ja zaparkuje rower pod Wypką to jakoś jeszcze mi nikt go nie zarysował co najwyżej raz powietrze spuścił <lol>Takiego to bym dopiero roztrzelał.Trzeba wiedzieć gdzie parkowaćUśmiech)Nara
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Wandalizm 
PostWysłany: 20.09.2004, 12:25:49 Odpowiedz z cytatem
piotrk
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Wrz 2004
Posty: 8

Register IP:


mojemu znajomemu zwineli radio z samochodu..... w 2 dni sie dowiedział kto to zrobił zwołal znajomych i zrobił kolesiowi w nocy wjazd na chate - rozwalili mu wszystko i radio odzyskał......

sposób drastyczny i raczej w stylu ukraińskiej mafii ale jak narazie jedyny skuteczny.... bo policjanci to tylko umieją ci przyjechać i mandat wlepić za złe parkowanie - wiadomo nie ma ryzyka..... no chyba że sie ma plecy wtedy może te smerfu ruszą dupe bo inaczej to nie Cool

_________________
Pozdrawiam

www.kedziak.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon