FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> 18-stka. Jak przed nią a jak po niej?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 05.04.2004, 19:02:13 Odpowiedz z cytatem
Diablo
Miętki
Miętki
Dołączył: 05 Kwi 2004
Posty: 6
Skąd: Zelów(Miasto Cudów)
Register IP:


Język 18-stka dla jednych cosik pięknego a dla drugich tregedia ja wole swój wiek bo wedle prawa nie wiem co robie i nie odp za to:D pozdro dla wszystkich ziomów z moje byłej "3F"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 08.04.2004, 09:50:56 Odpowiedz z cytatem
maksimus
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 6
Skąd: Zelów
Register IP:


Hej niektórz z nas już są grubo po osiemnastce ale powiem wam szczerze na mojej było wspaniale.Bardzo lubie chodzić na takie imprezki wszyscy na nich są wyluzowani i do każdego nastawieniu po przyjacielsku.No może się to zmienić gdy się troszke za dużo wypije ale przeważnie takie imprezki bardzo często są bezproblemowe.Więc moji drodzy bardzo szczerze was zachęcam na takie imprezki, niemartwcie sie wiekiem bawcie sie , bo życie zakrótkie jest na smutkie i żale.Czołem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 08.04.2004, 14:41:55 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


nom..zgadzadzam sie z maksimusem Język Język Język
jak wczesniej napisałam" baw sie tylko nieprzecholuj"
W moim przekonaniu to nie lubie zbytnio chodzić na imprezki...nie rajcują mnie, tak jak przedtem Smuteczek .Moge sie pobawić, ale tylko w gronie przyjaciół.A co do temaciuku:Po mojej 18-nastce...zostane taka samą osobą jaką jestem.(fajnie ze bede kim innym--głupiee Embarassed ).Nielubie osób, którzy mi narzucaja, ze jestem taka dziecinna(a są..więcej na temat ten zapraszam na priv-a ---za duzo sie nie dowiecie Język Język ).Ale ja przeciez taka nie jestem(tylko mi czasem odbija) i na siłe sie nie bede zmieniaćWykrzyknikA z moja 18-nastką..to specjalnie jej nieewyprawie... Język Język ...ja nie chce byc dorosłaWykrzyknik Język Język pozdro dla wszystkich
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 20.04.2004, 15:48:54 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Ojj gosia podpadasz mi mnie nie zaprosisz na 18-nastke:] hehe Suszę zęby impreza bezmnie to nie impreza LOL. Tylko musi być dużo broooo o takkk to jest to czego trzeba jeeeeeheee Twisted Evil

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 26.04.2004, 19:41:09 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Więc, była wiele lat temu i w zasadzie nie czułem się inaczej przed i po. Dopiero kiedy dwa lata potem wyprowadziłem się z przytulnego gniazdka moich rodziców, poczułem zmiany...
Ale nadal nie czuję się absolutnie dorosły, choć chyba już powinienem Język
Bawcie się dobrze na swoich osiemnastkach (może mnie ktoś zaprosi Suszę zęby hehe), moja trwała trzy dni WykrzyknikWykrzyknik, ale porzućcie nadzieję o rewolucyjnych zmianach.
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 18-stka. Jak przed nią a jak po niej? 
PostWysłany: 27.04.2004, 06:40:30 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


Heh ale w moim przypadku jest na co czekać... Rodzice obiecali mi, że dadzą kasę na wyrobienie prawa jazdy Suszę zęby Suszę zęby Nie martwcie sięjak będę miał jazdy próbne to was uprzedzę - będziecie mogli się schować w domu Język Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon