FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> look4win - Wygrywaj nagrody!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 06.11.2006, 21:18:43 Odpowiedz z cytatem
Pająk
Miętki
Miętki
Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 15
Skąd: Zet El Wu
Register IP:


Pomyślałem sobie, że może byście chcieli wziąść udział w losowaniach fundacji look4win. Możecie wygrywać nagrody! To może ja tak w skrócie wyjaśnię o co chodzi:
Wchodzicie na stronę www.look4win.pl, rejestrujecie się (przeczytajcie regulamin) i oglądacie reklamy. Za to, że oglądacie reklamy możecie wygrywać nagrody. Oglądanie tych reklam nie zajmie wam więcej niż 5 minut dziennie, a pomożecie dzieciom! Jakim dzieciom? Wejdź i sam zobacz!
Polecam, ponieważ ja już sam wygrałem jedną nagrodę, niestety o małej wartości (20 zł). Przy rejestracji, gdy będziecie wpisywać skąd dowiedzieliście się o tej stronie to wpiszcie nick Kavusek Suszę zęby

Screen ze stronki (jak to działa)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 look4win - Wygrywaj nagrody! 
PostWysłany: 19.11.2006, 13:35:23 Odpowiedz z cytatem
sajmon.x
Miętki
Miętki
Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 1

Register IP:


Witam.

Jestem użytkownikiem www.look4win.pl

Polecam ten serwis przede wszystkim tym, którzy chcą pomóc dziecią.
(Fundacja look4win deklaruje, iż za każdą obejrzaną reklamę otrzymuje pieniądze od sponsorów)

Jeśli, ktoś chce połączyć przyjemne z pożytecznym i piąć się w rankingu serwisu look4win do góry ( teoretycznie zwiększa szanse wygranej) mogę opisać główne zasady zdobywania punktów;

- pkt do rankingu zdobywa się oglądając systematycznie reklamy oraz polecając serwis nowym użytkownikom,
- pkt z rankingu z kolumny tzw. "ile flashy" mają znaczenie w przypadku większej ilości osób z takim samym rankingiem,
- losowanie nagród odbywa się codziennie i KAŻDY MA SZANSE WYGRAĆ oglądając choćby 1 reklamę dziennie,
- aktualnie użytkowników serwisu jest ok 6000, a nagród ok 600/24h
więc prawdopodobieństwo wygranej jest spore Smile

- ja staram się oglądać reklamy z 4 razy dziennie w równych odstępach czasu co prowadzi do uzyskania 4 x 7pkt = 28pkt za systematyczne oglądanie.
- uwaga, jest masa ludzi, którzy przegapili wygraną! Sprawdzenie a zarazem potwierdzenie wygranej odbywa się po zalogowaniu i obejrzeniu wygranej reklamy.



Jeśli ktoś skusi się na założenie konta i jego aktywowanie ( oraz docenia moją pomoc ) PROSZONY JEST o podanie przy rejestracji osoby polecającej o nick-u sajmon.x Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon