FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wizyta Marszałka Sejmu w Zelowie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 23.08.2006, 15:30:31 Odpowiedz z cytatem
abc
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 20

Register IP:


Narzekamy, że w Zelowie nic sie nie dzieje, a jak już sie dzieje, to nikt tego nie zauważa. Przykładem jest wizyta tak wysokiego urzędnika państwowego jakim jest Marszałek Sejmu. Kilka dni temu 16.08.06r. mieliśmy okazję gościć go w naszym mieście, ale na spotkaniu zorganizowanym w Domu Kultury pojawiła się zaledwie garstka ludzi. Nie było żadnego przedstawiciela miasta. Czy dla społeczności Zelowa taka wizyta jest tak błachą rzeczą, że nikt jej nie zauważył? Pomijam już szarych obywateli,ale chodzi mi władze Zelowa. Bez względu na to, czy odpowiadają komuś poglądy jakie reprezentuje Marszałek. Chodzi mi o sam fakt pobytu w Zelowie wysokiego urzędnika państwowego. Natomiast fakt jego pobytu zauważył ks.Jelinek i dzieli się tym spostrzeżeniem na http://www.zelandia.pl/galeria/2006/2006-08-16-goscie_marszalek/index.html
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP800x600
PostWysłany: 23.08.2006, 18:54:19 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


To ciekawe... i cisza wszędzie
A jaki był cel wizyty Marka Jurka? Czy tylko wpadł do Zelowa na kawke? Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2006, 19:11:10 Odpowiedz z cytatem
abc
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 20

Register IP:


Tak, masz rację ks.Jelinek poczęstował go kawką, ale z tego widziałam w Domu Kultury na stole, przy którym siedział była tylko woda mineralna (i to kiepskiej firmy). Zobaczyłeś tylko co chciałeś zobaczyć, bo na fotkach można go zobaczyć także w innych sytuacjach np. zwiedzanie Kościoła i Muzeum. A każdy szanujący swojego gościa gospodarz częstuje go z reguły kawką. Inna rzecz, że w Zelowie właściwie nie ma miejsca, w którym można by było się napić kawki, po prostu "Nudy, Nudy". Z tego co wiem,n a szczęście na kolacje udał się do Bełchatowa. Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP800x600
PostWysłany: 23.08.2006, 19:23:43 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Pisząc o kawce nawet nie zauważyłem, że są zdjęcia z kawką (aż musiałem zajrzeć jeszcze raz) Mruga 2
Ale nadal nie wiem jaki był cel wizyty, chyba że czysto towarzyski. Jeśli tak to się zgodzę że gościa trzeba jakoś ugościć i czymś zainteresować.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2006, 19:34:49 Odpowiedz z cytatem
abc
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 20

Register IP:


Trzeba było być na spotkaniu Danon, wtedy wiedziałbyś jaki był cel tej wizyty i jakie były poruszane problemy. A tak dla Twojej wiadomości: na spotkaniu były poruszane problemy dotyczące naszej małej zelowskiej społeczności. A tak a propos, to...Marszałek Sejmu chyba nie jest osobą do towarzystwa dla nas (ma chyba lepsze towarzystwo) Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP800x600
PostWysłany: 23.08.2006, 19:45:17 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


abc napisał:
Trzeba było być na spotkaniu Danon,wtedy wiedziałbyś jaki był cel tej wizyty i jakie były poruszane problemy.

Kurcze noo... a ktoś do mnie dzwonił 16-go z numeru prywatnego, a mogłem odebrać, ehh ominęła mnie taka wizyta Smuteczek LOL

abc napisał:
...na spotkaniu były poruszane problemy dotyczące naszej małej zelowskiej społeczności.

Jeśli nikt z władz zelowskich nie był na spotkaniu z panem Marszałkiem to z kim oprócz ks. Jelinka te problemy były omawiane?

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2006, 19:59:47 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


No proszę i nie było żadnego przecieku żadnej informacji dla ludzi. Pewnie władze bały sie że ludzie przywitają go jajkami i pomidorami.

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 23.08.2006, 20:37:47 Odpowiedz z cytatem
abc
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 20

Register IP:


Danon napisał:
To ciekawe... i cisza wszędzie


Ciekawe,ciekawe...cisza wszędzie,bo jeśli ambicje władz lokalnych biorą górę nad dobrem wyborców,to zapada taka właśnie cisza,bo ponoć:

"ZOSTAŁO JUŻ IM TYLKO KŁAMSTWO" http://www.zelow.pl/informator/sierpien2006.pdf
Ot,taka nasza polska przypadłość Uśmiech...

P.S.Czytaj uważniej moje posty.Napisałam przecież,że na spotkaniu była garstka ludzi i to właśnie z nimi były omawiane problemy.
A propos tel. 16-go(to chyba czuje zajawkę),to ja dzwoniłam,aby przypomnieć Ci o doładowaniu tel. Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP800x600
PostWysłany: 23.08.2006, 20:49:41 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


abc napisał:
Czytaj uważniej moje posty. Napisałam przecież,że na spotkaniu była garstka ludzi i to właśnie z nimi były omawiane problemy.
A propos tel. 16-go(to chyba czuje zajawkę),to ja dzwoniłam,aby przypomnieć Ci o doładowaniu tel. Uśmiech...


Czytam czytam uważnie Uśmiech... Garstka ludzi, bez władz LOL Okey już nie ważne.

Z tym dzwonieniem coś mi tu ściemniasz Język Telefon mam na abonament Suszę zęby

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.08.2006, 21:26:42 Odpowiedz z cytatem
abc
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 20

Register IP:


Póki co, władza Zelowa jest w Urzędzie Miasta i Gminy, a reprezentuje ją Burmistrz LOL LOL LOL LOL LOL
Dobranoc Danon Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP800x600
PostWysłany: 27.08.2006, 22:48:12 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Patrzcie patrzcie, jaki znalazł się zwolennik PISu Suszę zęby

Cytat:
Trzeba było być na spotkaniu Danon, wtedy wiedziałbyś jaki był cel tej wizyty i jakie były poruszane problemy.


Danon nic nie straciłeś bo niby, po co mieli byśmy iść na jakieś spotkanie z Markiem Jurkiem, jakie niby sprawy by miały być poruszone?? Ja i tak nie wierzę w żadne słowo takiego marszałka, obiecuje obiecuje i guzik słowa dotrzyma, banda złodziei!!

Apropo: Ks. Jelinek na burmistrza Zelowa!WykrzyknikWykrzyknik!

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 28.08.2006, 20:37:54 Odpowiedz z cytatem
abc
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 20

Register IP:


Kociak tu nie chodzi o PIS,tylko o sposób podejmowania potencjalnych go?ci i rangę wydarzenia.Marek Jurek może być członkiem PIS,PO,SLD czy Partii Piwa(dla mnie osobi?cie wsio ryba).
Po prostu ważniejszymi wydarzeniami jak się okazuje sš w naszym mie?cie i gminie zawody pożarnicze lub wędkarskie, na które to chadzajš nasze władze.Co tam Marszałek Sejmu Uśmiech...
A propos:mnie nic nie ukradł Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      AvantBrowserWinXP800x600
PostWysłany: 28.08.2006, 21:04:05 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Być może cała wizyta marszałka odbyła się bez wiedzy zelowskich urzędników, być może Marka Jurka zaprosił osobiście do Zelowa ks. Jelinek?? a ty robisz z tego wielkie halo Uśmiech...
Cytat:

Po prostu ważniejszymi wydarzeniami jak się okazuje sš w naszym mie?cie i gminie zawody pożarnicze lub wędkarskie, na które to chadzajš nasze władze


Osobiście uważam, że to bardzo dobrze świadczy o naszym burmistrzu, że pojawia się na takich imprezach jak zawody pożarnicze, wędkarskie czy jakąś studniówka, drugi siedziałby za biurkiem i pierdział w stołek hi Suszę zęby

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 29.08.2006, 06:55:29 Odpowiedz z cytatem
abc
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 20

Register IP:


Być może...Być może Burmistrz ma osobistą sympatie do munduru Uśmiech...... Być może na zawodach wędkarskich są ładniejsze plenery... Być może na zawodach pożarniczych jest większa adrenalina... Być może na studniówce jest więcej jadła i picia Mruga 2... Być może takie imprezy są dużo "łatwiejsze w obsłudze"... Być może niedługo kończy się kadencja i nie trzeba sie już starać... Być może...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIE5-Win98800x600
 Wizyta Marszałka Sejmu w Zelowie 
PostWysłany: 29.08.2006, 10:55:18 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Być może abc boli głowa. Uśmiech... .. byc może abc nalezy do parafi ewangelicko reformowanej...być może abc to ks. Jelinek. Suszę zęby Być może ksiądz sam chciał zwrucić na siebie uwagę jaki to on dobry i jakich to on gości przyjmuje...Być może to on sam napisał ten post Suszę zęby

ABC nie mam zamiaru juz się z tobą przekomarzać, tylko nie pisz ze burmistrz Zelowa mało dla nas zrobił, bo to za jego kadencji nasze miasto nabrało jak by kolorów, wiele ulic, budynków zostało wyremontowanych i zmienionych nie do poznania, interesuje sie naszymi sprawami, co świadczy choćby fakt, że pojawia się na różnego typu zawodach czy tez innych imprezach. Jak sięgnę pamięcią to nie przypominam sobie żeby za kadencji np Jóźwiaka cokolwiek sie zmieniło, i żebym go gdziekolwiek widział?

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon