FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Kronika policyjna... fakty i plotki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 02.03.2007, 11:46:39 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Od tego trzeba zacząć, że gdyby można było ten budynek wykupić... Uśmiech...

Ale marzenia są piękne LOL To co partyjka w bilarda...? Na razie wirtualnego na WP Język

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.03.2007, 12:22:32 Odpowiedz z cytatem
Benicho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 37
Skąd: Zelów
Register IP:


ejj no co chcesz... ten bilard na WP jest całkiem całkiem... swoimi czasy lekko pogrywałem sobie w tego bilarda... ale to nie to samo co na żywo, na prawdziwym stole... hehe... Język

_________________
Inter Mediolan królem Ligi Włoskiej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.03.2007, 12:57:52 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


A czy ja coś złego powiedziałem/napisałem na tego bilarda? Suszę zęby Były czasy, że grało się całymi nocami co nie Puaro Uśmiech...

No dobra... ale teraz to już nieźle zboczyliśmy z tematu, więc jazda na właściwe tory!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.03.2007, 21:39:19 Odpowiedz z cytatem
Benicho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 37
Skąd: Zelów
Register IP:


aa nasze właściwe tory to... supermarket?? Suszę zęby a byliście już w tym nowym EKO?? bo ja tam jeszcze nie... ale muszę się kiedyś przejść... może jutro... hehe...

_________________
Inter Mediolan królem Ligi Włoskiej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 08.03.2007, 07:48:47 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2007.03.07 napisał:
Śmierć motorowerzysty

Policjanci z Zelowa w dochodzeniu wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu zelowskich ulic: Mickiewicza i Poznańskiej. Ze wstępnych ustaleń detektywów wynika, że 22-letni zelowianin kierujący Skodą Fabią, nie podporządkował się znakom wyznaczającym pierwszeństwo przejazdu i uderzył w przejeżdżającego skrzyżowanie 67-letniego motorowerzystę, po czym odjechał z miejsca wypadku, nie podejmując próby udzielenia pomocy pokrzywdzonemu. Potrącony zmarł. W kilkanaście minut od zdarzenia, policjanci ustalili tożsamość kierowcy samochodu i zatrzymali go w przydomowym garażu, gdzie sprzątał samochód z drobin szkła. Użyty probierz wykazał trzeźwość mężczyzny. Decyzją prokuratora, 22-latek trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Trzeźwość ale nietrzeźwość myślenia Smuteczek

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 10.03.2007, 01:35:30 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Totalny brak wyobraźni. Jak można nie zatrzymać się na stopie przed ruchliwą drogą przy kompletnym braku widoczności. W dodatku uciec z miejsca wypadku bez udzielenia pomocy, gdyby nie uciekł to kto wie, może ten starszy człowiek by przeżył? Chociasz udzielić pomocy też trzeba umieć.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 14.03.2007, 09:31:19 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2007.03.14 napisał:
"Niechronieni" ucierpieli w wypadkach

Zelowscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych z udziałem tzw. "niechronionych" uczestników ruchu. Dziesięć minut przed pietnastą na na ulicy Kościuszko w Zelowie, 12-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód Opel Omega. Kierowca opla okazał się trzeźwym. Poszkodowana z ogólnymi potłuczeniami ciała została umieszczona w bełchatowskim szpitalu, do którego przewieziono także 66-letnią rowerzystkę, potrąconą przez 23-letniego kierowcę toyoty. Do wypadku doszło czterdzieści minut po siedemnastej, na ulicy Dzielnej w Zelowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów, wynika, że kierujący samochodem, wyprzedzając inny pojazd, najechał na skręcającą w lewo kobietę.
Na kanwie przywołanego zdarzenia, policjanci, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, z racji sezonowo wzrastającej liczby kierujących jednośladami, apelują do kierowców o wzmożenie uwagi i szczególną koncentrację!

Coś ostatnio za dużo tych wypadków u nas...

Cytat:
Do wypadku doszło czterdzieści minut po siedemnastej, na ulicy Dzielnej w Zelowie.

Niedziela. Akurat byłem na podwórku i słyszałem straszny pisk opon na asfalcie, to pewnie było to zdarzenie.


PS. Zmieniam tytuł topicu na "Kronika policyjna... fakty i plotki"

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 15.03.2007, 10:14:13 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


Danon jeśli chodzi o te dwa potrącenia które cytujesz w swoim poście to oby dwa miały miejsce w ostatni wtorek tj 13.03. Mialem to "szczęście" że przypadkowo przejeżdżałem obok miejsc tych zadarzeń krótko po ich zaistnieniu Sad

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 15.03.2007, 15:23:39 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Nie zaprzeczam, nie zaprzeczam drogi Mike, po prostu skojarzyłem zdarzenie w czasie i hałasie Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 16.03.2007, 01:54:27 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Taaaaaa!Wykrzyknik Zbyt często. Szczególnie, że ta rowerzystka to moja mama. Na szczęście skończyło się na dużym bólu, mnustwie siniaków, sporej ilości opuchlizny i kilkunastu szwach - niestety na twarzy. Jednak brak złamań i poważnych obrażeń, przy takim uderzeniu to cud.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1280x960
PostWysłany: 16.03.2007, 08:00:40 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


ehhh... zbyt często, za często Smuteczek

Jakieś 2 miesiące temu została potrącona moja babcia jadąca na rowerze ul. Kościuszki przez panią nauczycielkę cofającą (włączającą się do ruchu) spod Banku Spółdzielczego. Czego wynikiem były liczne potłuczenia i wielkie siniaki. Nauczycielka angielskiego podała swoje dane i zobowiązała się pokryć koszty leczenia, jeśli takowe by wystąpiły. Sprawa zakończyła się polubownie bez udziału policji.

Za kilka dni okazało się jednak (w Zelowie się nic nie ukryje), że pani pedagog udała się na policję jako pokrzywdzona w tej sprawie, ze swoją wersją wydarzeń, że niby jakaś rowerzystka wyjechała jej wprost pod samochód... i uciekła! Liczyła pewnie na odszkodowanie za poniesione szkody (obite auto).

Zachowanie nauczycielki pozostawiam bez komentarza...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.04.2007, 08:51:24 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2007.04.02 napisał:
Śmiertelny wypadek motocyklisty

Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków drogowych, do których doszło podczas minionego weekendu. Najtragiczniejszy w skutkach okazał się wypadek z udziałem dwudziestotrzyletniego zelowianina, kierującego na ulicy Cegielnianej w Zelowie motocyklem marki Suzuki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość prowadzącą do utraty panowania kierowcy nad pojazdem i brak kasku na głowie motocyklisty. Zderzenie z ogrodzeniem posesji zakończyło się śmiercią dwudziestotrzylatka.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.04.2007, 11:30:07 Odpowiedz z cytatem
Benicho
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 37
Skąd: Zelów
Register IP:


a mogę wiedzieć z jakiej strony czerpiesz te informacje??

_________________
Inter Mediolan królem Ligi Włoskiej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.04.2007, 12:17:42 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


http://dolsat.pl/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=2470&Itemid=2

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x800
 Kronika policyjna... fakty i plotki 
PostWysłany: 02.04.2007, 12:48:41 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Benicho, dokładnie z tej strony: www.policjabelchatow.dolsat.pl

A to co podał Maystero to już chyba druga ręka Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxUbuntu1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 6 z 16  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon