FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Kronika policyjna... fakty i plotki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 14.06.2008, 09:14:27 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Też słyszałem wersje którą pisał Fago. To już drugi chłopak w młodym wieku który zginał w przeciągu 2 tygodni. Wcześniej mój kumpel uciekał przed policja w łasku i chciał skoczyć z dachu elektrociepłowni (nie jestem pewien) na drzewo. Niestety nie doleciał. Ale to był w tym przypadku wypadek a nie samobójstwo. Chłopak lat 18 [*]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 14.06.2008, 11:14:31 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


C4rtm4n napisał:
Też słyszałem wersje którą pisał Fago. To już drugi chłopak w młodym wieku który zginał w przeciągu 2 tygodni. Wcześniej mój kumpel uciekał przed policja w łasku i chciał skoczyć z dachu elektrociepłowni (nie jestem pewien) na drzewo. Niestety nie doleciał. Ale to był w tym przypadku wypadek a nie samobójstwo. Chłopak lat 18 [*]



Z tego co mówili moi znajomi był po jakiś używkach, bezpodstawnie nie ucieka się raczej przed Policja.

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 24.07.2008, 06:46:04 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2008.07.16 napisał:
Motocyklista z promilami

28-latek kierował motocyklem mając 3,8 promila alkoholu

15 lipca około godz. 0.45 w Zelowie na placu Dąbrowskiego policjanci zatrzymali nietrzeźwego motocyklistę. 28-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego miał w organizmie około 3,8 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że motocykl marki Honda, którym jechał nie miał tablic rejestracyjnych i ubezpieczenia OC. Pojazd zabezpieczono, a 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi komisariat w Zelowie.


Niezły akrobata...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 02.08.2008, 10:37:28 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie: 2008.07.29 napisał:

Kolejna tragedia

28 lipca około 1.37 w nocy w miejscowości Kolonia Łobudzice doszło do tragicznego wypadku. 41-latek kierujący fiatem punto na prostym odcinku drogi łączącej Łobudzice z miejscowością Bujny Szlacheckie przodem samochodu uderzył leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń 27-letni pieszy zmarł. Kierujący fiatem był trzeźwy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 02.08.2008, 23:04:17 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Wczoraj w Łobudzicach facet pchnął nożem swoją żonę. Jest obecnie poszukiwany przez Policję. Na razie nie znam szczegółów. Napiszę jak dowiem się coś więcej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 03.08.2008, 10:41:18 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


To dlatego wczoraj wieczorem było tam tyle policji... i przy ogródkach działkowych również. Choć jakieś przecieki już były o takim zdarzeniu.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 04.08.2008, 11:18:59 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Dziennik Łódzki: 2008.08.04 napisał:

Dźgnął żonę w serce

Ugodził żonę nożem prosto w serce, a później uciekł. Historia zdarzyła się w sobotę po południu w Kolonii Łobudzice (gmina Zelów) niedaleko Bełchatowa. Wszystko działo się w domu, w którym mieszkało małżeństwo.
- 50letni mężczyzna dźgnął w serce swoją żonę i uciekł - mówi Sławomir Szymański, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.
Kobieta trafiła do bełchatowskiego szpitala, gdzie została zoperowana.
Krzysztof Michalski, komendant bełchatowskiej policji, od razu powołał specjalną grupę, która wszczęła poszukiwania mężczyzny. W akcji pomagali im też strażacy. Przeszukiwano okolicę, zabezpieczono także wszystkie miejsca, w których mógł pojawić się podejrzewany mężczyzna. W niedzielę około godz. 10.30 nieumundurowani policjanci zatrzymali go na mostku w Łobudzicach.
Wczoraj bełchatowscy policjanci pracowali nad sprawą. Wyjaśniali dokładne okoliczności zdarzenia. Jak mówi Sławomir Szymański, dopiero po tych ustaleniach będzie można mówić o szczegółach.



http://policjabelchatow.dolsat.pl/index.php?pokaz=biuletyn&id=7
http://www.ebelchatow.pl/content/view/4881/170/
http://www.ebelchatow.pl/content/view/4878/171/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 12.08.2008, 18:41:43 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Bardzo bym chciała w kronice policyjnej przeczytać o zatrzymaniu jakiegoś "dawcy", który niedozwoloną prędkością przemierza miasto. Pal licho jeśli podczas wypadku zrobi coś tylko sobie, ale sęk w tym, że zwariowani motocykliści są zagrożeniem dla wszystkich.
Nie pisałabym o tym, gdybym nie była świadkiem dzisiejszego wydarzenia. O 1 w nocy po ul. Sienkiewicza krążył patrol policji. W pewnym momencie się zatrzymał, by za chwilę ująć bardzo groźnych dla społeczeństwa siedzących sobie na ławce ludzi z piwem w ręku. Jednak od strony Maurycowa wyskoczył jeden zmotoryzowany dawca na jednośladzie jadąc z zawrotnie bezpieczną dla wszystkich prędkością, ominął radiowóz, z którego jeszcze nie zdążyli wysiąść jaśnie panujący nam policjanci i śmignął dalej.
Byłam w niebo wzięta, że wreszcie policja zobaczyła to na własne oczy i teraz go złapią na gorącym uczynku. Ale jak bardzo się rozczarowałam, gdy mężczyźni w niebieskich mundurach spokojnie wysiedli z samochodu, by po chwili wylegitymować przestępców z piwem w ręku.
viva la policia!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 13.08.2008, 19:49:46 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Zgrzewa, wyobrażasz sobie, jak ci panowie ruszają z piskiem opon za tym motocyklistą i swoim pięknym POLONEZEM dochodzą go po błyskawicznym pościgu i pokazują na ukrytym monitorze z jaką prędkością przejechał Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Niestety, Państwo nie wyposażyło ich w sprzęt do ścigania takich wariatów. Dysponuje takim bełchatowska drogówka a ci są tu zbyt rzadko.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 13.08.2008, 21:20:25 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Pogoń za takim motocyklistą jest pozbawiona sensu. Po pierwsze, większość samochodów, nawet tych policyjnych służących do pościgów, nie ma szans dogonić motocykla.

Po drugie, chyba najważniejsze, pościg tylko zwiększa prawdopodobieństwo spowodowania wypadku, ponieważ motocyklista może uciekać, a umiejętności pościgowe policjantów są mizerne.

Po trzecie, jeżeli taki motocyklista jechał nawet 100 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym, jedyne, co mogę zrobić policjanci, nie mając na to dowodów w postaci odczytu z radaru lub zapisu z fotoradaru, to sprawdzić dokumenty kierowcy oraz stan techniczny pojazdu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 14.08.2008, 00:01:36 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


no dobra.. macie teoretycznie rację. polonez się umywa do takiego ścigacza. ale praktycznie niebezpieczeństwo nadal istnieje. ja po prostu chciałabym być bezpieczna chodząc ulicami naszego miasta Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 15.08.2008, 10:38:40 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


W takiej sytuacji Policja nie pomoze...
Najlepsza bylaby kamera z radarem. Szaleniec smiga obok kamery i dwa tygodnie pozniej dostaje mandat w wysokosci 1000 PLN i odechciewa mu sie szalenstw.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1920x1200
PostWysłany: 24.08.2008, 09:08:36 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Zgrzewa... ciężko Ci coś doradzić... jeśli chcesz zachować wszystkie środki ostrożności... zgrzeszyłbym jeśli powiedziałbym Ci, że masz chodzić po pasach Suszę zęby Pierwsze co mi przychodzi do głowy... to chodź po mieście w środę targową w godzinach porannych... jak TFU TFU... kogoś potrącą... to będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że to będziesz Ty...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 24.08.2008, 09:48:13 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


dobrze, będę wychodzić tylko w środowe dopołudnia. będzie bezpieczniej przed motocyklistami (ale to nic, że wtedy jeździ dużo więcej samochodów i to one wtedy są niebezpieczniejsze).
ale dobra, niech będzie. tylko środy rano.
i właśnie tym sposobem wypka straciła klienta... Shocked


p.s.1 ale tylko na miesiąc Suszę zęby

p.s.2 żeby nie było: mnie samą ciągnie do jednośladów. co prawda jako pasażer, ale jednak przejeździłam na motorze zachodnie Niemcy i wiem, jakie to uczucie. nikomu niczego nie zabraniam, życzę im jak najlepiej, a przede wszystkim bezpiecznej jazdy:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Kronika policyjna... fakty i plotki 
PostWysłany: 27.08.2008, 15:45:34 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


ja mam osobiście jakieś uprzedzenie do silnikowych jednośladów... ale to może dlatego, nigdy sam nie jechałem takim czymś...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 9 z 16  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon