FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Tele...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 16.06.2006, 22:46:05 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Co do jakości telewizji zgadzam się z wami w 100% choć co do niektóerych programów mam inne zdanie, szczegól nie do tych zaproponowanych seriali komediowych, które ja uważam za tak durne i bez sensu, że wolałbym telewizor wyłączyć (nie wszystkie z wymienionych). Ale każdy ma swój gust i każdy lubi to co lubi, dlatego program musi być urozmaicony. Z komedii zaproponowałbym rodzime produkcje "Vabank", "Jak rozpętałem drugą wojnę światowa", "Seksmisja", "Nie lubie poniedziałku" i całą gamę innych. Z grup satyrycznych również o niebo lepszych od Monty Pythona: Ani mru mru, OTTO, Kabaret pod Egidą i wiele innych. Bezwzględnie wywaliłbym wszystkie Uwagi, Interwencje itp. Niby chcą pomagać skrzywdzonym a tak naprawdę robią na nich kasę mając ich gdzieś. Nic tak nie podnosi oglądalnościjak sensacja, nawet ta sztuczna zrobiona z pierdoły, gdzie sprawe pokazuje się nieżetelnie z jednej strony odpowiednio ją wyolbrzymiając. Z takich programów zupełnie wystarczy Sprawa dla reportera i jezszcze dwa czy trzy podobne do tego.
Co do platformy Polsat C to totalna kicha, oglądać się tam da tylko programy discovery i jak ktoś lubi fantastykę tak jak ja, to coś się da wyłowić z AXN. C+ takie samo dno jak PC, no może troche lepsze bo jest tan National Geographic. Na jednej i drugiej platformie tylko kibice sportowi mogą znaleźć dużo dla siebie, mnie w zupełności wystarczą transmisje sportowe z telewizji naziemnych.
Miomo wszystko uważam, że telewizja jest potrzebna, przed kompem to coś zupełnie innego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 17.06.2006, 14:01:11 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Cytat:
"Vabank", "Jak rozpętałem drugą wojnę światowa", "Seksmisja", "Nie lubie poniedziałku"


Leciało to już prawie tyle samo razy co Kevin... :P

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      AvantBrowserWinXP1280x1024
PostWysłany: 17.06.2006, 15:10:23 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


ja jedynie co ogladam to tvn24 ale to tak z przymruzeniem oka... a najbardziej lubie wlasnie jak ktos tam wspolmnial "szklo kontaktowe" Uśmiech... czasami jakis dobry film na HBO, na popsuty humor Szymon Majewski... ostatnio czesciej ogladam tv Suszę zęby z powodu mundialu i ta w zasadzie ta tematyka zajmuje mi czas przed tv... czasem tesknie za 5,10,15 mam chyba do tego sentyment... wkoncu czlowiek sie wychowal na tym... a tak generalnie to tv mogloby dla mnie nie istniec... wole posluchac sobie muzyczke w radiu...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.06.2006, 15:20:57 Odpowiedz z cytatem
Neverwinter
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 30
Skąd: Zelów
Register IP:


Zelowia 5/10/15 ciągle leci, bo sam ostatnio oglądałem Uśmiech...
O dziwo jak oglądam cokolwiek to u kogoś :]

_________________
"I morze przyniesie nadzieje, jak sen, co przynosi marzenia o domu."

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 18.06.2006, 22:54:21 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


[mwl] napisał:
Cytat:
"Vabank", "Jak rozpętałem drugą wojnę światowa", "Seksmisja", "Nie lubie poniedziałku"


Leciało to już prawie tyle samo razy co Kevin... Język


Owszem, ale mnie nie chodziło o konkretnie te tytuły tylko o rodzaj, podałem je dla przykładu, choć dobre powtórki też są pożądane, jednak zbyt często to nawet Bolka i Lolka sie nie da oglądać
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
 Tele... 
PostWysłany: 25.06.2006, 16:49:09 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Trochę się zakręciliście -wg mnie- piszecie tylko o znanych od dawien dawna pozycjach, a co z nowościami?? Przecież tv to nie tylko powtórki - nie pisze o polskich stacjach. Są takie kraje gdzie tv inwestuje w nowe program, szuka widza ale robi to biorąc pod uwagę gust widza. Więc ja bym chciała żeby w tv przyszłości była opcja "nowości".
Czytałam, że facet eksperymentujący z fast foodami teraz zajął się wcielaniem w różne zawody. Nie wiem czy to polska tv emituje czy jakaś obcojęzyczna, ale z założenia wydaje się ciekawe - oczywiście nie musi takie być.

Co do Teleekspresu to w poniedziałek 26. 06 wydanie specjalne - okrągła rocznica z szampanem na wizji, a w lipcu - chyba 16 też specjalne bo ur. Orłosia i z Sopotu będą nadawać. ( piątkowa "Telewizyjna" )

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 2  
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon