FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Babskie gadanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 28.04.2004, 08:23:21 Odpowiedz z cytatem
Qbek
Miętki
Miętki
Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


No, widzę, że coś w tym waszym gadanie kiepskawo Confused lecz ja jako kobieta muszę stwierdzić, że faceci są o wiele gorszymi plotkarzami, niż my, dziewczyny! Wiem z własnego doswiadczenia! Nawet na jednej takiej plotce byłam, co za jadka Język smcznych bułeczek Wam życzęWykrzyknik! Uśmiech...

_________________
-A gdzie obuwie ochronne??Wykrzyknik
-Whoops...!
Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 28.04.2004, 13:02:39 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


eee tam gdzieee tam. My, dziewczyny, zgrana paka, też nie jesteśmy gorsze.
niestety
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 28.04.2004, 18:55:10 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Qbek napisał:
No, widzę, że coś w tym waszym gadanie kiepskawo Confused <...>
smcznych bułeczek Wam życzęWykrzyknik! Uśmiech...


To może teraz będzie lepiej Question Suszę zęby
A co do plotkowania męskiego, też sądze, że potrafią nieźle "nadawać" LOL

PS. A bułeczki smakowite <jak zawsze od pana Trojanowskiego Suszę zęby > polecamy

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 01.02.2005, 21:54:01 Odpowiedz z cytatem
star-aga
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


ach ci mężczyżni, mysle ze komputer to cos ciezkiego dla nas kobiet Język ale co tam, ja tam sie z tego smieje, a ty Danon fajnie ze sie odezwales bo milo jest spotakc na forum kogos kogo sie zna Język zreszta co by faceci bez nas zrobili LOL LOL LOL LOL LOL NIC
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 01.02.2005, 22:38:43 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Ehh... te kobiety Suszę zęby

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 17.02.2005, 11:41:31 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Drogie panie, nie za bardzo się udzielacie na forum....... Wogóle to coś mało jest tutaj dziewczyn, czyżby w Zelowie brakowało kobiet?? Uśmiech... Nie chce mi się w to wierzyć Uśmiech... Dziewczyny pokażcie się Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 12.04.2005, 21:26:05 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


No to ja może wrócę do tematu, czyli co, gdzie i za ile....
Na bałuckim: zimno jeszcze i pomidorki niepyszne
Na górniaku: to samo
Nowe proszki do prania: nie znam, pralki brak, pranie robię w Zelowie u rodziców
Nowa kostka rosołowa knorra o smaku pomidorowym: podobno mało pomidorowa (tak słyszałam od Jagdy)
Nowe trendy w kuchni: nie wiem, nie gotuję. Przypalam nawet wodę na herbatę Mruga 2
Podpaski: hmmmm.....
Mydła: tylko te w płynie, ewentualnie w płatkach (cypisek uber alles) na święcie dyszla w Zelowie widziałam, że jest jeszcze do kupienia

Ale za to wiem:
- gdzie kupić najtaniej płytki i klej
- ile kosztują panele
- jak wypoziomować podłogę
- że czerwone samochody mają 4 biegi a niebieskie tylko 3

No cóż, to chyba mało kobiece tematy... ale obiecuję, że kupię sobie "cosmo" i pogadamy o dietach, orgazmach i przerobimy podręcznik "kamasutry"
Obiecuję się dokształcić i powróce z nową falą "cosmogirl"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 12.04.2005, 21:44:38 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Miło mi że jakaś Kobieta w końcu doceniła moje wysiłki.
Co do pomidorków to na Julianowskiej polecam: facet ma ze swojej hodowli i są bardzo dobre.
Proszki: od lat używam Bonux, chociaż ostatnio w połączenio z Cocolino dał uczulenie
Kostka bez zmian, za to polecam bazyliowo-tymiankową
Z trendów to obecnie preferuję zupkę Knorr/Nudle - Ser w ziołach
Wodę na herbatę gotuje się 2-3 minuty a nie godzinę - to na ilość kamienia nie pomoże
Podpaski, jak wyżej
Mydła : To Ty nie wiesz że mydło wysusza skórę Exclamation Question NIE WOLNO Exclamation wyrzuć natychmiast Exclamation stosujemy wodę ewentualnie płatki owsiane na trądzik (hmmm chyba już Ci nie grozi) a na wysuszoną czy to słońcem czy mrozem skórę krochmal - zapytaj mamy jak się krochmali obrusy, albo wejdź do drogerii znajdziesz na półkach z wybielaczami do firanek.
A co do tego co wiesz, to wiesz że ja też to wiem Question
Ale przyznaje douczenie Ci się przyda
Może z pomocą reszty forumowiczek wyprowadzimy Cię na Kobiętę XXI wieku Exclamation

Diety mogą być, zawsze warto wiedzieć co je królowa Monako, orgazmy i kamasutra hmmm poczekamy zobaczymy

Dzięki za zainteresowanie i proszę o więcej takich Mruga 2

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.04.2005, 11:39:36 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Bardzo dziękuje za krótki kurs gospodyni domowej. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą "wyjdę na ludzi"... Uśmiech...

Niestety pewne rady okazały się mało przydatne w moim przypadku:
- Na Julianowską po pomidorki stanowczo za daleko
- Moja mama nie używa obrusów; u Nas jada się na gazecie a tego chyba się nie krochmali Mruga 2 więc nauki mamy na temat gotowania krochmalu raczej odpadają Mruga 2

Co do ewentualnej diety królowej Monako to problemy są dwa:
1. Monako jest jak najbardziej monarchią ale władzę sprawuje książe a nie król a tym bardziej królowa. Możemy więc ewentualnie zastanowić się nad jadłospisem księżnej. Ale tu pojawia się kolejny problem,

2. W środę 6 kwietnia zmarł książe Monako Reinier III pozostawiając tron swojemu synowi Albertowi. Niestety (albo stety bo tu w mojej głowie narodził się niecny plan) książe Albert do chwili obecnej pozostaje kawalerem.

Tak więc nic prostszego niż poznać dworską etykietę "na własnej skórze". Proponuję mały marsz na Monako i ustawienie się do końca życia. Nie wiem tylko czy ów Albert jest przystojny i ile ma lat ale ja osobiście jakoś się zmuszę.... Mruga 2 Obawiam się tylko żeby moje zdolności kulinarne nie zdyskwalifikowały mnie w przedbiegach.

Żeby nie było, jak obiecałam doszkoliłam się trochę, zasięgnęłam języka i oto nowa wiedza na drodze do ideału Kobiety:
- w tym sezonie modne są zieleń, turkus i pomarańcz (czyżby mały wpływ Juszczenki) - wiadomości od brata pewnej koleżanki Język

- Ethan Hawk rozwodzi się z Umą Thurman (wiadomość zaczerpnięta z wypowiedzi pewnego pana na tutejszym forum)

- więcej plotek nie znam bo wyznaję zasadę: nie ważne kto z kim śpi, ważne żeby się wyspał

PS. Sposoby zwalczania tradziku rzeczywiście średnio mnie dotyczą ale była bym wdzięczna za wszelkie informacje na temat kremików przeciwzmarszczkowych, walki z PMS-em oraz co ze skórą wysuszoną solarium Mruga 2
----------------------------
Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi
Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.04.2005, 19:58:11 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Co do księżnej vel królowej Monako to czepiacie się koleżanko Exclamation ale ok przyjmuje z honorem ze mną o osobach nie poplotkujesz, pamięć już nie ta Mruga 2
Książe Albert hmmm sama oceń zanim wydasz na bilecik...

Na mamę nie narzekaj nie pozwalam!! bo dba o to żeby gazetki były kolorowe, ( nie jakieś "Dzień Dobry" czy "Metro", tylko Claudia albo Twój Styl ) i pasowały do plastikowej zastawy. Doceń to i ucz się od Niej Exclamation

ze zmarszczkami nie przesadzaj, na mimiczne Ci podpowie Klaudia Schieffer Uśmiech... jak zapodasz sobie uroczy bloczek reklamowy, a o innych to około 2029 roku pogadamy Język

a jak tak sobie już gadamy to ja też potrzebuję informacji: co zrobić żeby zarobić a się nie narobićPytajnik bo to dziś trzynasty a z wypłaty marne szczątki. Hmmm... może jakieś podpowiedzi Question tylko szybko bo jak nie to będę się musiała na Kościuszki przenieść, ale może jakaś "koleżanka" odstąpi kawałek światła Twisted Evil

ps. to pisałam ja Kopernik Suszę zęby

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.04.2005, 22:25:07 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Olaboga co tu sie dzieje...

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 14.04.2005, 06:46:01 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


A nic szczególnego, gadamy sobie Twisted Evil jak masz ochotę się wypowiedzieć to zapraszamy Uśmiech... zostało poruszone już tyle wątków, że każdy coś dla siebie znajdzie Suszę zęby

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.04.2005, 09:51:47 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Maystero, spokojnie. Wszystko pod kontrolą. Narzekaliście, że kobiety mało aktywne, to ruszyłyśmy do boju. Uruchomiłyśmy nieformalną ligę...

Cytat:
co zrobić żeby zarobić a się nie narobić


Już Ci pędzę z pomocą koleżanko...
- jednym z pomysłów był ów średnio urodziwy pan, którego zdjęcie umieściłaś. Podtrzymuję wcześniejsze zdanie: ja się osobiście zmuszę. Na razie jesteśmy chętne dwie więc masz 50% szans. Powiem nawet, że więcej bo i bardziej gospodarna ode mnie jesteś, i gotujesz lepiej... w ogóle idealny materiał na żonę z Ciebie Suszę zęby
- od światła wara!Wykrzyknik! Nie oddam. Na miejscówkę na Kościuszki trzeba sobie zasłużyć. Podobno na Fabrycznym jest jeszcze kilka wolnych miejsc Mruga 2
- ponieważ jestem w podobnej sytuacji finansowej co Ty (a nawet zaryzykowała bym stwierdzenie że trochę gorszej) więc proponuję spółkę z ograniczoną bezczelnością. Możemy sprzedawać sznurówki pod Kaliskim albo w innym przejściu podziemnym (mój przyjaciel dostał ostatnio w pracy śliczną teczusię skórzaną na szyfr, obiecał że da w leasing. Ach, jak pięknie prezentowały by się sznuróweczki i pumeksiki w takim cacku);
- zawsze możemy flancować buraki, pchać karuzelę albo nosić fortepiany;
- poseka, poseka, skończę jeszcze kilka fakultetów, zrobię doktorat i już będę gotowa do tego by otworzyć kiosk ruchu;
- a może by tak wykładać chemię............................... w którymś z zelowskich hipermarketów

cdn...

A może ktoś ma jakieś pomysły na nazwę Naszej firmy oraz przedmiot działalności?Pytajnik?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.04.2005, 12:59:16 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


katrynka napisał:


Cytat:
co zrobić żeby zarobić a się nie narobić




też mnie męczy ten odwieczny problem. Narazie nie nażekam bo mi płaca za leżenie....
ale najlepsze dochody są z handlu

Cytat:
drobny handelek lepszy niż dobry szpadelek


może by tak jakąś giełde załozyć <kupić sprzedać> co wy na to Pytajnik
Suszę zęby

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Babskie gadanie 
PostWysłany: 15.04.2005, 09:23:34 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Cytat:
Narazie nie nażekam bo mi płaca za leżenie....


Maystero, aż chce się zapytać: CZY MOGĘ POLEŻEĆ OBOK CIEBIE?Pytajnik Mruga 2

Jak ty to robisz?? Podaj receptęWykrzyknik

Z tym handelkiem to może być mały problem. Święto dyszla w Zelowie tylko w środy a przez resztę tygodnia też trzeba przecież z czegoś żyć.
Apteki, monopolowe odpadają bo rynek nasycony.
Moi znajomi żartują że w Zelowie można zamienić katar na sraczke (ooops, pardon za mój francuski) więc może zajmiemy się pośrednictwem w tego typu tranzakcjach...
Dziś w sprzedaży:
- zestaw dziurek do durszlaka
- koło zamachowe do siekiery
- szyberdach do roweru
- drzwi do lasu
- baterie do kosy

Jeszcze jakieś pomysłyPytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon