FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> ...:::ZLW Parkour Team:::...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 20.10.2005, 19:34:05 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Jest w Zelowie grupa uprawiająca sport ekstremalny zwany Le Parkour (z angl. Free-run) po polsku swobodne bieganie. Chodzi tu o to, że skaczemy, biegamy, wspinamy się i pokonujemy miejska architekture w taki sposób, że wszelkie przeszkody (ławki schody, barierki, murki) pokonujemy w sposób bardzo dynamiczny, akrobatyczny i specyficzny wykonując przy tym nie lada ewolucje(salta, vaulty czy przeskoki z dość poważnych wyskokości do ponad 4 metrów!) Grupa ćwiczy ponad rok ale "na Zelowie" nas nie zauważycie, poniewaz boimy sie, ze spotka za to nas jakaś kara np. od władz, które myślą, że np. bedziemy wandalizować nasze miasto a w cale tak nie jest!! Mamy pare swoich miejsc gdzie się kształcimy ale zdradzać ich na razie nie będe. Grupe tworzy pięciu III-klasistów z naszego zelowskiego LO. Jesteśmy abitni no i oczywiscie Parkour nie jest dlla nas sportem tylko sztuką, śmieszne? moze i tak jeśli ktoś by zagłębiłby się w to zrozumiałby nas. Ale piszę nie po to by nas ludzie z Zelowa znali i mysleli sobie o nas jak o łobuzach. Powiem tyle ZLW Parkour Team znane jest od morza po góry znamy wiele klanów w Polsce jeździmy na zloty i skaczemy razem. Znów dziwne nie! Bo łączy nas pasja. Jestesmy młodymi ale nie głupimi ludźmi i wiemy czym różni się głupota od rozwijania swoich zainteresowań, podnoszenia sprawnosci fizycznej oraz psyhicznej. Piszę w sprawie budzetowej. Żeby uprawiać Free run potrzebne są fundusze a to dlatego, ze sprzęt czyli buty, spodnie i koszulki bardzo szybko sie zużywaja zwłaszcza te pierwsze. Bylibysmy bardzo wdzieczni o taką skromną pomoc. Posiadamy swoją własną stronę internetowąWykrzyknik!. http://www.3run.za.pl Jeśli ktoś będzie chętny nas zasponsorować oczywiscie umieścimy CIE na godnym miejscu. Strone odwiedza coraz to więcej osób. Dobra, to chyba tyle co chciałbym przekazać w imieniu całego pierwszego klanu Parkour w Zelowie. Czekam niecierpliwie na jakiegoś ofiarodawcę bądź interesanta który pomógłby nam niekoniecznie bezposrednio.

Z poważaniem członkowie grupy ZLW Parkour Team (być może kiedys Zelów będzie znany z dobrych traceur`sów [trejserów] - ludzie uprawiajacy Le Parkour) Uśmiech...


Ostatnio zmieniony przez Swallow dnia 24.06.2006, 15:27:13, w całości zmieniany 6 razy

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 21.10.2005, 06:21:30 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Coś slyszałem o takim czyms w tv Uśmiech... Ale nie o was Język
Tylko o ludziach z Krakowa, którzy tez sie bawia w to.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 22.10.2005, 08:04:50 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Żeby w Zelowie cokolwiek zorganizować, trzeba nadludzkich mocy. Wiem, bo już raz próbowałem, dlatego uważam, że zbieranie pieniędzy niestety wam się nie uda. Smutne, ale prawdziwe...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 04.11.2005, 09:50:23 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Jak widze powstała już Wasza strona, więc zapodaje adresik:

www.3run.za.pl

...no i czekam na full version demo, dajcie znać jak się pojawi.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.11.2005, 07:36:07 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Swallow napisał:
......Żeby uprawiać Free run potrzebne są fundusze a to dlatego, ze sprzęt czyli buty, spodnie i koszulki bardzo szybko sie zużywaja zwłaszcza te pierwsze. Bylibysmy bardzo wdzieczni o taką skromną pomoc. Posiadamy swoją własną stronę internetowąWykrzyknik!. http://www.3run.za.pl Jeśli ktoś będzie chętny nas zasponsorować oczywiscie umieścimy CIE na godnym miejscu. ......


Ze sponsoringiem w Zelowie jest cięzko. W naszym przypadku (b-boy'ów z Green Power) to najpierw musieliśmy jeżdzić po za wodach, dawac pokazy w szkołach, czy na WOSP. Sponsoring otrzymaliśmy dopiero po roku aktywnego działania. Ale teraz nie narzekamy. Zajmuje sie nami DOM KULTURY i to on znalazł dla nas pieniądze z budrzetu miasta czy swojego - nie wiem, ale mamy juz spodniem, a dziewczyny koszulki i finansowane wyjazde (wczesniej płacilismy ze swoich za bilety). Pisząc że zajmuje sie nami DK ale każdy chyba rozumie że chodzi tu o jego pracowników no i wspaniałą Panią Dyrektor.

Podam tylko że w tamtym roku zajelisy 5 (na około 12 grup hip-hopowo-breakowych)mijesce w Łaskim przeglądzie tanecznym a w tym roku zajelismy 2 (na około 8 grup hip-hopowo-breakowych). A nasze dziweczyny zajeły 3 miejsce.

Także rada ode mnie. Musicie jak najwiecej sie pokazywac i wtedy mozecie cos zdiałac. Macie tylko kilka problemów technicznych bo zapewne wasze pokazy będą zapewne uzależnione w głownej mierze od pogod ( i tu macie ból). Ale działajcie jak najwiecej organizujcie zloty w Zelowie. Moze sie uda.

Na razie i pozdrawiam. I 3mam kciuki za was.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxLinux1024x768
PostWysłany: 03.12.2005, 18:24:16 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Hmmm chyba trzeba nam jeszcze troche poczekać albo na serio wyjść w samo serce miasta. Nasza grupa istnieje od września 2004 roku ale ludzie nas nie widzieli ponieważ wolimy ćwiczyć w tajemnicy chyba juz pora pokazać umiejętności i zaprzyjaźnic ludzi z widokiem latających ludzi. Przez ten czas sporo się nauczyliśmy i chyba w końcu przyszedł czas na pokazanie się. Mam nadzieje, ze w końcu ktoś to doceni tylko niech zrobi się ciepło...

Swallow>> Parkour 4EVER nie wierzysz?! nie musisz

I oczywiście zapraszam na naszą stronę: www.3run.za.pl

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 03.12.2005, 20:06:35 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ej, poczekajcie jeszcze, zima teraz w calej okazalosci.. :/ nie podwazam Waszych zdolnosci i w tej porze roku, ale po pierwsze boje sie, ze sie przeziebicie, ze zeslizgniecie sie gdzies kiedys, a po drugie w zime mniej ludzi Was zobaczy.. a ci, ktorzy jednak zobacza pomysla, ze to jacys wariaci, by w zimie.. "dawcy"...
:/

a z reszta nie wiem. chyba ze mowicie o comming out tu u mnie, w Pradze. tu nigdy nie ma sniegu, bo za cieplo i mnooostwo ludzi. chetnie Wam pokibicuje =)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 16.12.2005, 21:08:22 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Obejrzyjcie sobie ten filmik naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, jak dla mnie to klasa. Nie oglądałem zbyt wielu takich pokazów ale po tym jestem pełen podziwu Smile

http://video.google.com/videoplay?docid=515642196227308929&q

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 16.12.2005, 21:54:28 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


WoooW WoooW jak bym ogladał jakiś film z Jacki Chanem!! Powiem więcej gość jest duuuuuużo lepszy

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 16.12.2005, 22:00:17 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


Cytat:
jak bym ogladał jakiś film z Jacki Chanem!! Powiem więcej gość jest duuuuuużo lepszy


taaa.... dużo lepszy bo młodszy... ciekawe jak bedzie wywijał w jego wieku Język

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 17.12.2005, 09:50:13 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Tak mam ten filmik i jego drugą część. To jest Divinsk Clan z Łotwy. Ten fil zrobił furorę w całej Europie także i w Polsce. Poruszenie w naszym kraju powiem, że było ogromne. Na mnie jednak aż tak wielkiego wrażenia nie zrobiło bo wcale nie umiem mało. Choć nie tyle co ten koleś choć pewnie szpagatu nie robi ;P

Dobra na razie tyle powstała galeria którą zrobiliśmy u nas w ZSO zapraszam www.3run.za.pl

Pozdrowioneczka....

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 26.12.2005, 16:06:50 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Tym razem laparkourowy filmiki w świątecznym klimacie, nie tak efektywny jak poprzedni ale liczy się klimacik Smile

http://www.filecabi.net/video/parkour-santa.html

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.12.2005, 20:23:35 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Filmik śmieszny nie powiem. Był zrobiony na tamte święta tylko juz zapomniałem z jakiego kraju są Ci kolesie znaczy ten święty. LOL

Szkoda, ze jest zimno. Jedynie co nam trejserom zostaje to salka, choć ja mógłbym sobie gdzieś wyskoczyć ale nie sam.

Pozdrowioneczka

A i jeszcze jest ktoś hojny? Są Święta może ktoś by mógł z nami pogadać Embarassed

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1152x864
PostWysłany: 27.02.2006, 11:47:04 Odpowiedz z cytatem
szyderca
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 10

Register IP:


elo.chlopaki wiecej optymizmu.nie liczy sie wklad tylko wynik.nie macie co sie przejmowac wystepem w zelowie.w wiekszosci wszystko co jest tu nowe jest krytykowane.jaka tego przyczyna .niewiadomo.ludzie tutaj chca zrobic z siebie miastowych.najłatwiej jest komentowac krytykowac.ale zeby zrobic cos trzeba zbyt duzo odwagi.ja z checia popatrze sobie jaka macie zajawke.i nie macie co sie przejmowac pierdoleniem krytyka z dupy wysrana.sluchajcie tylko konstruktywnej krytyki bo taka tylko moze wprowadzic zmiany oczywiscsie na lepsze.trzymajcie sie.dobrych patentow zycze.pozdro .szydera.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
 ...:::ZLW Parkour Team:::... 
PostWysłany: 18.05.2006, 17:36:40 Odpowiedz z cytatem
Swallow
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Zelów
Register IP:


Siemka, w końcu zrobiło się ciepło i... koniec ze szkołąWykrzyknik ZLW Parkour Team szykuje się na zlot PK, który odbywa się w Zduńskiej woli dnia 27.05.2006

Razem z tamtejszym traceurs`em podjąłem tę decyzję niedawno. Dziś wiadomo, że zjeżdża tam całe województwo łódzkie! Bełchatów, (gospodarze) Zduńska Wola, Łódź, Pabianice, Sieradz, Piotrków Tryb., Tomaszów Maz. i oczywiście Zelów. Ludzie również z innych miejscowości mają się tam pojawić (z tego co już wiem). Szykuje się ostra zabawa. Zaczynamy o 12.30 przy basenach gdyby ktoś chciałby tamm się znaleźć i popatrzeć bądź spróbować to nie ma problemu...

Na 90% pewne jest, że towarzyszyć ma nam 7dni (dodatek do Dziennika Łódzkiego). Będzie przeprowadzał wywiad i najpradopodobniej ukaże się niebawem w gazecie małe sprawozdanie...

A jutro matura ustna z angielskiego..... ech;)

_________________
o wszystkim wiem nic
o niczym wiem wszystko!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon