FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Google i nowa funkcja!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

 Google i nowa funkcja! 
PostWysłany: 06.06.2005, 21:00:23 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


O tym, że google to najlepsza na świecie wyszukiwarka, chyba nikomu nie muszę mówić. Tak samo nie muszę wspominać, że jest ona najszybszą z dostępnych w sieci wyszukiwarek. Dziwi jednakt fakt, że wiele osób nadal nie potrafi z niej korzystać...

Nie o tym jednak chciałem napisać. Kiedyś był temat o zdjęciach z satelity, dokładniej o NASA World Wind. Niestety nie wszystkich było stać na taki wysiłek, aby ściągnąć to kilkaset mega. Doskonale to rozumiem, w końcu przez kilka dobrych lat korzystałem z modemu.
Aż tu nagle google zaskoczyło mnie kolejną wprowadzoną nowością. Chodzi o mapy, przede wszystkim USA. Po przełączeniu trybu na satelitarny, możemy oglądać prawie identycznie Stany Zjednoczone, jak to ma miejsce w programie NASA! Nic prostszego, wystarczy wejść na: http://maps.google.com/ i na pasku po prawej stronie przełączyć na 'Satellite'. Niestety podobnie jak w World Windzie dokładne zbliżenie mamy na terenie wielkich miast Stanów Zjednoczonych. Jednak nie przeszkadza to w niczym, aby spędzić na googlach kilka nocy! ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon