FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Stress

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.04.2005, 15:23:18 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak walczyć ze stresem. Może macie jakieś swoje tajne sposoby? Ja akurat osobiście to nie mam stresu wielkiego, ale nie które osoby (te z największą średnia) to mają taka panikę, że aż mi ich szkoda. Zielona twarz, drgawki i tekst" Ja nic nie umiem" - to są właśnie typowe objawy! Jeśli macie jakieś sposoby to piszcie, może pomożemy ty biedakom.

WoooW WoooW WoooW MATURA WoooW WoooW WoooW
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 15:27:37 Odpowiedz z cytatem
star-aga
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


ja dzis miala stres, dzis zdawałam ustny z polaka, ale bylam przerazona, ale juz jest ther best. Teraz jeszcze tylko angielski. nie ma lekarstwa na stre, jedynie co mozna zrobic to sie troche wyluzowac
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 15:30:13 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Pochwal no się troche, jak było? Dobrze zdałaś? Chyba, że chcesz to zachować w tajemnicy...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 18.04.2005, 17:55:02 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


mwl, piszemy tu o stresie a nie o tym jak poszło! Jak poszło się pisze w matura 2005. Chcę się dowiedzieć jak inni radzą sobie ze stresem i jakie mają metody walki z nim. Na przykład dowiedziałem się dzisiaj, że jedna ze zdających gadała sama do siebie, ale nie wiem czy był to sposób na wyładowanie tremy i napięcia czy może już faza ogłupienie Confused I musimy pomóż niektórym osobą, jak z tym walczyć.

Ja proponuję się maturami w ogóle nie przejmować, bo najważniejsze jest zdrowie!Wykrzyknik A co będzie to ma byćWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 22.04.2005, 19:53:32 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Sposobów walki ze stresem są tysiące, ja osobiście śpię, to jest moja typowa reakcja na stres. Ponieważ chodzi Ci o czas matur to było tak: po rozdaniu świadectw mieliśmy coś koło tygodnia na przygotowanie się do egzaminów, co siadłam do nauki to zasypiałam, bo wiedziałam że za dużo tego, że nie dam rady etc. Przed polskim "uczyłam" się do 3 rano, po czym o 8:00 chciałam wyrwać bratu bark, żeby napewno zdąrzyć na 8:30 do szkoły Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 23.04.2005, 07:56:56 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Podobno na stres pomaga żucie gumy ale obawiam się, że w wielu sytuacjach jest to po prostu zabronione lub niemożliwe. Nie ma jednej skutecznej metody na stres. Ja podczas sytuacji stresowych po prostu sobie startałem wmówić, że wszystko umiem itp. itd. Suszę zęby

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MaxthonWinXP1024x768
PostWysłany: 23.04.2005, 17:07:28 Odpowiedz z cytatem
star-aga
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 21
Skąd: Zelów
Register IP:


moge sie pochwali, że zdałam wszystkie ustne na 80 % Suszę zęby Z angielkiego byle takie glupie tematy np. wojna holokaust kto by sie spodziewal, ja mialam o komputerach Crying or Very sad , narazie wszyscy zdalai z 1 jedej osoby, w zelowie, ale slyszalam ze w Kochanowskim w bełku nie zdala az 15 osob Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.04.2005, 17:57:42 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Jedna z uczennic w LO w czasie zdawania matury ustnej z polskiego zemdlała. Przyjechało pogotowie, zabrało, egzaminatorki w szoku.. Jak mówiła na drugi dzień to przez to, że brała środki uspokajające. Szkoda jej. Lecz na szczęście pozwolono jej odpowiadać jeszcze raz i zaliczyła maturę. Ale czy warto tak się denerwować przed maturąPytajnik Ale i tak są najgorsze te osoby które płaczą ze nie zdały i wyją na całym korytarzu a potem się okazuje ze zdały na 80%. A takich nie brakuje.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 Stress 
PostWysłany: 27.04.2005, 19:49:06 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Właśnie to mnie troche dziwi... Koleś jeszcze wchodząc do klasy przypomina sobie swoją prace... Przecież i tak mu to już nic nie da. Jak się nie nauczył wcześniej, to takie douczanie tyż przed egzaminem mu nic nie da. A nawet gorzej, bo przez takie coś zapomina się tego, co wcześniej się uczyliśmy. Ja w dzień egzaminów już się wogóle nie uczyłem, przypomniałem sobie tylko raz swoją prace, ale to wszystko! Jak się ktoś uczył kilka dni, to jest pewne, że zda, bo przecież nawet jakby zpomniał, to wie mniej więcej o co chodzi, i może opowiedzieć 'na żywo swoimi słowami'.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon