FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> BOYS w Zelowie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 27.04.2005, 12:38:53 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
To właśnie takie coś wpływa na wizerunek naszego miasta i wstyd mi za tych co są na takich imprezach zalali i się przewracają


Masz słuszna Racje. Ale ja tylko stwierdzam fakty no sam powiedz czy własnie nie tak wyglądają majówki w naszym mieście... Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin2000800x600
PostWysłany: 27.04.2005, 12:44:58 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ja z Zelowa nie jestem ale dość często bywam i przyjeżdżam na różnego rodzaju imrezy. Z zachowaniem uczestników takich imprez jest różnie. Często spowodowane jest to nadmiernym spożyciem napojów wysokoprocentowych Uśmiech... Jak ktoś nie umie pić to niech nie pije......

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
PostWysłany: 04.05.2005, 09:52:40 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


kryształ napisał:
REDRUM odmówił wystepu, a tu macie nei takie kapele zagrają..chyle sie organizatorom do stópUśmiech...


na pewno Ty jesteś najlepiej poinformowany, ale ja ostatnio słyszałam, że jednak zagracie. Na planie Dni Osadnictwa nie ma Waszego koncertu. Nie wiem kto rozsiewa takie plotki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.05.2005, 12:14:17 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


1) REDRUM i Dni Osadnictwa.
2) BOYS w Zelowie,czyli czemu co rok disco-polo?
Ad. 1
W związku z maturą naszego gitarzysty, już dużo wcześniej zdecydowaliśmy, że maj będzie miesiącem bez koncertów, a początek miesiąca to cisza absolutna. I taki komunikat popłynął do Domu Kultury, skąd miał trafić do GCI a stamtąd do Burmistrza.
Biorąc pod uwagę dobre nagłośnienie imprezy (5 kw na stronę! Co daje 10.000 Watt na przodach, przykładowo do tej pory było to 2000 Watt) oraz fakt że gatunki muzyczne grające podczas imprezy nie są jakby młodzieżowe, postanowiliśmy zmienić plany i jednak zagrać.
W tym celu uzgodniliśmy warunki występu z Organizatorem (GCI) i dlatego można było usłyszeć , że gramy. Niestety na spotkaniu generalnym u Burmistrza wyszły pewne komplikacje ( Dom Kultury został postawiony przed faktem dokonanym, gdyż decyzje podjelismy w dniu spotkania u Burmistrza i tam się o niej dowiedzieli, poza tym nasze warunki co do przewozu sprzetu, godziny koncertu itd. spełzły na niczym) i zapadła decyzja o wyłączeniu zespołu z programu imprezy:(
Więc ze smutkiem oficjalnie potwierdzam: nie gramy. Za rok może...
Ad.2
Siedzę w tym trochę i parę rzeczy mogę Wam napisać.
Po primo:
Zespoły wybiera grono z GCI, ale ostateczną decyzję podejmuje Burmistrz, on w końcu wykłada gotówkę. Cieszcie się że przyjedzie Krzysztof Piasecki, bo to już inwencja młodszych ludzi i kwestia przekonania do niej Burmistrza, bo on sam opcjonował, uwaga: Kabaret Masztalskich! Boze czy oni jeszcze żyją? A inny pomysł to Biesiada Ślaska.
Po drugie primo:
Wg tych starszych u góry, my młodsi na dole mamy dosc rozrywki przez cały rok. Myślą że każdy jeżdzi na Brzeski i jest happy.
Natomiast są momenty rozywkowe przeznaczone dla nich. Podzielił bym je na kulturalne i biesiadne. Te pierwsze jak już ktos zauważył to koncerty typu Penderecki i spółka. Naprawdę wysoka klasa i nie można mieć zastrzeżeń. Drugie to stara jak świat tradycja majówek.
jak sądzicie czemu co roku bedziecie słuchac Disco-Polo? Ze organizator biedny? Nie! To nie tak. Na majówkę wychodzi cały Zelów, dosłownie. Coś takiego jak w środę na targu. Srednia wieku 55. Raz do roku mogą wyjść po 20 na miasto nie bać się że dostaną po czaszce a do tego zobaczą wszystkich swoich sąsiadów. To jak wesele. I co można takim ludziom puścić? Młodzież zelowska ucieka z miasta zaraz po skończeniu szkół, tu panuje starsze społeczeństwo. Ono wybiera Burmistrza, a on im wybiera zespół. Co zatem wybierze Coma czy Bayer Full, Laydy Pank czy BOYS?
Dla młodzieży Burmistrz przeznacza zelowskie zespoły. To przykre.
Po trzecie primo:
Miała być w tym roku Brodka, miała pogodzić i młodych i starszych. Miała ale za dużo chciała...a przy BOYSACH wszyscy będą happy i jeszcze się wioski zjadą.
Ja nic nie poradzę, macie biesiadę...Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 04.05.2005, 19:34:47 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Co za pacan wymyślił dni osadnictwa w matury Evil or Very Mad
Wystarczyło by zrobić te Dni Osadnictwa tydzień później i byłoby dobrze, a tak to w samym środku matur.
Szkoda gadać Evil or Very Mad
Brawo dla tych pań i panów na górze co ustalają takie rzeczy.

MATURZYŚCI 2005 DZIĘKUJĄ BARDZO ZA DOGODNY TERMIN Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 04.05.2005, 20:26:03 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Co za pacan wymyślił matury? :( A jeżeli już wymyślił, to czemu w czasie matur są te dni osadnictwa? Normalnie aż mnie bierze... Ale takiej okazji, jak BOYS'i nie można przegapić! :) Jak mówi Kryształ, że będzie bardzo dobre nagłośnienie, to może będzie słychać u mnie w domq... ;)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.05.2005, 02:00:14 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


Ludziska!
Cieszmy się że coś się w mieście dzieje, zwykle kończyło się tylko na majówce.
Podziękujmy Burmistrzowi za odwagę!
Cieszę się że coś takiego w ogóle sie odbywa w naszym mieście, choć ubolewam że nie będę w tym uczestniczył (w raz z Danonem) Smuteczek

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.05.2005, 13:38:31 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Mariusz napisał:
Ludziska!
Cieszmy się że coś się w mieście dzieje, zwykle kończyło się tylko na majówce.
Podziękujmy Burmistrzowi za odwagę!


To jego obowiązek a nie przyjemność więc nie ma za co dziękować!

Co z tego że jest, jak jest w ciągu matur i mało kto przełoży naukę nad przyjemności!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 06.05.2005, 17:39:57 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
To jego obowiązek a nie przyjemność więc nie ma za co dziękować!

I tytaj zgadzam się w stu procentach za co tu dziekować. Moim zadaniem to chyba powinno być organizowane więcej imprez.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWin20001024x768
PostWysłany: 06.05.2005, 19:12:18 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


No będa Boysi ale pogoda bedzie kiepska Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 06.05.2005, 19:37:33 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Szkoda, że Brodka zbyt wygórowane warunki postawiła, nie mówię, że za Nią przepadam, ale to już nie to co Boys'i... Cóż. "Jesteś szalona..." i tu mówię o Zelowie, bo ja się lekko wstydzę swojego miasta, który zaprasza Boys'ów. Jest tyle lepszych zespołów i być może nie wzięliby za dużo. Zapewne na koncercie będę, bo jestem mimo wszystko wdzięczna miastu za Dni Osadnictwa i za jakiś koncert. Można spotkać się ze starymi znajomymi.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 08.05.2005, 09:21:23 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Boys już dzisiaj!! Pogoda jak dotąd do du…. Może później się zmieni. Ciekawe jak będzie Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Ile wiary się zejdzie. Kto tam wie. Zobaczymy po występie. Czekam na wasze relacje Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 08.05.2005, 12:53:26 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


a ja czekam na pana Piaseckiego. no a potem na szalenie przy "jesteś szalona". ale ta pogoda... Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 08.05.2005, 14:19:05 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


coś mi sie zdaje ze pogoda bedzie kijowa ;d i trzeba bedzie w pod parasolami stać Uśmiech kwaśny Nawet nie wychodze zdomu jak tak bedzie padac jak teraz...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 BOYS w Zelowie 
PostWysłany: 08.05.2005, 18:07:31 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Noi jak widać na moim gg wszyscy kórych mialem z Zelowa wyparowali czyżby wzyscy byli w straży :] hee Qrde a ja tylko w domu siedze Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon