FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> BOYS w Zelowie

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.04.2005, 12:34:25 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Przeglądając księgę gości na stronie Zelowa, znalazłem wpis z 14.04.2005, o treści:
"Kto wie w jakich cenach będą bilety na koncert grupy "BOYS" 8 maja w Zelowie Pytajnik?"

Hmmm... Boys'i w Zelowie?

Poszukałem... odwiedziłem stronę tej grupy i co znalazłem.....? Uśmiech...
Faktycznie 8 maja o 20:00 odbędzie się ich koncert.

http://boys.art.pl/koncerty.html?v=1&i=15

Ale będzie jazda he he he.... LOL Język
(mnie niestety nie będzie)

Jesteś szalona, mówię Ci.
Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić.
Nie jesteś aniołem, mówię Ci.
Jesteś szalona...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 12:45:19 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


ŁAŁ! Boys w Zelowie! Ale będzie czad... :P Zabawa będzie lepsza, niż na spotkaniu z Bayerful... :P

Ja jestem chłop, z Mazur...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 18.04.2005, 12:47:44 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


REDRUM odmówił wystepu, a tu macie nei takie kapele zagrają..chyle sie organizatorom do stópUśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIE5-Win95800x600
PostWysłany: 18.04.2005, 13:52:03 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Jaki czad. Pewnie wstęp bedzie friko tak jak na Bayer Full a kasę dostaną pewnie od miasta. Oj wiary sie wtedy zejdzie na ten koncert.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 14:10:29 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


BOYS, nareszcie jakiś porządny zespół z pierwszych stron gazet Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Mruga 2 BOYS, ahh ciekawe czy będą rozdawali gadżety i czy uda się zdobyć autograf. hehehe. Cóż Zelów to przecież metropolia i tylko czekać jak za rok zagra Santana Suszę zęby



Fajny mają plakat Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby


Ostatnio zmieniony przez bkb dnia 24.04.2005, 22:08:00, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 14:16:03 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Chciałeś chyba napisać Shaza... :P Ciekawe, czym nas zaskoczą władze w przyszłym roku... Ale nie ma się co dziwić, ostatnio disco polo powraca do mody... :D

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 25.04.2005, 18:35:23 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


Tak jestem tylko ciekaw gdzie obędzie się taka impreza, bo gdy mieszkańcy okolicznych wiosek dowiedzą się o występie tak kultowego zespołu który niemal stał się już legendą to obawiam się ze nasz stara poczciwa Zelowska muszelka może tego nie wytrzymać. Aż strach pomyśleć co to będzie jak zaczną grać szaloną... Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIE5-Win2000800x600
PostWysłany: 25.04.2005, 20:34:13 Odpowiedz z cytatem
jordi.com
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: zelów
Register IP:


Hehe - muszelka. Na stronie Boysów napisali, że występują w amfiteatrze Suszę zęby A co do Shazzy to kto wie... Na razie do zelowa zapraszane są zespoły z absolutnej ekstraklasy disco polo, więc może następna Shazza...? Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 26.04.2005, 21:39:54 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


To już niedługo. BOYS, hmmm jestem ciekaw kto podejmuje takie decyzje dotyczące tego jaki zespół ma zagrać w Zelowie. Czy na prawdę nie ma czegoś ambitniejszego. Czy ktos podjął taką decyzję samemu czy konsultował się z kim, hmmm. Ciekawe czy będą grali z dyskietki czy może już z CD lub DVD Question Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 26.04.2005, 22:40:29 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


bkb napisał:
Ciekawe czy będą grali z dyskietki czy może już z CD lub DVD Question Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Tak tak bkb, pewnie przywiozą telebim i zapuszczą kilka kawałków z DVD Język a sami usiądą przed sceną i będą bili brawa he he he...

bkb napisał:
Czy na prawdę nie ma czegoś ambitniejszego.


Co masz na myśli tak pisząc? Co dla Ciebie było by bardziej ambitne? Za tymi ambicjami niestety idzie kasa, czyli sponsorzy itd... Zelów to nie Bełchatów przy takich sponsorach jak kopalnia czy elektrownia, gdzie mogą sobie zaprosić np. Myslovitz (fajnie by było) lub inne tego typu zespoły.

Cieszmy się narazie tym co mamy, bo kiedyś nie było nic!

PS. Stwórzcie listę (ankietę) zespołów lub wykonawców których chcielibyście usłyszeć w przyszłym roku... może władze pójdą za głosem ludu i coś z niej wybiorą he he...

A więc zacznijmy: LOL

1. Linkin Park
2. U2
3. Britney Spears Język
4. Haiduci Język
5.
6.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MozillaWinXP1024x768
PostWysłany: 26.04.2005, 23:18:07 Odpowiedz z cytatem
jordi.com
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: zelów
Register IP:


Może na telebim BOYsów nie stać, ale z playbackiem może być różnie. Pamiętam 2 albo 3 lata temu był koncert właśnie tegoż znakomitego zespołu w Bełchatowie i tak się właśnie zdarzyło, że jechali z play'a. Ludzie się w pewnym momencie pokapowali i pomidory poleciały na scene Suszę zęby Więc jak coś, to pomidora można ze sobą zabrać... Twisted Evil

Natomiast co do poziomu artystycznego, to na pewno można było wybrać coś innego zamiast szalonych chłopców oczywiście z Mazur. Bo oni nie są na pewno tacy tani, to przecież ekstraklasa discopolo. Zelów było stać na Pendereckiego (może porównanie nie do końca najlepsze), to stać by było również na Myslovitz. Ktoś wybrał BOYów, ponieważ uważa, że będzie biesiada i dobra zabawa, zapewne decydent nie jest zbyt młody. Tak mi się wydaje...

1. U2
2. Jennifer Lopez
3. Kazik
4. Kylie Minogue
5. UV Squad (a co, to moja lista:D Język)

Pozdrawiam,

PS. Jakby U2 mogłoby zagrać w Zelowie, to bym poszedł społecznie cegły pod budowe sceny nosić Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 27.04.2005, 07:18:55 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Danon napisał:
Co masz na myśli tak pisząc? Co dla Ciebie było by bardziej ambitne? Za tymi ambicjami niestety idzie kasa, czyli sponsorzy itd... Zelów to nie Bełchatów przy takich sponsorach jak kopalnia czy elektrownia, gdzie mogą sobie zaprosić np. Myslovitz (fajnie by było) lub inne tego typu zespoły.


No znaczy jakiś inny zespół, nie musiałby być to zespół sławny czy drogi, lecz chociażby jakikolwiek dobrze grający zespół, który ma swoją własną muzykę i jest nie drogi ze względu że jest mało popularny. Takich zespołów w Polsce jest cała masa. Spójrzmy chociażby na jakiś przegląd... Naprawdę jest mnóstwo zespołów którzy zagrali by własną muzykę i dobrą muzykę. A poza tym nie wzięliby dużo pieniędzy bo był by to dla nich sposób na zareklamowanie się...

Danon napisał:
Cieszmy się narazie tym co mamy, bo kiedyś nie było nic!


Uważasz że kiedyś nie było nic! Mój tata mówi ze kiedyś w Zelowie działo się o wiele więcej niż teraz. Więc to że kiedyś nie było nic jest złym stwierdzeniem. Może nie było disco polo, ale imprezy z udziałem innych zespołów były!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 27.04.2005, 08:33:34 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


W sumie to nie wiem czy kiedyś w Zelowie działo się więcej wiem tylko ze jak na razie to nie dzieje się zbyt dużo. Z tego co zdążyłem zauważyć to największą popularnością cieszą się co rocznie majówki na których można sobie po przytupywać przy muzyce zespołów ludowych... Jednak tak naprawdę to nie liczy się kto gra bo przecież i tak większość osób na tego rodzaju imprezach jest tak wstawiona że nie zwracają uwagi na to jaka muzyka leci po prostu nogi same rwą im się do tańca. Tak, więc korzystajmy z tego, co mamy bo przecież TO MUZYKA łączy pokolenia
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 27.04.2005, 11:06:46 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Dnn napisał:
Jednak tak naprawdę to nie liczy się kto gra bo przecież i tak większość osób na tego rodzaju imprezach jest tak wstawiona że nie zwracają uwagi na to jaka muzyka leci po prostu nogi same rwą im się do tańca. Tak, więc korzystajmy z tego, co mamy bo przecież TO MUZYKA łączy pokolenia


Jak nie ważne kto gra. Bardzo ważne!! I to w dużej mierze zależy od zespołu jak będzie zachowywała się publiczność i jak wypadnie cała i impreza. To właśnie takie coś wpływa na wizerunek naszego miasta i wstyd mi za tych co są na takich imprezach zalali i się przewracająWykrzyknik Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 BOYS w Zelowie 
PostWysłany: 27.04.2005, 12:37:02 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No jestem ciekawy w jakim nastroju będzia cała impreza. Mam nadzieje, że odbędzie się bez żadnych incydentów.......

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 3  
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon