FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Nowa matura, matura 2005

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 06.05.2005, 14:43:25 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Dzisiaj matura z anglika, śmignęła Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Choć "rozumienie ze słuchu" na rozszerzonym był mało zrozumiały dało radę napisać Mruga 2

MACIE TUTAJ OPOWIEDZI!Wykrzyknik!
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,2693368.html
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 09.05.2005, 13:23:17 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Krótko --> z matmą przegięli Smuteczek Smuteczek Smuteczek
Co był poziom na podstawowej to mała głowa. U nas koleś co ma 6 z matmy i jeździ na wszystkie konkursy i często wygrywa miał problem z 2 zadaniami na podstawowej Exclamation

O rozszerzonej nie mówić lepiej. Egzamin wyglądał jak jarmark. Każdy wymieniał się tylko karteczkami (jeśli przypadkiem jakiś cymbał ich nie zatrzymał i nie schował do kieszeni a tacy też byli), jeśli jeszcze cos konkretnego byłoby na tych karteczkach to by był glanc. Niestety masło kto napisał jakieś zadanie całe dobrze.

I wiem, że parę osób nie zda Smuteczek Smuteczek Smuteczek
Szkoda po się uczyli i jakby matura była taka jak próbna to by sobie poradzili, a tak to niestety Smuteczek

Czekamy teraz do czerwca na wyniki, oby było powyżej 30% Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 09.05.2005, 14:13:16 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Olaboga! Jakie trudne! Przegięcie pały... Poziom podstawowy, trudny, ale przede wszystkim za mało czasu! Nie zdążyłem zrobić wszystlkiego... :( W porównaniu do matury próbnej z matematyki to było zdecydowanie trudniejsze. Poziom rozszeżony za to 10 razy trudniejszy od podstawowego, czasu niby więcej, ale co z tego, jak nie potrafi się zrobić zadania... Po prostu kosmos. Bkb ma rację, że w niektórych przypadkach, to jak się nie ściągnęło, to nie było mowy, żeby rozwalić zadanie. A i tak najgorsi byli ci, co nie podawali kartek... :( Chociaż w niektórych przypadkach, to i tak nic nie dawało, bo były źle porozwiązywane. Ja przez całą maturę dostałem AŻ dwie... :(

PS. Chciałem serdecznie podziękować Madzi, bez której nie miałbym na rozszeżonym tyle, co mam. ;)

PS2. JA JUŻ MAM WAKACJE!!! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 13.05.2005, 20:29:46 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Po maturach pijemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 14.05.2005, 14:34:41 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Hehehehe, biba u mnie:

Fajnie było, ale Piotrek zamówił pizze... Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wziął 'wejścia smoka'. Super ostra, ja nie zjadłem nawet jednego kawałka.

Dzisiaj byliśmy złożyć papiery na politechnike. Okazało się, że w takim dużym mieście, jak Łódź nie ma czynnego banku. Jak już znaleźliśmy, to za dokonanie wpłaty (rekrutacyjnej) pobierana jest opłata 25 zł! Szczyt. Całe szczęście udało nam się znaleźć czynną pocztę. Tam opłada wynosiłą tylko 2,50.

Podczas składania papierów okazało się, że musimy zdawać egzamin z fizyki... Bleeeee... A myśleliśmy, że będziemy mieli luzy, nikt z nasz zresztą fizy nie lubi... :(

Po wszystkim pojechaliśmy na zjazd modelarzy. W tym samym miejscu, co targi foto-wideo. Modele, nie powiem, bo fajne, ale cena biletu już nie bardzo. 10 zł. I tylko jedna hala, podczas gdy targi foto-video były na 3 halach, a bilet kosztował 8 zeta, do tego można było kupić gazete z kuponem na rabat 2 zł.

Niedługo kolejne imprezy! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 27.06.2005, 22:48:57 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


słyszałam, że WSZYSCY w liceum zdali maturę! GRATULUJĘ Exclamation Exclamation Exclamation Suszę zęby Suszę zęby Uśmiech... Uśmiech... ponoć w metalówce gorzej poszło, ale i tak jestem całkiem pod wrażeniem Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Nowa matura, matura 2005 
PostWysłany: 16.07.2005, 19:36:44 Odpowiedz z cytatem
Jurij
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Kwi 2004
Posty: 5
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja sie zastanawiam nad jednym,jak sie beda czuli ci co zdadza wprawdzie mature,ale nie na oceny na tyle dobre by dostac sie bez problemow na studia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon