FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Nowa matura, matura 2005

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.04.2005, 14:22:32 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


bkb napisał:
kornik napisał:
Chyba dziś ustny z Nimieckiego byl? o ile dobrze muwie Uśmiech...


Kornik, ty jak chcesz dyskutować na forum to weź się zagłębiaj chociaż odrobinkę w jakiś temat i uzyskaj troszkę informacjo a nie piszesz to co ktoś Ci tam powie w piekarni (nie mam nic do piekarni). I jakbyś wiedział do dzisiaj zaczęły się matury ustne. Słyszysz USTNE czyli z j. Polskiego, niemieckiego, angielskiego i innych. I w każdej szkole są w innej kolejności, bo wiadomo ze brakuje osób-egzaminatorów i nie mogą w każdej szkole w jednym dniu zdawać ten sam jezyk.


Ech ja poto tak pisze zeby ktoś se postów nabijał tak jak ty 20 postów w jeden dzień Ech.. :] (dziejszy wczoraj mialeś 60 cos postów a dziś 80 Mruga 2) No tylko wczoraj byl wyjątek Uśmiech... Nie tak naserio to pisze bo dokładnienie wiem, a taka osoba jak ty mi wszystko powie ale nabank dziś był ustny z Niemca! i to nie ulega wątpliwości. Chodze do technikum Zelowskiego i tam pisali z j.Niemieckiego
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 18.04.2005, 14:30:55 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Jeśli ty korniku, mówisz że ja nabijam posty to co robisz ty, każdy twój post składa się z jednego rozbudowanego zdania lub dwóch mały, więc o czym my tu mówimy. Widzisz jak ktoś taki jak ja szybko piszę i mam wiele informacji to mogę napisać 100 postów dziennie i co z tego. A jak ty jesteś mniej roz..., no cóż, szkoda Smuteczek Pozdro

I jeszcze jedno, napisz w profilu że masz dysortografię.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 14:36:42 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


bkb napisał:
I jeszcze jedno, napisz w profilu że masz dysortografię.


I.) Wiesz nie mam tego o czym ty muwisz ja w zeszycie pisze normalnie (moge ci nawet skana wysłać).

II.) A po drugie to 3 lata pod nadzorem pani Prof. Pałliny K............ robi swoje Uśmiech...


Pozdro.. dla pani Prof.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 18.04.2005, 14:39:21 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Chłopaki! Zaraz was uciszę! Czy to ma być rozmowa na temat matur? Takie przypychanki piszcie sobie na PW! Żeby mi to było ostatni raz!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.04.2005, 19:23:07 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Ludzie!Wykrzyknik Czy macie może już tematy na ustną maturę z anielskiego?? Wiem ze już niektórzy mieli angielski i wiecie co było. Jakby ktoś znalazł stronkę w necie gdzie są już te tematy to niech pisze. PILNE!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 23.04.2005, 10:48:29 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Ahh, już po polskim, uffffffff. Ale jak zwykle nie było sprawiedliwości Smuteczek Co z tego że jest jedna nauczycielka z innej szkoły jak dwie są z tej samej. I nawet jeśli miałbyś idealną pracę to dostaniesz to co one uważają bo wiedza jakie miałeś oceny. Chamstwo, a minister oświaty z tą sprawiedliwością nie już nie przesadza bo jej nie było, nie ma i nigdy nie będzie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 23.04.2005, 11:18:29 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Niesprawiedliwość, to mało powiedziane! To, jak się zachowywała moja nauczycielka na moim egzaminie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ponoć egzaminatorzy (w moim przypadku egzaminatorki), powinni siedzieć cichutoko, nie wydawać żadnych oznak, które sugerowałby, że na przykład zdający mówi źle. Nie powinny mu przede wszystkim przerywać. Mówiąc prosto, nie powinny robić nic, co mogłoby rozproszyć ucznia. No niestety, rzeczywistość jest inna. Nie mam tu nic do pani profesor I., która jako jedyna podtrzymała mnie na duchu. Już mówię o co chodzi... Moja stara profesorka od polskiego, siedziała w komisji. Gdy przyszła na mnie kolej, zaczęła zachowywać się bardzo dziwnie. No niestety tak to już jest, że pani L. nie lubi chłopców, mnie niestety również... I na egzaminie pani L. zaczęła sobie głośno wzdychać, drapać się po głowie, rozglądać... Uwierzcie, ale nie ma nic bardziej rozpraszającego!
Ale to co miało po skończeniu mojej wypowiedzi przerasta wszystko! Pani L. uprzejmie stwierdziła, że sam sobie wybrałem pytanie. Powiedziała, że wybrałem "Kordiana", a to z tego względu, że sytuacja, którą przedstawiłem w mojej wypowiedzi wogóle nie miała miejsca w "Kordianie", że to sobie wymyśliłem, że pomyliłem lektury. (Jak ktoś czytał "Kordiana" Słowackiego, to chodzi o scenę, kiedy książe wychodził z katedry i potrącił kobietę z dzieckiem, kobieta się potknęła a dziecko wpadło do rynsztoka). No myślę sobie trudno, być może profesorka ma rację, wkońcu uczy już kilkadziesiąt dobrych lat... No i zaczęła się seria pytań z nieszczęsnego Kordiana. Niestety z całej jego treści, na co nie byłem przygotowany, ponieważ w bibliografi zaznaczyłem, że z Kordiana mam tylko fragmenty. Nie przekonało to jednak profesorki L.
Po wyjściu z egzaminów, sprawdziłem z ciekawości w streszczeniu Kordiana. Co się okazało? TO JA MIAŁEM RACJĘ! L. niesłusznie mnie zapytała! Po ogłoszeniu wyników podszedłem do egzaminatorek i uprzejmie przedstawiam im sytuację, z cytatami, wszystko ładnie. Mówię, że to ja miałem rację... Na to profesorka L. z usmiechem na ustach mówi, że teraz to już się nie da nic zrobić...
I jak tu się na taką nie zdenerwować? Jak takiej nie nawrzucać? Na szczęście ja się jakoś pohamowałem, z boku stał na dodatek dyrektor... Gdyby nie L., zdobyłbym na egzaminie więcej punktów. Zdobyłbym, gdyby nie niewiedza profesorki! I jej chamstwo!

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 25.04.2005, 20:10:49 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Co do ustny to w różnych szkoła to różnie było. Dowiedziałem się ze na przykład w Kochanowski w Bełchatowie nie zdało z polskiego coś około 10 a z angielskiego 12. W LO Łask z polskiego nie zdały 3 osoby a z angielskiego jak na razie wszystkie.

Pozdrowienia dla maturzystów Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 26.04.2005, 21:24:13 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


tematy na angielski: www.ang.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 26.04.2005, 23:30:32 Odpowiedz z cytatem
jordi.com
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 9
Skąd: zelów
Register IP:


Tematy na angielski rozszerzony + kilka opracowań:
www.ufd.pl/temat16209

Zdaje ktoś tutaj rozszerzony? :>

Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1024x768
PostWysłany: 27.04.2005, 12:41:06 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Jutro w energetyku w Bełchatowie matura z angielskiego. Zobaczymy jak pójdzie. Na szczęście mature mam już za sobą i nie musze sie martwić Uśmiech... Trzymam kciuki za tegorocznych maturzystów Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin98800x600
PostWysłany: 02.05.2005, 06:40:14 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Ludzie macie ściągi na maturę. Jeśli ktoś wie jakiś adres stronki gdzie są "dobre ściągi", gotowe, posegregowane to niech da znać. A może ktoś z was ma gotowe.
Piszcie jeśli macie Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 02.05.2005, 16:48:21 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Przyłączam się do prośby bkb... :) Najlepiej chyba będzie zrobić ściągi ze streszczeń lektur. Jeżeli ktoś takowe ma, to byłbym wdzięczny za udostępnienie ich w celach edukacyjnych... ;)

Poniżej macie listę lektur, jakie obowiązują na maturze 2005:
http://img207.echo.cx/img207/9325/lektury9gz.jpg

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.05.2005, 13:30:36 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby I po polskim. Jak można się było spodziewać był "Potop". Drugim tematem był "Kordian" i "Nie boska komedia" na podstawowym. Na rozszerzonym były dwa wiersze do omówienia albo analiza opowiadania "Zabawa z kluczem".

www.cke.edu.pl <-- tak wyglądała matura

Mam nadzieję że poszło dobrze.

Jutro angielski Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby


Ostatnio zmieniony przez bkb dnia 05.05.2005, 20:11:16, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 Nowa matura, matura 2005 
PostWysłany: 05.05.2005, 15:40:54 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Hyhy, tak jak się spodziewaliśmy... Potop... :) Czyli dobrze. Ale to było do przewidzenia - rocznica obrony Jasnej Góry.

Również Holocaust na rozszeżonej był do przewidzenia - także chodzi o rocznicę.

Co do tego, jak mi poszło, to naprawdę ciężko powiedzieć, bo nie wiadomo, czy się trafiło w intencję układającego test, a przede wszystkim klucz odpowiedzi... Myślę, że zdałem, a to chyba jest najważniejsze.

PS: Trafiły nam się miejsca prawie na samym końcu, ja 2 ławki od końca, bkb przedostatnia. Oby dwie w środkowych rzędach. Nic dodać nic ująć, wymarzone miejsce, jak najdalej od komisji. Jednak ściągi ani trochę się nie przydały. Przynajmniej nam, bo Potop wcześniej przerabialiśmy, a na rozszerzonej był tekst, którego nikt by się nie spodziewał... Więc nie było co ryzykować... :)

PS.2: Jutro angielski, w poniedziałek matematyka... Pożyjemy, zobaczymy. Trzymajcie kciuki... :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon