FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Co robicie w ferie?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 16.02.2005, 10:56:28 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Takie pytanie co do ferii zimowych... Wyjeżdżacie może gdzieś, albo może robicie jakieś spotkanie z kumplami? A może po prostu siedzicie w domu... :( Ja niestety zamierzam w te ferie zacząć się uczyć do matury, ale jakoś narazie tylko zamierzam... :D Być może w weekend zrobimy sobie jakiś kulik, jak będzie oczywiście śniegu do pasa i świetna pogoda! :) Czekam na wasze odpowiedzi, pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.02.2005, 19:24:12 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


moje tylko tygodniowe ferie po sesji spędzam właśnie w Zelowie i pomagam w naszej parafii na półkoloniach dla dzieci. i dzieci i my się świetnie bawimy Uśmiech... szkoda tylko, że już środa, bo te spotkania kończą się już w piątek. poza tym kumpluję się ze spotkaniami, yyy tzn spotykam się z kumplami Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Co robicie w ferie? 
PostWysłany: 17.02.2005, 11:22:29 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Nie mam żadnych planów na ferie Smuteczek Pewnie parę razy wybiorę się do Meiera a tak poza tym to nie wiem Smuteczek Pojadę też parę razy na górę Kamieńsk (przecież tam jest świetny stok Uśmiech... ) pozjeżdżać na jabłku Uśmiech... bo na sankach nie jest bezpiecznie. Co jeszcze........hmmmmm.....nie wiem. Czas pokaże Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon