FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> jak nie korupcja to co??

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.02.2013, 15:17:06 Odpowiedz z cytatem
cba
Miętki
Miętki
Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 1

Register IP:


śmierdzi i to z daleka SmuteczekSmuteczek na samym początku powiem że skończyłem UŁ na kierunku zarządzanie miastem i regionem, proszę się zapoznać z tym :

http://www.e-bip.pl/4dmethod/wwwShowPyt/6408/%23%231217940674.1

i może ktoś potrafi mi wytłumaczyć jak to jest że 2 tygodnie temu byłem w urzędzie u naszej jakże szanownej i nieskazitelnej pani Burmistrz z zapytaniem czy byłaby możliwość odbycia stażu w naszym pięknym odnowionym Urzędzie? Otrzymałem odpowiedz, że w naszym urzędzie nie planuje się takich czynności jak zarejestrowanie stażysty(z tego co się dowiedziałem nie było ani jednego od początku kadencji pani Burmistrz), wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie kiedy znalazłem na stronie tą wiadomość :

http://www.e-bip.pl/4dmethod/wwwShowPyt/6408/%23%231217940674.1

zdziwiony zadzwoniłem do urzędu pracy filia Zelów z zapytaniem jak to możliwe ze nagle się znalazły 2 miejsca i czy są wolne , pani nie wiedziała dlaczego teraz są a przedtem nie było ale powiedziała że wnioski osób ubiegających się już zostały złożone w porozumieniu pana kierownika Łapickiego(tu moge się mylić co do nazwiska ale jakoś tak to było) i naszej nieskazitelnej pani Burmistrz i osoby zostały już wybrane.

już teraz mogę powiedzieć że w następnej kadencji nikt z mojego bliskiego otoczenia nie odda swojego głosu na takie zakłamanie i fikcję jaka panuje teraz u nas w mieście
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 04.02.2013, 17:22:52 Odpowiedz z cytatem
zlw83
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: ZLW
Register IP:


qwerty


Ostatnio zmieniony przez zlw83 dnia 30.03.2014, 23:13:09, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 04.02.2013, 20:21:24 Odpowiedz z cytatem
d_sebastian
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 4
Skąd: Zelow/UK
Register IP:


układy i układziki mają się swietnie w Polsce, szczególnie widać to w małych miejscowościach.

do urządu robi się tak rekrutację, aby przypadkiem nikt się o niej nie dowiedział, bo wówczas nie trzeba spławiać tak wielu zainteresowanych, bo to nie jest łatwe w mieście gdzie jest takie bezrobocie. Mogą się przez to rodzic jakies podejrzenia.

a praca w urzędzie jest dla rodziny, znajomych i ludzi z układami. Jak za wiele osób się zainteresuje, to niedobrze. Trzeba wówczas odrzucać przez różne braki formalne w podaniu itp itd, więc jak się nikt nie dowie, że kogoś szukają, tym łatwiej wepchnąć kuzynkę, czy innego znajomego do pracy. A w urzędzie jak jest, wszyscy wiedzą. Ciepła posadka, a praca niestresująca i niewymagająca. Do tego trzynastka, wczasy pod gruszą.

W Zelowie nie moze byc inaczej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinNT1024x768
 jak nie korupcja to co?? 
PostWysłany: 22.02.2013, 15:58:05 Odpowiedz z cytatem
zlw83
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: ZLW
Register IP:


qwerty
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon