FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Pizzeria

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy chczesz, żeby w Zelowie otworzyli pizzerie?
TAK!
93%
 93%  [ 40 ]
Nie... :[
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 43


PostWysłany: 22.03.2005, 17:51:46 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Eeeee, yyyyy... Szczerze mówiąc, to ma rację. Bo po co zatrudniać jakąś osobę na kierowcę, wynająć (kupić?) samochód i tego typu rzeczy, jeżeli to się nie będzie opłacało? Życie jest ciężkie, więc jeżeli taka inwestycja nie przynosiłaby dochodów, to wręcz głupotą by było wkładanie w to jakiejkolwiek kasy. Rozumiem, że każdy by chciał pracować, zarabiać pieniądze, ale trzeba spojrzeć też na to z drugiej strony - ze strony szefa właśnie... :/

Ja osobiście wolę sam jechać sobie zamówić pizze. Pytam się wtedy, za ile mogę po nią przyjechać, wracam do domciu, czekam chwilę po czym jadę do pizzeri. W Forum jest o tyle dobrze, że można zostawić numer telefonu i jeżeli już pizza będzie gotowa, to pan daje sygnał na komórkę! Jak dla mnie to świetne rozwiązanie, bo jakby nie patrzeć, wolę się dwa razy przejechać niż płacić za dowóz. Niby 2 złote to nie dużo, ale pani rozwożąca pizze nie wie dokładnie, gdzie kto mieszka, więc jeżeli biorę pizze sam, to po dosłownie minucie mam ją już ciepluśką w domciu... :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.03.2005, 12:21:09 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Hehehe. tak sobie czytam te 7 stron postów i widac z nich dokładnie, że otwarcie dwóch pizzeri w takim małym mieście to nielada przezycie dla ich mieszkańców. I chwała załozycielom bo w końcu nabiera to wszystko dojrzałości do miana nazwania Zelowa miastem z prawdziwego zdarzenia.
Oczywiście czytam Wasze burzliwe wypowiedzi , gdzie lepsza pizza, gdzie taniej, a gdzie lepsze sosy? No cóż. Ile gustów tyle ocen. Pozwolicie zatem że w streszceniu dołacze się do tej dyskusji. Pizzerie sa dwie i każdy o tym wie.Uśmiech... Jedną ma Wojtek druga to dziecko sieci. Wojna Dawida z Goliatem. Ale Forum wcale nie ustepuje Fenixowi. Sama pizza jest na podobnym poziomie. Wytwarzana jest w podobnych warunkach. Inaczej ma się to do miejsca jej spozywania, jesli miałbym wybierać miedzy lokalem Fenixa (miasto pełna gębą) a zadymione Forum to wybór jest jasny, ale jesli w Forum potuptamy na góre to wszystko jest podobnie. Zostają sosy. Tu zależne jest to od naszych gustów. dla mnie osobiście ważne jest to by czerwony był czerwony i był sosem a nie przecierem. O białym się nie wypowiadam, nie jadam.
to tyle. Jescze dowóz na koniec. Póki co tu Wojtek jest górą. Zamawiałem , dojeżdzała, ciepła. czyli w porzadku. Do Fenixa póki co musimy się wybierać sami. Któjest zmotoryzowany to mu wsjo radno , mi byłemu właścicielowi żółtego górala odpowiada jednak ta pierwsza forma, choc jadam i tu i tu... Fiuuu...fiuu..ale się rozpisałem.
P.S.
Życze wszystkim smacznego. Niezależnie gdzie, jak i z jakim sosem:) Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 29.03.2005, 20:10:08 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


byłam dziś w Fenixie na Czaplinieckiej i usłyszałam, zamawiając pizzę, że wysyłają kierowcę do Zelowa z sosami, bo tam nie mają, jak zrobić. Szkoda, ale i tak super, że mamy pizzerię Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 31.03.2005, 16:16:19 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Heh, Kryształ, niczego nowego to nie odkryłeś... :P Ale to tak zawsze jest, jak nie ma, to marudzą, że nie ma. Jak jest, to marudzą, że nie taka jak trzeba. Ja tam się cieszę, że wogóle jest, a nawet są dwie! :) To jest coś takiego, jak ludzie marudzą, że zimą jest zimno, przyjdzie lato to marudzą, że upał... Ludziom nie da się dogodzić i tyle. :) Mamy w naszym Zelowie dwie pizzerie, więc się cieszmy, że możemy wybierać lokal, w którym chcemy zjeść. Chcemy zamówić telefoniczne pizze, nie ma problemu, zamawiamy ją w forum. Nie smakuje nam czerwony sos, jemy biały, nie smakuje biały, jemy czerwony. Nie podoba się, zawsze można jechać do Bełchatowa i tyle... :]

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 01.04.2005, 13:18:38 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


zgrzewa napisał:
byłam dziś w Fenixie na Czaplinieckiej i usłyszałam, zamawiając pizzę, że wysyłają kierowcę do Zelowa z sosami, bo tam nie mają, jak zrobić. Szkoda, ale i tak super, że mamy pizzerię Uśmiech...



Zarówno sosy jak i ciasto na pizze a nawet krojenie warzyw itp. odbywa się tylko w Fenixie na Czaplinieckiej. Do reszty fenixów wszystko jest dowożone. Nie żeby Zelów był jakoś dyskryminowany Mruga 2 Moja znajoma tam prcuje więc słyszałem to i owo.

PS. Są rzeczy których raczej nie warto tutaj pisać ale to już inna bajka...

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 03.04.2005, 22:55:14 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


a ja tam zamawiam pizze z Włoch?Wykrzyknik? oczywiscie z dowozem Suszę zęby i na grubym ciescie... bo w naszych zelowskich pizzeriach chyba załują troszke tego ciasta :]

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 04.04.2005, 18:40:14 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


Przebywałem ostatnio kilka dni w rodzimym mieście i odwiedziłem w końcu tego naszego Fenixa. Ogólnie bez zarzutów, pizza OK, ludzi było dużo ale znalazło się jeszcze miejsce. Czas oczekiwania ok.0,5h. Dużo pizzy było zamówionych przez telefon na wynos.
Zapytałem o dowóz do domu i odpowiedziano mi że w najbliższym czasie powinien być/ Mruga 2
Pożyjemy zobaczymy. Suszę zęby

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.04.2005, 21:36:49 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Hmmmmm, źle się dzieje z Fenixem w Zelowie. Dzisiaj zamówiłem pizze przez telefon, żeby po nią jechać później samochodem (sobota wieczór, więc to chyba najlepsze rozwiązanie, żeby zjeść pizze). Pani powiedziała, że za NIECAŁE pół godzinki mogę się po nią zjawić. Wszystko wporządku, minęło 20 minut, jestem w Fenixie. Pytam się jak tam moja 'czwórka', którą zamówiłem. Pan kucharz powiedział, że JESZCZE CHWILKĘ. No dobra, miało być niecałe pół godzinki, jest dopiero 25 minut, mogę chwilę zaczekać. Dobrze, że w pizzeri akurat siedział znajomy z dziewczyną, to się chwilę przysiadłem, żeby pogadać. Mija pięć minut, dziesięć, a pizzy jak nie było, tak nie ma. Idę się jeszcze raz zapytać, pan kucharz znowu mówi, że ZARAZ będzie. No cuż, idę znów pogadać. W pizzeri siedziałem ponad 40 minut, żeby odebrać pizze, którą wcześniej zamówiłem przez telefon! Odbieram pizze, chcę zapłacić, ale pani uprzejmie mówi, że nie ma mi jak wydać... Po jaką cholerę ma ona tą kasę z pieniędzmi, jak nie ma jak wydać reszty? Pierwszy raz sprzedaje pizze, że nie wie, że ceny nie są okrągłymi sumami, tylko kończą się z jakimiś groszami? No nic, stopień zdenerwowania wzrasta gwałtownie, ale cuż. Miałem jakieś drobne w samochodzie, zapłaciłem, oczywiście wyszło z moją niewielką stratą. Jade do domu, otwieram pudełko, a tam już letnia pizza. Pełno w niej wody, czy jakiegoś przezroczystego płynu (pizza numer 4: ser, szynka, oregano). Najlepsze jest jednak to, że na pizzy rzucona była pieczarka! Nie wiem jakim cudem tam się znalazła, ale była! Jedna, czarna pieczarka! Rozumiem, że mogą się mieszać troche składniki, ale żeby do żółtego sera i szynki dorzucić jedną pieczarkę? Nie wiem, czy pan kucharz chciał mi zrobić na złość, że dwa czy trzy razy dopominałem się o moją pizze, czy co... Ale bez przesady, w pizzeri nie było wcale tak dużo osób: stolik, później dwa były wolne. Więc czy to nie jest lekką przesadą, że na pizze czekałem coś koło godziny? Bardzo się dzisiejszego dnia zawiodłem na naszym Fenixie, miejmy nadzieję, że pierwszy i ostatni raz... :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 09.10.2005, 21:25:53 Odpowiedz z cytatem
iwona1909
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Paź 2005
Posty: 1
Skąd: Zelów
Register IP:


w Zelowie są już 2 pizzerie po co więcej Suszę zęby. Ja wole osobiście Forum mają świetne sosy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 10.10.2005, 09:43:29 Odpowiedz z cytatem
Bufu
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 8
Skąd: niemcy
Register IP:


WoooW piceria w zelowie to dobry pomysl na bankructwo .........to nie przeszlo do tej pory i nie przajdzie chyba ze za sto lat ....................
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 10.10.2005, 11:01:15 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Bufu kochany, ty to chyba nie w temacie jestes Confused Czytaj no porządnie posty!
Pizzerie są już dwie w Zelowie LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 10.10.2005, 19:01:07 Odpowiedz z cytatem
zelowianka
Miętki
Miętki
Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 3
Skąd: Zelów
Register IP:


Masz rację Danon. W Zelowie są już dwie pizzerie. Jedna znajduję się na ulicy Kościuszki a druga na Św. Anny. Oby więcej takich udanych przedsięwzięć. Pozdrawiam Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 03.03.2006, 01:59:03 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


W Fenixie coraz częściej dużo luzu. Ludziska jedzmy więcej pizzybo ją zamkną i wybór się skończy a tak zasze można urozmaicić sobie pizzę raz Forum a raz Fenix.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 04.03.2006, 13:38:13 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


heheh.. i wtedy znowu sie bedzie jezdzic do belchatowa.. do fenixa Mruga 2 albo zamawiac tam z dowozem do zelowa Suszę zęby

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
 Pizzeria 
PostWysłany: 21.09.2006, 11:49:10 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


myślę, że w tym temacie konieczne jet przypomnienie faktu iż w wakacje o naszej zelowskiej pizzerii FORUM było głośno w całej Polsce. któregoś wieczoru wystąpili w Panoramie dzięki swoim nietypowym nazwom pizz Uśmiech... miesiąc później byłam na obozie jeździeckim na mazurach i moja instruktorka powiedziała, że gdzieś w polsce jest bardzo fajna pizzeria z politycznymi nazwami. miło to usłyszeć gdzieś daleko od nieznajomych Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      unknownWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 7 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon