FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Pizzeria

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy chczesz, żeby w Zelowie otworzyli pizzerie?
TAK!
93%
 93%  [ 40 ]
Nie... :[
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 43


PostWysłany: 25.02.2005, 20:27:15 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


n0x napisał:
co do pizzeri nie ma co dociekac. o gustach nie nalezy rozmawiacpizzeri nie porownojmy. dla przykladu dagrasso w belku to wielki gowno natomiast w lodzi na pietrynie zupelnie inna bajka, feniks jest niezly i pizze dowiezie nawet na ksiezyc (jak mu zaplacisz).
w zelowie jest pizza w forum (nie jadlem bo okazji nie bylo), czy jest dobra czy zla nie mam pojecia. znajomi jedza i im smakoje a nuie kazdemu mosi smakowac ( nie dogodzisz wszystkim). tyle na ten temat
czekam na pizzerie o ktorej kraza legendy ze ma byc (legenda mowi ze na ulicy kosciuszki w miejscu znanym wszystkim). w kazdej legendzie ziarnko piasku jest. legend bylo tysiace to wiadro piachu mamy i budowac mozemy LOL

STARY- ODROBINĘ ORTOGRAFI!! Evil or Very Mad

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 26.02.2005, 01:38:29 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


muszę Was prosić o wybaczenie... śmiałam coś powiedzieć o pizzy wcale jej nie jedząc. a wszystko dlatego, że "dawno" mnie tam nie było. nie wiem dokładnie kiedy zmieniono menu, ale jak byłam tam ostatnio pizze były blee. dziś tam byłam i zamówiłam pizzę, bo usłyszałam, że są lepsze. i fakt. same plusy...
- nazwy pizz są po prostu bombowe! dziś zamówiłam sobie Begeritę Suszę zęby
- cena... nawet nawet
- gdy Szefuncio podawał nam pizzę, pytałam się Go czy robiona na miejscu czy odmrażana. Dwa razy powtarzał, że robiona na miejscu. trochę mimo to Mu nie wierzyłam, ale gdy wychodząc poprosiliśmy o klucz, by nam otworzyli (bo było już po północy Uśmiech z kluczem przyszedł kucharz cały od mąki Uśmiech...
- a co do smaku pizzy... mniam.... ser jest taki ciągnący i sos niezły Uśmiech...

ale to może był pierwszy urok? serio, to mnie pizze smakują tylko w świetnym towarzystwie Suszę zęby

ale jeśli chodzi o papierosy... Evil or Very Mad to jest okropne. niepalący mają się zawsze najgorzej. a potem jeszcze ubrania do prania z tego dymu, a wcale za to nie płaciłam będąc w forum. możeby tak, jakby ktoś chciał zapalić, to na dwórPytajnikPytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 26.02.2005, 14:40:38 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Hehehe, co niektórzy wolą pizze 'Bobek Marleya' :D A co do palących w Forum: mogliby rzeczywiście wychodzić na dwór. Takto szkodzą i sobie, i nam. Nam nawet podwójnie, bo palenie bierne jest ponoć gorsze... :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 27.02.2005, 18:05:38 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Moja szwagierka pracuje w Fenixie w Bełchatowie więc z wiarogodnych żdódeł wiem, że ma być w marcu Mruga 2

Co do palenia w nim to nie wiem. Ale np. w Bełchatowie w Fenixie przy szpitalu jst całkowity zakaz i wreszcie jest jak należy. W pozostałych można palić więc teraz tutaj zrobił sie luz Mruga 2 Ciekawe jak będzie w Zelowie...

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 05.03.2005, 21:40:55 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


zgrzewa napisał:

ale jeśli chodzi o papierosy... Evil or Very Mad to jest okropne. niepalący mają się zawsze najgorzej. a potem jeszcze ubrania do prania z tego dymu, a wcale za to nie płaciłam będąc w forum. możeby tak, jakby ktoś chciał zapalić, to na dwórPytajnikPytajnik


Ja wiem że paprierosy są do dupy, ale Forum to PUB, Bar czy jak kto chce a nie pizzeria czy inna jadłodajnia, więc nie sądzę żeby ten postulat przeszedł. Co innego Fenix i inne tego typu, tam zgadzam się na zakaz, osobiście nawet nie potrafię palić w lokalach "karmiących" które dają na to pozwolenie, ale Pub to inna kwestia, nie wyobrażam sobie piwka bez papieroska. Wiem, że mogę zostać "zlinczowana" ale trudno takie mam zdanie. Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.03.2005, 12:35:01 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Fenix w Zelowie zostanie otworzony 8. marca we wtorek o 11:25. w dzień powszedni do 22:30 a w weekendy do północy będzie czynne Suszę zęby już jest informacja wywieszona Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.03.2005, 16:43:22 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Coś mi sie zdaje że po otwarciu fenixa pizzeria w forum straci bardzo duzo klientów niepalących, jeszcze jak ceny będą konkurencyjne to na 100% tak sie stanie jezeli wlasciciel nie zrobi zakazu palenia, albo nie rozwiaze to w inny sposob np. zamontuje jakieś magiczne wentylatorki Suszę zęby .
I na dodatek w fenixie jest lepszy czerwony sos..... Twisted Evil(szkoda tylko ze o białym nie można tego powiedzieć)

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.03.2005, 21:09:25 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nie rozumiem ludzi, którzy palą papierosy... Ale to nie ten temat (można założyć coś o tym na forum... :]). Chciałem powiedzieć, że jeżeli już będą dwie pizzerie w Zelowie, to nie można narzekać. No nie dwie, półtora... :) Bo niby Forum to pub, czy jak kto woli, bar. Ja osobiście będę raczej uczęszczał do Fenixa, bo uważam, że trucie się dymem papierosów przy jedzeniu pizzy jest troche nie na miejscu. Pizze z Forum najwyżej od czasu do czasu zamówię sobie do domq (no co, moje drugie imię to leń... :P). Chyba, że ta z Fenixa będzie lepsza, tańsza, albo za dowóz będzie złotówka (albo za free, czego sobie i wam z całego serca życzę! :D). Pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 06.03.2005, 23:02:48 Odpowiedz z cytatem
forum
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 4

Register IP:


Hehe, przypadkiem trafiłam na to forum, bo szukałam dokładnej mapki Zelowa (której nota bene nie znalazłam i nie wiem, czy źle szukałam, czy też po prostu jej nie ma), a tutaj tyle wpisów na nasz temat:)
Odpowiem na kilka zarzutów (serdecznie dziękujemy za pochwały).
Do Zgrzewy: pizza, którą kiedyś jadłaś i Ci nie smakowała, to nie była pizza robiona na miejscu, tylko gotowa, mrożona, przywoził nam ją taki jeden gościu z firmy iPizza (można znaleźć w necie ich stronę). Jej plusem był fakt, że była pieczona w specjalnym piecyku i dlatego była o niebo lepsza od takiej gumy z mikrofali. No, ale niestety, z pizzą robioną na miejscu nie mogła się równać. To była taka „okrybida” dla klientów, którzy zgłodnieli przy piwku. No ale skoro jadłaś już u nas pizzę teraz i Ci smakowała, to wiesz co i jak (aha, masz pozdrowienia od kucharza całego od mąki:))))
Co do sosów- ciężko mi się wypowiedzieć, bo są różne gusta. Mnie akurat nikt się na sosy nie żalił (a wierzcie mi, że jeśli coś komuś nie pasuje, to nie omieszka tego nam powiedzieć:) ), wręcz przeciwnie, wszyscy sobie je chwalą. Hm, czy są one rzadkie? Przyznam się szczerze, że są tak gęste, że ciężko mi się je przelewa do dzbanuszka, no ale mógł się zdarzyć przypadek, że troszkę za mocno się rozrzedził i akurat któreś z Was na taki trafiło (kiedy jest za gęsty zawsze można to naprawić, z za rzadkim sosem już jest problem...:)
Nigdy nie jest tak, że każdemu się dogodzi, nie ma takiej fizycznej możliwości, z czego sobie pewnie zdajecie sprawę.
Co do palenia- tak, jak ktoś zauważył- prowadzimy pub, w którym ludzie przychodzą przede wszystkim sobie posiedzieć przy piwku. Do tego od niedawna doszła pizza, ale nie chcemy się całkowicie przebranżowić, dlatego nie wprowadzimy zakazu palenia na dole. Byłoby to dla nas marketingowym samobójstwem, bo kiedy wszystkie stoliki są zajęte, na każdym z nich stoi popielniczka. 90% naszych klientów to ludzie palący.
Ale ale, jest też dobra wiadomość:) Na górze jest salka tej samej wielkości, co na dole i tam będzie całkowity zakaz palenia. Sala powinna być czynna w przeciągu tygodnia, także każdy znajdzie coś dla siebie:) Nawet miałabym prośbę, jeśli ktoś z forumowiczów będzie siedział na górze i trafiłby się tam jakiś oszołom z petem- prosimy o powiedzenie tego nam, my już się nim zajmiemy:)))
Natomiast latem, tak jak w zeszłym roku, będzie uruchomiony taras i wtedy ze smrodem tytoniowym nie będzie problemu, również w lokalu, bo drzwi są non stop otwarte i nie ma takiego dymu, że siekierę można powiesić, wiemy z autopsji:)
Co do cen- w tej chwili ciężko jest mi coś powiedzieć, bo ja nie znam cen Fenixa, jakie planują zrobić w Zelowie. Zresztą ciężko to porównywać, bo takie same pizze, jak u nich, są u nas tylko te sztandarowe (jak Margherita, Funghi, czy Capriciossa) i jest ich może ze cztery, także ciężko to porównywać.
No, ależ się rozpisałam:)))
Pozdrawiamy wszystkich Forumowiczów i zapraszamy do „Forum” :)))
Basia i Wojtas.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.03.2005, 23:50:04 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


...tak odbiegając od tematu pizzeri

Witamy witamy Basie i Wojtasa na naszym forum.

Tak się zastanawiałem kiedy w końcu się zarejestrujecie i zaczniecie pisać, aż w końcu nadeszła ta chwila, mam nadzieję że nie skończy się tylko na rejestracji i tym jednym poście Uśmiech... A nam potrzeba ludzi aby BUJAĆ to forum.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 07.03.2005, 00:15:14 Odpowiedz z cytatem
forum
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 4

Register IP:


Ja zarejestrowałam się już wczoraj w nocy, załozyłam nawet sobie adres email, ale niestety, użyłam tego samego hasła i tu i tu, i kiedy miałam coś napisać, okazało się, że za cholerę nie mogę sobie go przypomnieć:) A hasło specjalnie (dobrze pamiętam) było łatwiutkie, żebym nie zapomniała:))) Zmęczenie jednak daje mi się we znaki;/ z drugiej strony to nawet dobrze, bo nie sądziłam, że login "forum" będzie wolny;-)))
Damianku, na tyle, na ile damy radę, będziemy pisać, zresztą my to stare forumowicze, w końcu poznaliśmy się na forum (najśmieszniejsze jest to, że na łódzkim;))), stąd zresztą nazwa lokalu:)))
A na marginesie, to powiedz mi, gdzie znajdę mapkę Zelowa i okolic, bo ja jeżdżę na dojazdach i wszyscy się ze mnie śmieją, że nie wiem, gdzie jest jaka ulica, a przecież rodowita zelowianka jestem:) No, swoją drogą, że ulica Pabianicka w Zelowie jest, to nie wiedziałam;))) Albo Ignaców, Matko jedyna, aż wstyd:)))
Pozdrawiam Cię serdecznie:)

PS. Widzę, że jesteś adminem, więc poszukaj sobie tego konta, zdaje się, że pub.pizzeria.forum i możesz je skasować:))))
Basia
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 07.03.2005, 12:22:28 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Co do tych sosow:
Nigdy w zadnej pizzeri nie jadłem pizzy z sosem białym bo mi poprostu nei smakował a u was jem tylko z bialym Twisted Evil jest zajebisty lepszego nigdzie nie ma!! nie zmieniajcie go
A czerwony: jak byłem pierwszy raz to był taki zadki ze wiecej go bylo na talerzu niz na pizzy, ale z dnia na dzien stawal sie coraz gestszy(wiem bo przychodzilem codziennie Suszę zęby ) a teraz jest juz taki ze ciezko wypływa z tego dzbanka. A jesli chodzi o smak to moze byc, nei jest jakis super dobry ale ujdzie, tylko strasznie sie pic po nim chce (co pewnie jest chwytem zeby kupić browara po pizzy Twisted Evil )

PS> troche drogie macie ceny tych dodatkow -->4zł<--, jak by było 3 no to by przeszło Mruga 2

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 07.03.2005, 13:02:58 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


O, jak to dobrze mieć kogoś na forum, kto może posłuchać naszych próśb (i skarg...). To mi się podoba, miejmy nadzieję, że zostaną one wysłuchane i wzięte do serca! :) Bardzo mi się też podoba, że będzie nowe pomieszczenie tylko i wyłącznie dla niepalących. Będzie w ten sposób więcej miejsca, bo z tego co wiem, ciężko w Forum jest czasem nawet usiąść (szczególnie w weekendy). Co do sosów, są bardzo smaczne, tylko jest ich troche za mało. Do dużej pizzy jeszcze jakoś starczają, ale do familijnej zaczyna brakować. Jeszcze jak ktoś nie lubi np. białego, to już wogóle... :( Z sosami do pizzy na wynos jest jeszcze gorzej, tam ledwo co starcza na dużą. Można trochę podpatrzyć od konkurencji i do familijnej na wynos dawać sosy w troche większych pudełkach (chociaż czerwony). Co do cen, nie wiem dokładnie jak będzie w Fenixie, ale jeżeli będą tańsze, to trzeba im zrobić konkurencję i zrobić jeszcze taniej! A jak, nawet jakby pizza była tańsza o 50 groszy, to ludzie woleliby iść do Forum! Przynajmniej ja.

Co do mapy Zelowa, to gdzieś jakąś mam, nawet nie wiem skąd. Nie jest ona aż taka dokładna, ale są na niej ulice :). Jeżeli Jesteście chętni, to pisać na gg (3686353) albo na maila (michal_wl@wp.pl), coś na pewno poradzimy! :) Bo przecież trzeba sobie pomagać. Pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 08.03.2005, 10:19:37 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Z tego wszystkiego to jak bedę teraz w Zelowie to musze zjawić się w forum. Zawsze fenix i fenix. trzeba spróbować i porównać Suszę zęby

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Pizzeria 
PostWysłany: 09.03.2005, 11:49:25 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Jak tam Zelowiacy...

wczoraj jak mnie doszły słuchy były tłumy na otwarciu pizzerii, nawet nie było gdzie stanąć, tak się wszyscy rzucili na placki z pieca he he he...
zapewnie ktoś z Was był, widział i jadł, więc niech się podzieli swoimi uwagami. LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 5 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon