FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Pizzeria

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy chczesz, żeby w Zelowie otworzyli pizzerie?
TAK!
93%
 93%  [ 40 ]
Nie... :[
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 43


PostWysłany: 13.02.2005, 23:41:36 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Zawsze można iść do "forum" na pizze doszły mnie słuchy ,ze tam tez dobra pizze robia LOL

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 14.02.2005, 22:07:00 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ja jednak nie radzę do forum na pizzę. Wg mnie tylko to Im nie wyszło Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.02.2005, 23:36:28 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


zgrzewa napisał:
ja jednak nie radzę do forum na pizzę. Wg mnie tylko to Im nie wyszło Confused



Hmmm.... pewnie tez się tam nie wybiore dzis była tam koleżanka i zabardzo jej tam pizza nie smakowała ,więc chyba bym musiał być zdesperowany aby się tam wybrać Uśmiech...

Pozdro dla smakoszy Suszę zęby

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 16.02.2005, 16:42:28 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja znowu słyszałem zupełnie coś innego... A mówił mi to Sigon, który był tam już dwa razy. Powiedział, że pizza jest tam bardzo dobra, tylko sos strasznie rzadki... :/ I narazie, póki jeszcze nie ma prawdziwej, porządniej pizzeri w Zelowie, można bez najmniejszego problemu chodzić do 'Forum'... :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.02.2005, 19:21:36 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


[mwl] napisał:
A mówił mi to Sigon, który był tam już dwa razy

przepraszam, ale nie mogę się opanować... Suszę zęby wg mnie to dopiero dwa razy Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.02.2005, 20:28:11 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


No niby tak... Nie mówie, że mi smakuje, bo tam ani razu nie byłem, tylko że smakuje Sigonowi... A że był dwa razy i za każdym razem była dobra, to chyba o czymś świadczy. Być może i pizza jest okropna, a Sigonowi smakują nawet dwutygodniowe naleśniki, nie będę tego dociekał. Powiedział, że jest dobra, a ja mu wierzę... Tyle na ten temat. Pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 17.02.2005, 10:42:19 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


To wkońcu jak jest z tą pizząPytajnik Jest smaczna czy nie?? Chyba będę musiał sam się wybrać do pizzeri i odczuć na własnej skórze (a raczej podniebieniu he he Uśmiech... ) jak smakuje ta pizza. Mam nadzieję, że nie będę żałował wydanych tam pieniędzy Uśmiech... Pozdrowienia dla wszystkich smakoszy pizzy Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.02.2005, 16:43:04 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


mówimy teraz nie o pizzy z pizzerii, bo takiej jeszcze w zlw nie ma, ale o pizzy z Forum. Ocena subiektywna, więc jednak lepiej samemu sprawdzić
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 15:04:19 Odpowiedz z cytatem
kussko
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 1

Register IP:


No sorry, ale jeśli według Ciebie żeby pizza była smaczna, to w nazwie lokalu musi być pizzeria, to jesteś jakiś dziwny.
Druga sprawa- powiedzmy, że mojej kumpeli nie smakuje jakaś potrawa- czy w tym momencie będzie pewne, że ja nigdy do ust tej potrawy nie wezmę? Bo jej nie smakowało?
Może jednak spróbuj, zanim wydasz osąd i dopiero wtedy się wpisz. Jeśli Tobie nie posmakuje, to rozumiem, ale denerwują mnie gadki, że ktoś coś słyszał od kolegi teścia znajomego:)


PS. Pierwszy raz tu piszę- strasznie skomplikowane to forum, no i szkoda, że żeby coś napisać, trzeba się logowaćSmuteczek((
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 16:21:00 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Jeśli chodzi o pizze z Forum to sam jadłem i musze powiedzieć że nie jest zła, choć sosy jak ktoś wspomniał wcześniej mogłyby być lepsze. Jak na Zelów to i tak dobrze że w ogóle jest, choć wiele ludzi o tym nie wie.

A tymczasem czekamy na Fenixa o nie określonym terminie otwarcia, chyba że ktoś ma jakieś przecieki Uśmiech...

kussko napisał:
PS. Pierwszy raz tu piszę- strasznie skomplikowane to forum, no i szkoda, że żeby coś napisać, trzeba się logowaćSmuteczek((


Jeśli pierwszy raz piszesz i udało Ci się zarejestrować, aktywować konto, napisać posta to chyba nie jest aż takie skomplikowane Uśmiech...
a co do logowania to jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie przed bałaganem i poprostu anonimowymi docinkami czy bluźnierstwami, w końcu jest to forum miasta. Sprawa logowania nie jest chyba aż tak męcząca bo jeśli piszesz ze swojego kompa to wystarczy zapamietać login i hasło i problem z głowy Uśmiech... no chyba że jest to kafejka czy tp. miejsce.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 18.02.2005, 17:42:09 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ale koloś masz problem... Gdyby wszyscy mieli tylko takie problemy, to by było świetnie! :P Gdzie ty widzisz coś skomplikowanego na tym forum? Zrobiłeś sobie nowe konto, więc nie jest chyba aż tak strasznie, co? A co do logowania: gdyby go nie było, na forum panowałby niesamowity zamęt. Każdy by mógł sobie pisać co chce, nie zważając na nic. Mogę się założyć, że połowa to by były bluzgi i tego typu wyzwiska... :/

A teraz powracamy do tematu... Dobrze, że wogóle takie coś w Zelowie jest. Pizza niektórym może smakować, innym nie. Przecież wcale nie muszą tam chodzić, nikt ich do tego nie zmusza. Jak dla nas to i tak bardzo dobrze, bo nie musimy się tłuc autobusem do Bełchatowa albo Łasku, żeby sobie zjeść kawałek pizzy. Można oczywiście złożyć zamówienie telefonicznie, ale to już nie to samo. Wtedy na pizze trzeba długo czekać (czasem wogóle nie dowożą, bo mają dużo zamówień) a sama pizza z pudełka nie jest już taka dobra i ciepła, jak prosto z pieca...

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 21.02.2005, 18:28:05 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


The nonofficial date opening of the Fenix: 2005.03.08

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 22.02.2005, 22:31:14 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Dzisiaj miałem okazję skosztować po raz pierwszy pizzy z Forum. Bardzo mi smakowała. Nawet sosy nie są już takie rzadkie. Pizza niczym się nie różni od tej z Fenixa, być może jest nawet lepsza. To co mnie tylko denerwuje w Forum, że nie idzie tam wytrzymać od dymu papierosów. Jak jest tam mało ludzi, to idzie to jeszcze jakość znieść. Ale jak dzisiaj byłem tam koło 21 i wszystkie miejsca były zajęte, to nie szło wytrzymać. Aż w oczy szczypało. Powinni wprowadzić tam zakaz palenia! Jak tam nie było jeszcze pizzeri, to rozumiem, ludzie przy piwie sobie palili. Ale teraz tam ludzie przychodzą sobie zjeść, a tam łzy z oczu płyną, bo tak jest nakopcone. Może niektórzy są do tego przyzwyczajeni (palą albo chodzą do takich barów), ale mi to bardzo przeszkadza. :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 23.02.2005, 07:48:21 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Zgadzam się z tobą. Jestem niepalący i dym papierosowy (szczególnie w dużym stężeniu) po prostu mi przeszkadza. Zresztą właściciele powinni się zastanowić, czy pizza przesiąknięta zapachem dymu tytoniowego jest smaczna.........

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Pizzeria 
PostWysłany: 25.02.2005, 11:30:34 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


co do pizzeri nie ma co dociekac. o gustach nie nalezy rozmawiacpizzeri nie porownojmy. dla przykladu dagrasso w belku to wielki gowno natomiast w lodzi na pietrynie zupelnie inna bajka, feniks jest niezly i pizze dowiezie nawet na ksiezyc (jak mu zaplacisz).
w zelowie jest pizza w forum (nie jadlem bo okazji nie bylo), czy jest dobra czy zla nie mam pojecia. znajomi jedza i im smakoje a nuie kazdemu mosi smakowac ( nie dogodzisz wszystkim). tyle na ten temat
czekam na pizzerie o ktorej kraza legendy ze ma byc (legenda mowi ze na ulicy kosciuszki w miejscu znanym wszystkim). w kazdej legendzie ziarnko piasku jest. legend bylo tysiace to wiadro piachu mamy i budowac mozemy LOL

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon