FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Pizzeria

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy chczesz, żeby w Zelowie otworzyli pizzerie?
TAK!
93%
 93%  [ 40 ]
Nie... :[
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 43


PostWysłany: 15.09.2004, 14:46:56 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


sgn napisał:
coś czuje, że w tym roku bedzie na pewno jakaś, bądźmy dobrej nadzieji.



A ja nie mysle ze nic w tym roku nie bedzie ale kto wie za pare lat parenascie to moze cos bedzie Smuteczek Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 16.09.2004, 21:39:14 Odpowiedz z cytatem
Hiv
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 71
Skąd: Łódź - Zelów
Register IP:


Tadek ty studiujesz?PytajnikPytajnikPytajnik? WoooW

_________________
www.demografik.pl
www.blog.demografik.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 20.09.2004, 11:43:38 Odpowiedz z cytatem
piotrk
Miętki
Miętki
Dołączył: 20 Wrz 2004
Posty: 8

Register IP:


hmmm mówicie tu o pizzy - dla mnie najlepsza pizza jaką jadłem w polsce (a jadłem chyba w ponad 50 miejscach w całej polsce) to w Fenix'ie w Bełchatowie - gdzie notabene doskonale widzą kim jestem / ile u nich kasy zostawiam / i jak do mnie dojechać do domu.

ale nic nie moze się rownać z pizzami jakie jadałem we włoszech - tam najmniejsza pizza jest wielkosci familijnej w fenixie (w którym to tez mają przyzwoite rozmiary) a kosztuje ok 8-10 zł na polskie i jeszcze do teko @l koli z lodem i wielka micha chipsów za free.... jak jedliśmy "big'a pizze" tam to sie w 8 osób tak napchaliśmy jak nie wiem Uśmiech... pozatym gdzi indziej nie we włoszech miłość do pizzy jest wyssana z mlekiem matki Suszę zęby

kurde chyba za rok znowu pojade do włoch Uśmiech...

_________________
Pozdrawiam

www.kedziak.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 21.09.2004, 11:26:57 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Hihi, o tym która pizzeria jest lepsza można się kłucić w nieskończoność. Ważne, żeby była! Może ktoś ma jakiegoś znajomego, który ma wtyki w Zelowie? Podsunął by może temat pizzeri komu trzeba i można by co tydziań chodzić na familijną z piwkiem... :] Albo można by było złożyć jakąś petycję do burmistrza, chociaż to mało prawdopodobne, żeby coś wtedy ruszyło. Przemyślcie to!

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 30.09.2004, 12:36:53 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


zamówiłam ostatnio na imperezę urodzinową pizze z Fenixa. (Tylko z Fenixa zamawiam... czyżby kryptoreklama?...niee Suszę zęby )
Przywiózł Szef, więc zaczynamy z dziewczynami rozmowę, czy przypadkiem w Zelowie, ten tego, Fenix, ten tego. No i się okazało, że niestety nie, bo już podobno w Bełchatowie musieli zamknąć nawet jedną (czy tam ileś - nie wiem dokładnie) pizzerię, bo kłopoty jakieś były, więc do Zelowa tym bardziej się nie wybiorą.
chlip chlip Smuteczek Confused Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 30.09.2004, 14:53:02 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Piotrek a nie masz czasami telefonu do tej pizzeri we Włoszech?Pytajnik bo jak sa takiej olbrzymiej wielkości to można by spróbowac ;D ciekawe tylko ile dowóz do Polski Suszę zęby Suszę zęby

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 03.10.2004, 19:39:06 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


Może trochę odskakuję od tematu, ale czy nie wiecie może co ma powstać w tym świeżo szykowanym budynku przy rynku (obok księgarni jelińskiego, prawie naprzciwko biblioteki). Mam nadzieje, że rozumiecie o który mi chodzi...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 05.10.2004, 18:34:32 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Zelowiak zapomniałeś o tym żeby dowieźli ciepłą...Suszę zęby

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.10.2004, 11:53:27 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


nie chcę budzić zbytnich nadzieji ale ostatnimi czasy dotarła do mnie informacja że ma jednak powstać pizzeria w zelowie a dokładniej na kościuszki naprzeciwko banku pko tan gdzie kiedys był jakiś komis ale ile w tym prawdy to nie wiem

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.10.2004, 18:22:01 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


oby to była prawda. bo że tak powiem w barze forum na św. Anny nie ma takiej atmosferki jaką to powinna mieć pizzeria. Jeśli tak się stanie, to będzie super! Uśmiech... Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.11.2004, 12:13:48 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


A więc tak słuchajcie. Z pizzeria w Zelowie to zły i głupi pomysł nie jest. Jednakże jak zauważył to ktoś takie przedsięwiecie trochę kosztuje, wynajęcie laokalu, a przedewszystkim kupno pieca oraz zatrudninie piekarza, jakby nie było musi byc w tym dobry, to wszystko skałda się na woiielki wydatek w kilkunastu tysiącach złotych.icon_mutny.gif Kiedyś w rozmowie z szefem Ś.P. Zyg Zaka poruszyliśmy ten temat( jakies 4 lata temu), ale kupno piedca przesrastało wówczas jego możliwości, a gdyby tak nie było juz od kiljku lat moglibyśmy cieszyć się świeżą i gorącą pizzą, nie tylko lekko ciepłą. Poza tym w Zelowie co jest nowe to szybko schodzi. Pizzerii nie było więc ryzykow padki jest małe, tym bardziej że to inwestycja w branżę gastronowmiczną, a ludzie jedli, jedzą i będą jeść. Sam chętnie w niedzielę zajrzałbym do takiej pizzeri, ale jak dotąd nikomu nie udało się jaej uruchomićicon_usmiech2.GIF Pogłoski o Fenixie w Zelowie nie nalezy lekceważyć , gdyż to najbliżej położona sieć koło Zelowa.
Jeśłi chodzi o jakość oferowanych usług, to jedłem Fenixa i Da grasso i napisze Wam tak: jak byście byli tak głodbni jak ja wtedy, to szczerze: mało by Was obchodziło z jakiej firmy...ważne że gorąca..z szynką...i z pieczarkami..ehh..hmm...tego się rozmyśłiłem.
PS
Naprzeciwko ul. Świętej Anny od strony ul. Żeromskiego, powstaje domek...Pizzeria?Pytajnik
Kto wie...
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 10.11.2004, 22:09:53 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


A ja słyszałam, że w budynku na rogu Kościuszki i Wąskiej ma podobno być pizzeria. Oby!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.11.2004, 10:40:31 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


kryształ napisał:
Naprzeciwko ul. Świętej Anny od strony ul. Żeromskiego, powstaje domek...Pizzeria?


Tak, też coś obiło mi się o uszy, że ma być tam pizzeria, ale czy to prawda... poczekamy, zobaczymy, ocenimy

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 11.11.2004, 12:45:13 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


Według mnie trzeba mieć nadzieje, że wreszcie kiedyś otworzą hehehehehe. Ali i tak Da Grasso (czy jakos tak) jest najlepsze (dla mnie), różni ludzie różne gusta, hehehehe, ale coś czuje, że w tym roku bedzie na pewno jakaś, bądźmy dobrej nadzieji.[/quo


Niech otworzą jakąkolwiek- to i tak będzie pełen sukces/
Zawsze to na miejscu Suszę zęby


Admin:
Mariucha, stary kurna weź no zmień ten kolor czcionki bo oczy bolą!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Pizzeria 
PostWysłany: 13.11.2004, 19:24:50 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Teraz jest to już pewne...Pizzeria powstaje...Będzię się ona znajdować na przeciwko ul.Św.Anny (ul.Żeromskiego)...Na pewno każdy z Was widział ten nowo powstający budynek...Co prawda niewiadomo, kiedy będzie oficjalne otwarcie, ale przecież najważniejsze jest to, iż nie jest to tylko plotka, jakich pełno...Ale faktyczny stan rzeczy, potwierdzony przez osobę, która tę Pizzerię robi. Uśmiech...

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon