FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory parlamentarne 2011

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Na kogo oddasz głos w nadchodzących wyborach?
Prawo i Sprawiedliwość
9%
 9%  [ 1 ]
Polska Jest Najważniejsza
0%
 0%  [ 0 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
0%
 0%  [ 0 ]
Ruch Palikota
36%
 36%  [ 4 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
9%
 9%  [ 1 ]
Polska Partia Pracy - Sierpień 80
0%
 0%  [ 0 ]
Platforma Obywatelska
18%
 18%  [ 2 ]
Samoobrona
0%
 0%  [ 0 ]
Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
27%
 27%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 11


PostWysłany: 30.09.2011, 16:59:20 Odpowiedz z cytatem
emaster
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 47

Register IP:


Na kogo oddacie głos w nadchodzących wyborach?

Zestawienie kandydatów na poszczególnych listach w naszym okręgu:
Kod:
http://wybory2011.pkw.gov.pl/geo/100000/pl/okr-10.html?tab=2#tabs-1


Osobiście pobieram zaświadczenie z urzędu miasta i głosuję w okręgu Łódzkim na partię KNP (Nowa Prawica), której niestety w naszym okręgu nie udało się zarejestrować (taką mamy demokrację).

_________________
Śpijcie Polacy śpijcie, a przebudzenie będzie cholernie bolesne!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1440x900
PostWysłany: 07.10.2011, 17:35:26 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Spokojnie na forum. I dobrze. Polecam nowy wpis na blogu zelowskiego kandydata do sejmu http://www.slawomirmalinowski.pl/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 10.10.2011, 19:07:30 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Kilka informacji o wyborach do sejmu na terenie Gminy Zelów. Frekwencja: 5511 wyborców, czyli 45%. Wyniki poszczególnych partii: PiS – 2162, PO – 1273, PSL – 713, Ruch Palikota – 417, SLD – 379. Najlepsze wyniki indywidualne: Antoni Macierewicz (PiS) - 1154, Sławomir Malinowski (PO) - 742, A. First (PSL) – 438.
I jeszcze jedno. Jak podaje Dziennik Łódzki trójka najlepszych kandydatów na posłów z terenu Powiatu Bełchatowskiego w skali całego okręgu wyborczego nr 10 to: Jarosław Brózda PiS, były starosta bełchatowski - 5039 głosów, Elżbieta Kudaj (lista PO) - 4271 osób oraz Sławomir Malinowski, również kandydat PO. Na byłego burmistrza Zelowa głosowało 2155 osób.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 10.10.2011, 20:15:08 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


742 głosy oddane na S. Malinowskiego w gminie Zelów, najlepiej świadczą o nim i o jego zasługach dla lokalnej społeczności...

Ciekawe, co go ciągnie do koryta. Bo chyba nie umiejętności. Jak dla mnie posłem nie powinien być ktoś, kto większość swojej kariery zawodowej pierdział w urzędniczy stołek. Urzędasów i biurokracji jest i tak w Polsce za dużo, ale co taki były burmistrz może o tym wiedzieć...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 10.10.2011, 20:20:11 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


A ty, misiu, ktoś ty taki? Przedstaw się z imienia, nazwiska, osiągnięć... Zobaczymy jakiś chojrak. Musi być z ciebie nie lada mocarz Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 10.10.2011, 21:06:09 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Jestem jednym z tysięcy głosów oddanych w tych wyborach w gminie Zelów, którzy opowiedzieli się przeciw.

Jestem zwykłym wyborcą, a nie pajacem, który stroszy piórka przed każdymi wyborami. I cholernie dobrze mi z tym. Niestety muszę utrzymywać darmozjadów - polityków i urzędników, a jedyne co mogę zrobić podczas wyborów, to wybrać mniejsze zło. Dlatego darmozjada do kwadratu - urzędnika, który ma aspiracje polityczne, mogę tylko wyśmiać, bo tak podpowiada mi sumienie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 11.10.2011, 06:11:33 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Biedny, zakompleksiony nienawistniku. Tylko to umiesz - ujadać. Po tę odrobinę rozumu, którą ci los dał stałeś w kolejce ze trzy razy. Po charakter i cywilną odwagę ciągle stoisz... Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 11.10.2011, 09:09:38 Odpowiedz z cytatem
kaktus
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 60

Register IP:


Eujot świetnie się sam sportretował. Nie poszedł na wybory, żeby być za czymś - za lepszą Polską, za lepszą przyszłością, bez względu na jaką partię oddaje głos - ale żeby być przeciw. On jest przeciw. Wieczny frustrat, którego motorem obywatelskiej aktywności jest nienawiść, która ulewa a to na forum, a to w wyborach. W tym przypadku nienawiść najgorszego gatunku - do innego, konkretnego człowieka. I dobrze mu z tym, jak sam twierdzi. Słuchaj Eujot, co napisał Ortega y Gasset :nienawiść jest uczuciem, które prowadzi do niweczenia wszelkich wartości.
PS. Gratulacje dla Gemini. Kapitalnie, jednym zdaniem wyciągnąłeś od Eujota psychologiczny autoportret.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 11.10.2011, 10:30:21 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


Wszyscy, którzy nie zagłosowali na S. Malinowskiego opowiedzieli się przeciw niemu. To chyba nie jest takie trudne do zrozumienia i nie ma co do tego dorabiać ideologii. Prawda w oczy kole. Moje motywacje od lat są niezmienne, więc w żadne sposób nie jesteście w stanie mnie urazić. Głosuję na tych, którzy z polityką i biurokracją urzędniczą mieli najmniej wspólnego. Dla niektórych, jak widać, to frustracja, a mnie po prostu w dołku ściska jak mam iść do urzędu, by cokolwiek załatwić.

Nie wybieram tych, których musiałem utrzymywać, a którzy teraz plują jadem, bo nie przedłużyłem im kadencji...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
PostWysłany: 11.10.2011, 11:03:43 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


Po umiejętność logicznego myślenia nawet nie stanąłeś w kolejce.
Piszesz : Głosuję na tych, którzy z polityką i biurokracją urzędniczą mieli najmniej wspólnego. Czy może być coś bardziej idiotycznego. To na kogo Ty głosowałeś? Przecież na listach byli sami politycy. Wybory to akt polityczny. Piszesz : Wszyscy, którzy nie zagłosowali na S. Malinowskiego opowiedzieli się przeciw niemu. To znaczy także, że wszyscy, którzy nie głosowali na Antoniego Macierewicza, głosowali przeciw niemu, ci, którzy nie głosowali na A.First, to głosowali przeciw niej! Człowieku, to już stan naprawdę godny zastanowienia. Smuteczek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 12.10.2011, 00:01:37 Odpowiedz z cytatem
kowalski
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 6

Register IP:


"A ty, misiu, ktoś ty taki? Przedstaw się z imienia, nazwiska, osiągnięć... Zobaczymy jakiś chojrak. Musi być z ciebie nie lada mocarz"

A może ty misiu byś się przedstawił.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1600x900
PostWysłany: 12.10.2011, 07:51:52 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


A ty, Kowalski, co ? Z ABW, CIA, czy z KGB ? To twój czwarty post, a trzeci w którym pytasz się o czyjąś tożsamość. Na forum wykonujesz zadania specjalne, czy raczej dajesz upust swojej szpiegomanii ? Moje wezwanie do Eujota wcale nie ma na celu poznanie jego tożsamości, bo jest to mi do niczego niepotrzebne. Brzydzi mnie po prostu, kiedy ktoś chowa się w anonimowość opluwając konkretnych ludzi.
Ale twoja, Kowalski, ciekawość poznania tożsamości forumowiczów pachnie obsesją. To musi być straszne udręczenie. Tak, tak. Gdyby ktoś chciał skreślić twój wizerunek dałby tytuł Żywot człowieka udręczonego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 12.10.2011, 10:15:19 Odpowiedz z cytatem
kowalski
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 6

Register IP:


A ty, Kowalski, co ? Z ABW, CIA, czy z KGB ? To twój czwarty post, a trzeci w którym pytasz się o czyjąś tożsamość. Na forum wykonujesz zadania specjalne, czy raczej dajesz upust swojej szpiegomanii ? Moje wezwanie do Eujota wcale nie ma na celu poznanie jego tożsamości, bo jest to mi do niczego niepotrzebne. Brzydzi mnie po prostu, kiedy ktoś chowa się w anonimowość opluwając konkretnych ludzi.
Ale twoja, Kowalski, ciekawość poznania tożsamości forumowiczów pachnie obsesją. To musi być straszne udręczenie. Tak, tak. Gdyby ktoś chciał skreślić twój wizerunek dałby tytuł Żywot człowieka udręczonego.


Ty mój mały psychologu, rozszyfrowałeś mnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 12.10.2011, 10:42:57 Odpowiedz z cytatem
gemini
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 90

Register IP:


To nie było trudne. Po prostu bułka z masłem. Nie nastręczasz żadnych kłopotów Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Wybory parlamentarne 2011 
PostWysłany: 12.10.2011, 20:57:14 Odpowiedz z cytatem
eujot
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 18 Wrz 2005
Posty: 120
Skąd: Zelów
Register IP:


gemini napisał:
Moje wezwanie do Eujota wcale nie ma na celu poznanie jego tożsamości, bo jest to mi do niczego niepotrzebne. Brzydzi mnie po prostu, kiedy ktoś chowa się w anonimowość opluwając konkretnych ludzi.


S. Malinowski był osobą publiczną. Sam się pchał na to miejsce, więc powinien być przygotowany na wiadro zimnej wody, które może wylać mu na głowę każda osoba niezadowolona z jego działań. Słabo znosi krytykę? Trzeba było nie pchać się do pracy, z której skutkami biedak nie jest w stanie sobie poradzić.

Ponadto w przeciwieństwie do Ciebie, nie robiłem w tym temacie wycieczek osobistych. Nie napisałem, że S. Malinowski ma krzywe nogi, albo że brakuje mu piątej klepki, dlatego, posługując się Twoim barwnym językiem - Misiu, nie mam ochoty z Tobą dalej prowadzić dyskusji.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX1440x900
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon