FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Co we wakacje!?!?!?!?!?!?!??

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Gdzie wybieracie sie na wakacje?????????
Zelów
50%
 50%  [ 10 ]
Po za Zelowem
20%
 20%  [ 4 ]
Pożdżenice
5%
 5%  [ 1 ]
Inne państwo
15%
 15%  [ 3 ]
Gdzieś indziej jeszcze
10%
 10%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 20


PostWysłany: 22.06.2004, 17:19:30 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Chcaiłbym się zapytać forumowiczów co zamierzają robić we w tego roczne wakacje?PytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 17:25:50 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Ja to nigdzie nie jade (no chyba że do pożdzenic czsami:P) ale przewżnie będziecie mnie mogli znaleźć na patykach;]. Albo u mnie w chacie bo napewno będize za groąco żeby z domu wychodzić.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 17:44:59 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No ja niestety nie moge nigdzie się wybrać ponieważ praca nieumożliwia mi tego Smuteczek więc spędze je pewnie w okolicach zelowa , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i jakoś sobie zorganiuzuje te wakacje Cool tak aby były ciekawe (a nie wątpię w swą inwencje twórczą do pomysłów Suszę zęby ) .




Pozdro

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 17:52:38 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja miałam wyjechać za granicę, ale niestety tak się niefortunnie złożyło, że nie pojadę. Szkoda...Ale myśle, że na pewno nudno nie będzie. Uśmiech...

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 19:35:43 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


a jeśli wakacje spędzam w ZLW i poza? no bo właśnie ze mną tak jest Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.06.2004, 10:31:52 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Zaznaczyłem w ankiecie, że zostaje w Zelowie. Jade na obóz do Krynicy Górskiej (ale nie uznaję go za wyjazd) Chciałem jechać do Bukowiny Tatrzańskiej WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik A to wszystko przez moich rodziców Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Jednak dużą część wakacji spędze w Zelowie a dokładniej u kogos w garaży. Najpierw to bedzie BKB a później sie zobaczy kto jeszczel. Lecz na patykach będzie mnie można spotkać jak świruje na molo robiac salta i itp LOL LOL LOL
Tylko żeby woda była ciepła Exclamation Exclamation Exclamation Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.06.2004, 10:35:38 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja tam jade na połowe wakacji i sie cieszem..przynajmiej odpoczne sobie.....Choc w domu tez jest fajowo LOL LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.06.2004, 10:36:08 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ja wakacje spędzę głównie w Zelowie. Pojade też na parę dni do Orzysza (miejscowość na Mazurach). C4rtm4n byłem rok temu w Bukowinie Tatrzańskiej i było super. Niestety nie mogę już tam jechać (jestem za stary) ale warto jechać do Bukowiny chociażby dla samego jedzenia Uśmiech... Pycha Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.06.2004, 11:19:17 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


NIe tylko jedzenie jest tam dobre ale i blisko do sklepu. Super widoki i do Zakopca też blisko. Tam jest za...ście. Nie można sie nudzić. Bo nad morzem to wyjdziesz na plaże i leżysz plackie. Fakt, że fajne pupcie isę kręcą, ale ja nie mam wyżeźbionego ciałka Smuteczek Smuteczek więc nici z takich znajomości. A wgórach to sie wychodzi rano i wraca wieczorem. I przez cały czas jest sie w drodze do ukochanego schroniska. ALe za to jakie widoki, zwierzątka możan czasem spotkać, typu, kozica, świstak, niedzwiedź(ale sam na sam to raczej nie chciałbym sie z nim spotkać LOL ), czasem coś nad nami przeleci - jakis ptaszek typu: sokół, sowa itp. Ale uwaga na latajacy kupy LOL LOL . Nawet możan zobaczyć akcję ratowniczą (najlepiej nie naszą ale to nie jest takie. Zapewniam)
gdy byłem w bukowinie i wychodziliśmy z smoczej jaskini to za kilka chwil spotkaliśmy na drodze człowieka z zakrwawiona głową (lat około 55 lat)(najwyraźniej zasłabł, ale był nagazowany) i przewrócił sie na kamienistą drogę i rozciął sobie głowe. Mieliśmy dwóch kolegów którzy mieli 2 stopień ratownika i wraz z przewodnikiem próbowali go ratować. Zadzwoniono po helikopter i juz po 5 minutach było go słychać. Gdy zaczął sie zbliząć wszyscy ludzie co byli w pobliżo zaczeli sie zbiegać do polany gdzie lądował helikopter, znalazł sie tez koles postanowił filmować jak ratuja człowieka (ale ten człowiek był prawie żywy i prawdopodobnie juz umierał) i kumpel co go renimował prawie by znokałtował tego człowieka za jego postępowanie. powiedział do niego
Czy podnieca pana jak ktoś umiera?a ten koleś zaczoł się buzyć i mało co ich by też musieli zawieść do szpitla.

Było to drugiego dnia pobytu w BT i przez następne 10 dni które tam byliśmy nie dowiedzieliśmy sie czy tem człowiek przeżył.

Jednak mimo takich nietypowych przygód warto tam jechać. naprawde


PS. Sorki za ortografi i gramatyke. ALe nie chciało mi siejuz tego sprawdzać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.06.2004, 15:04:34 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


coz ja bede zwiedzała polske a raczej nasze wojewodztwo łodzkie bo moje plany wiąża sie z zelowem na pierwszym miejscu potem sieradz moze sedziejowice łask i nie mam pojecia co jeszcze ale pewnie pojade sobie jeszcze w góry a potem moze nad morze:) wakacje trwaja dwa miesiace to jest ponad 60 dni ktore napewno dobrze sporzytkuje na relaks i zabawe:)

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.06.2004, 21:13:53 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Ja na przełomie czerwca i lipca lecę na Cypr (okolice Pafos, wzgórze Afrodyty - dla zainteresowanych). Będą to odrobinę pracowite wakacje, ale za to roczne Mruga 2
Bawcie się dobrze w wakacje, bo nie ważne gdzie, ale z kim!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 10:36:24 Odpowiedz z cytatem
MAVERICK
Miętki
Miętki
Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 1

Register IP:


Uśmiech... cZEŚĆ SIGON .
kAŻDY Z WAS WIE ŻE NAJLEPSZE WAKACJE SĄ PRZY KOMPUTERZE,TEGO NIE DA SIĘ ZAPRZECZYĆ.
JEST TO RÓWNIEŻ CZAS ŻEBY ODWIEDZIĆ RODZINE I PRZYJACIÓŁ.
pOZDRAWIAM CAŁA IC LO W ZELOWIE również SIGONA,SONGA,MEIERA i oczywiście CARTMANA oraz DANONA I PAWŁa S.(który napisał ten artykuł)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 24.06.2004, 19:54:33 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


MAVERICK napisał:
Uśmiech... kAŻDY Z WAS WIE ŻE NAJLEPSZE WAKACJE SĄ PRZY KOMPUTERZE,TEGO NIE DA SIĘ ZAPRZECZYĆ.


A gówno prawda przy kompie to sobie można posiedzieć zawsze w rok szkolny i nie tylko. A wakacje to jest czas kiedy można zrobic coś specjalnego. np jakieś balangi trwające do rana. Wyjechać gdzieś z kumplami (aczkolwiek niekoniecznie z kumplami). Albo poświęcić więcej czasu dziewczynie. Największe zmarnowanie czasu to spędzenie wakacji przed kompemWykrzyknikWykrzyknik

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.06.2004, 08:28:30 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Wakacje z kompem Uśmiech... huehuehue Uśmiech... Jak dla mnie to moge mieć wakacje z kompem i browarem Uśmiech... Dziewczyny nie mam więc nie mam komu czasu poświęcać. Imprezować też za bardzo gdzie nie mam (wyjątek: spotkanie forumowiczów). No cóż, chyba mi pozostaje tylko ten komp i piwo Uśmiech... Chociaż bez piwa też się obejdzie Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Co we wakacje!?!?!?!?!?!?!?? 
PostWysłany: 01.07.2004, 15:12:12 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


heheheh wakacje z kompem to już zupełne przegięcie WoooW
chyba że na wakacje z laptokiem w góry czy tp.

A tak przy okazji, to czy był kotś w Pradze chodzi mi o tą Czeską a nie Warszawską Suszę zęby
Jeśli byliście, to co polecacie, co Wam się podobało itp.....

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 3  
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon