FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Klan Call of Duty...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 08.06.2004, 22:37:35 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Tak ostatnio sie zastanawiam czy by nie stworzyć w jakiegoś klanu.... mamy kilku dobrych graczy którzy by tworzyliby podstawe tego klanu, a innych by sie zwerbowało z sieci....najlepiej nocnych marków gdyz wiecej naszych graczy preferuje nocne gry Uśmiech... czekam na komentarze do tego tematu... może i gracze q3 mieliby cos do powiedzenia...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.06.2004, 11:29:13 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Mojm zdaniem jak chesz stwórz se taki klan ale niewiem gdzie bedziecie trenowac bo jak naraize to niema taniej kafejki internetowej w Zelowie.
Ja i tak nie mam zamiaru grać w Calla a jak pojechalem na turniej Q3A to zobaczyłem jak ludzie graja w Q3 i jak powinno sie grać a tak samo bedzie z wami jak pojedziecie na jakiś turniej Calla Ogulnopolski to moge dać 99,9 % że dostaniecie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.06.2004, 11:08:27 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


możecie zrobić przecierz multiclan. Nie musi być w samego calla. Korniku ktoś tu pisał że ktoś chce jechać na ogólno polski tournej w calla Question Question Question A czy znacie kogoś naprawde dobrego w q3 w zelowie. Jak by był to nawet nie doszedł by do takiego klanu

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 10.06.2004, 12:17:53 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Ale ja nie chce jechać ale mówie ze jak pojada na taki trniej to dostana ! Ale musza gdzies trenować wszyscy razem zeby byli coraz lepsi ! Bo inaczej pojada i dostana a jak beda trenowac to moze rozwala 1 lepka jakiegos cieniasa Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.06.2004, 12:32:56 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Kornik.... już odrazu robisz jakies problemy.... Podstawowy warudek to, że kazdy z klanowiczow powieniem posiadac stale łacze z org. kluczem do CoDa... i TS z kimrofonem.... jesli nie ma czegos takiego to w zasadzie można caffe udostepnic tylko trza było pogadac z włascicielem.. Uśmiech)) a to kornik ze dostales w dupe na turnieju to juz samo mowi o Twoich umiejetnosciach Język

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 10.06.2004, 12:38:55 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


No wlaśnie kornik zgadzam sie z Zelowiakiem, same problemy strwarzasz. A tak wogóle to w cala nie trzeba grać w jednym pomieszczeniu wystraczy stałe i chodzi egelancko:) I w calu nie gra sie pojednyczo nic nie rozumiesz.


Już zmnienione poprostu mi sie pomyliło, spojżałem tylko na to że pisze moderator (a zelowiak tak żadko pisze:P że odrazu go za ciebie wziąłem)Uśmiech krzywy


Ostatnio zmieniony przez Meier dnia 11.06.2004, 12:08:30, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.06.2004, 14:32:45 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


teraz beda wakacje... kazdy sie laczy w nocy na jeden pusty serv i mozna trenowac... .0 problemu.... zreszta myliisz wogole zasady tych 2 gier... Call bardzo rozni sie od q3... przedewszystkim w CoD sie gra druzynowo.... :> od tego trzeba zacząc :> przeczytaj sobie tekst na pudełq od gry to zobaczysz...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 11.06.2004, 06:32:32 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Yyyy.... Meier tak się składa, że w tym temacie sie jeszcze nie wypowiadałem więc proponuje zmienic to-
Meier napisał:
No wlaśnie kornik zgadzam sie z fagiem.
na zgadzam się z Zelowiakiem Uśmiech... ale dobrze wiedzieć iż tak we wszystkim się ze mną zgadzasz. Suszę zęby LOL

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 11.06.2004, 19:19:41 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


ale macie problemy!Wykrzyknik tez bym chciala grac w calla ale nie umie...pozatym Zelowiaku to dobry pomysł stworzyc jakiś klanik.własnie np.w grze... Uśmiech... 3mam kciuki pzdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.06.2004, 20:24:33 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


Jak chcecie stworzyć ten klan w calla to ja proponuje nazwe :
- zeluf team [zt]
- zelofska kac qpa [zKq]
- zelowskie szlaufy [zs]
- spocone suty [ss]
- zelofskie chrzaszcze [zc]
- zelofskie wymioty [zw]
no to chyba już nic więcej nie wymyśle. To są moje propozycje na nazwe klanu zelowskiego w calla. Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Musicie znaleść jescze ludzi do tego klanu.Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam gl & hf.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 10:27:38 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak sie tam juz kiedys wypowiadałem przeszłem calla na singlu, na multi nie miałem jeszcze przyjemnościsobie popykać ale z chęcią z chęcią LOL LOL LOL. Klan to dobry pomysł, a jeśli npja chcciałbym do niego należeć, a nie mam stałego, ani orginala to z czymja do ludzi w ogóle wychodze... heheheh. Jak piszecie w Call of Duty gra sie drużynowo...... to musi być świetna sprawa, jedna osoba zależy od drugiej...... wiem jedno jeszcze nie grałemprzez Multi ... ale z chęcią bym spróbował.... Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 15.06.2004, 06:45:25 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Ja to bym sie zapisał do tego klaniku spełniam wszystkie wymagania, ALE jest jeszcze jedna sprawa ja teraz to zbytnio czasu nie mam (niektórzy wiedzą o co chodzi;]) Chyba że byśmy grali w nocy to bym to bym sie zastanowił.


Jeszcze jedno co do calla. Jest taki programik do gadania przez neta "Skype" Jak sie gra i gada to bardzo dobrze chodzi. I przyjemność z grania jeszcze większa. Ale grać i gadać przez ten programik można nie tylko w calla. POlecam bardzo dobrze słychać głos drugiego człowieka. Można gadać nawet z osobami z innych krajów np. z USA. IStnieje też możliwosc przowadzenia dyskusji z kilkoma osobami na raz. Znajomy mojego ojca gadał z ciotą z Belgi i Usa naraz i nie było żadnego opuznienia. Sprawdzcie to jak chcecie.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.06.2004, 09:45:23 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Meier.... do rozmowy podczas gry... najlepszy jest TS czyli team speak.. jest to program specjalnie do rozmów podczas gry... w sieci można go bez problemu ściągnąc Uśmiech...... Chetnych do klanu zapraszam do mnie na gygy Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 15.06.2004, 13:18:51 Odpowiedz z cytatem
Sassa
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: No z .... Zelowa
Register IP:


Teosik zle mowisz... Nie moze to byc polska nazwa bo gdybysmy grali z jakimis zagranicznymi klanami to by nie wiedzieli dlaczego taka nazwa(oczywiscie gdyby chcieli wiedziec). Wedlug mnie powinna to byc nazwa jakas angielksa kotra latwo sie czyta i nie za dluga( jak np. najlepszy Polski klan w CoDa:BMF-Bad Mother-Fucker Suszę zęby Twisted Evil

_________________
Sasek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Klan Call of Duty... 
PostWysłany: 15.06.2004, 13:25:18 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Z chęcią też bym pograł w CoD'a lae jeszcze nie mam neo. (Mam problemy z namówieniem rodziców). A gdym już miał to odrazu zainstalowałbym sobie a później pomyślałbym nad kupnem ORG. CoD
Ale jak wspomniałem wszystko zależy od moich rodziców.
Na razie pykam w "Notepad" LOL LOL i Q3 oraz D2LoD
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon