FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Aparaty cyfrowe

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 08.06.2004, 17:32:32 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Otwieram temat związany z aparatami cyfrowymi.
Chciałbym się dowiedzieć jakimi aparatami (cyfrowe) robicie swoje foty, jakie macie odczucia, spostrzeżenia, uwagi, ich wady, zalety, jakie modele mogliście przetestować, jakie planujecie kupić, a może jesteście w rozterce i nie wiecie co kupić, no i oczywiscie o jakich marzycie?
Mile widziane fotki z danych modeli.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 09.06.2004, 19:35:36 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


ja używam od roku już hp 812. fajny malutki sprzęt, ale 4mp coś jednak znaczy, choć zoom pozostawia duuużo do życzenia (21x - 3x optyczny i 7x cyfrowy). mało jest też funkcji dodatkowych na poziomie aparatu, np jak sepi i takie tam. do BARDZO amatorskich zdjęć do internetu się nadaje ale nic więcej. no a co do samej firmy hp, to polecam, bo ostatnio zepsuł mi się wizjer optyczny, dałam do naprawy a oni oddali mi całkiem nowy Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 12.06.2004, 10:21:14 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja w styczniu tego roku sprawiłem sobie Kodaka CX4310. Fakt, faktem nie jest on zbytnio super hyper extra dobry ale mnie to wystarcza ehhehe. Kosztował ok 600 zł zbierałem kilka lat bo marzył mi sie taki chociaż zwykły, prosty heheh, za 600 zł bo za bardzo to kasy to nie posaidam ale zawsze coś, cieszy mnie, że chociaż taki mam hehehe, jeśli chodzi o zdjęcie to postaram sie dołączyć w najbliższym czasie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 21.06.2004, 10:10:57 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Szkoda że tak mało osób pisze na tak ciekawy temat, jakim są apraraty cyfrowe Smuteczek Smuteczek Smuteczek Smuteczek

A może ty Danon napiszesz coś o swoim aparacie cyfrowym.PytajnikPytajnikPytajnik

pewnie coś tam masz no nie?PytajnikPytajnik


Ostatnio zmieniony przez sgn dnia 22.06.2004, 09:57:04, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 21.06.2004, 14:09:01 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


He he he...
Sęk w tym że narazie jestem na drodze wyboru i kupna aparatu, a otwierając ten temat chciałem uzyskać info kto czym foci i z jakimi aparatami miał styczność.
Jak narazie mogę tylko napisać z jakimi aparatami miałem do czynienia a więc:
Canon PowerShot A70
Niezły sprzęcik za niewielkie pieniądze, zdjęcia jak na tę klasę sprzętu wychodzą naprawdę dobrze w szczególności zdięcia w plenerze bardzo mi się podobały.

Minolta Dimage 7i
Zdjęcia również bardzo dobre i ostre lecz brakuje w nich nasycenia koloru, można się do tego przyzwyczaić ale to taka jego minimalna wada, aha i jeszcze cienkie macro jak na moje wymagania.

Sony DSC F-707
No ten sprzęcik jest naprawdę dobry, nafociłem nim niezłą ilosć fotek. Mogę go polecić wszystkim a najlepiej jego nowszą wersję 717. Przedewszystkim zaje...... kolorki i świetne macro.

Sony DSC P71
Ten sprzęcik ma już swoje latka, więc swoją świetność ma juzza sobą, ale do tej pory przydaje się czasem Uśmiech... Czekam na opinie Krzycha Uśmiech...

Sony DSC F828 oraz Nikon D70 jedynie mogłem potrzymać i pogrzebać w opcjach na targach video w Łodzi te cyfraki już zadowoliłyby mnie Uśmiech...

W tej chwili myślę o Canonie 10D, dla znawców tematu nie trzeba go przedstawiać i opisywać jego zalet, choć cena...... huuuu troszkę boli

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 22.08.2004, 17:16:00 Odpowiedz z cytatem
Qbek
Miętki
Miętki
Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja mam pozyczony aparat OLYMPUS Camedia C-5060 5.1 megapixela. Jest to profesjonalny aparacik, który ma naprawdę wiele funkcyjek, co prawda jeszcze nie miałam okazji przeczytać całej instrukcji (m.in. mozna obrabiać zdjęcia w samym aparacie) ale patrząc na funkcje, które są wizualnie na aparacie, to można robic zdjęcia:
-w trybie makro, super makro
-ustawienia manualne, czyli ustawianie przysłony, światła, etc.
-zdjęcia sportowe
-portretowe
-widokowe
-nocne
-sekwencje video 15 klatek na s (!)
-oczywiście standardowo samowyzwalacz
i wiele, wiele innych funkcji, z tego co trochę przeczytałam można ustawiać ilość klatek po sobie, czyli np. za jednym pstryknięciem można zrobic trzy zdjęcia po sobie - fajna sprawa Uśmiech...

poza tym zdjęcia są robione super jakością, szczególnie zdjęcia makro, które wychodzą naturalnie

polecam

ale to oczywiście tylko pożyczony, a ja się rozglądam za czymś prostszym, na amatorkę ;-P

pozdrawiam

_________________
-A gdzie obuwie ochronne??Wykrzyknik
-Whoops...!
Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Aparaty cyfrowe 
PostWysłany: 28.11.2004, 19:18:48 Odpowiedz z cytatem
Mariusz
Morderator
Morderator
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 178
Skąd: NATO :)
Register IP:


Ja od miesiąca jestem posiadaczem Minolty Dimage Z 10
Posiada ona 32 krotny zum- 8x optyczny i 4x cyfrowy. Matrycę ma 3,2MP. Macro od 1cm
Zdjątka wychodzą bardzo ładne, badzo ciekawe ustawienia tematyczne.
Energo oszczędny- ok.450-500 szt. na akumulatorkach.
Gorąco polecam zapłaciłem za nią - 200Euro.
http://konicaminolta.com/products/consumer/digital_camera/dimage/dimage-z10/ Uśmiech...

_________________
To by było na dziś tyle w tym temacie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon