FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Miasto CUDÓW

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 24.06.2004, 20:53:29 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Zelów jest taką fajną soczewką Polski i Polaków. Ja przez 4 lata mieszkania w stolicy przyzwyczaiłem się do wielkości i anonimowości. Kiedy jadę do innego, dużego miasta w Polsce, mam anonimowość, ale brakuje mi wielkości, kiedy do jakiejś małej miejscowości sie udam, nawet anonimowy nie jestem, wszyscy od razu zwracają uwagę na nowego. W Zelowie jest najgorzej, tutaj zna mnie sporo osób i miasteczko jest maleńkie, a jednak dobrze się w nim czuję Mruga 2
Moje zdanie podzielają też moi goście, zarówno Polacy jak i obcokrajowcy. Podoba im się klimat i właśnie to zagęszczenie tego, co mozna nazwać "polskością". Gościnni ludzie, spokój, prowincjonalny sposób myślenia, prostota wypowiedzi. Tacy jesteśmy. Myślę, ze jest niezła podstawa do tego, żeby nam się żyło lepiej. Tylko te władze jakieś takie niemrawe, na niskim poziomie. Ale to też bolączka całej Polski.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 25.06.2004, 16:42:30 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


muszę się przyznać, że złapałam dziś doła. Chodziłam jak struta, miałam wszytskiego okropnie dość.
zapuściłam się więc na nasze Patyki. Piękna pogoda, a ja już nie miałam co ze sobą począć, więc poszłam.
Siedziałam na molo i myślałam.
Było cudnie. Pomogło Uśmiech...
Patyki, to jeden wielki cud
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.06.2004, 18:30:49 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


do patykow mam troszeczke daleko, ale uwielbiam walczyc z moim dołem w zelowskich lasach lub na gorkach ,<tam koło starej cegielni> biore zawsze kochanego pieska i spaceruje rozmyslając o tym co mnie gnebi. w zelowie jest wiele takich miejsc w ktorych mozna zapomniec o ciezkim swieci i pozostac sam na sam tylko z wlasnymi myslami:)WykrzyknikWykrzyknik dziekuje ci za to miasto CUDOW, takie cudy powinno miec kazde miasteczko Język

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.06.2004, 13:10:12 Odpowiedz z cytatem
Qbek
Miętki
Miętki
Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Zelów
Register IP:


A ja wam powiem co jest dla odmiany China w Zelowie Rolling Eyes ludzie idą do 6 mięsnych, najeść się kiełbachy, lub innego świństwa, potem na zapitę do 5 monopolowych, następnie po całej balandze idą kupować leki z 5 aptek, by nie wyleczeni iść się leczyć do 4 przychodni - to jest dopiero jazda LOL władze mogłyby trochę cosik wymyślić dla nas, młodzieży Uśmiech... już wolę pizzerie dla odmiany, no i serjuwa: zu viel osób bardzo chce mieć pizzerię, bo np. cała moja paka (czyli zgrzewa też) zamawiamy co tydzień pizze a to z Bełka, a to z Łasku no i tylko przepłacamy zamiast rozkoszować się wieczornymi spacerkami z pizzą w ręku Smile nie no, powiem wam, ze wieczór w Zelowie jest naprawdę przecudny Cool Patyki to oaza spokoju o tej porze dnia - to jest ten jeden z cudów. Dla mnie Zelów będzie zawsze traktowany z sentymentem, zawsze będe tu wracać... A jak każda rzecz, każde miasto, każdy człowiek - ma wady, ale ma również zalety! Więc trzeba traktować je nieprzeciętnie, bo jest naprawdę wyjątkowe! (dzisiaj jak siedziałam w rtynku z paczką przyjechały moje dwie koleżanki z Bełka, i powiedziały:-Ale to jest fajnie! Jakoś tak inaczej, ale bardzo przyjemnie! .)ach te mieszczuchy Wink pozdrowionka!

_________________
-A gdzie obuwie ochronne??Wykrzyknik
-Whoops...!
Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.06.2004, 16:06:53 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


A ja tam w Zelowie jeszcze nigdy doła nie złapałem Uśmiech... Pewnie w te wakacje załapę doła w Zelowie bo dookoła będą chodziły same pary a ja jak zwykle jestem sam Smuteczek No ale co tam Uśmiech... Jak będę miał nowego kompa to mi nawet chodzące wszędzie pary nie będą przeszkadzać Uśmiech...

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.06.2004, 16:09:32 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Qbek napisał:
dla nas, młodzieży Uśmiech... już wolę pizzerie dla odmiany, no i serjuwa: zu viel osób bardzo chce mieć pizzerię, bo np. cała moja paka (czyli zgrzewa też) zamawiamy co tydzień pizze a to z Bełka, a to z Łasku no i tylko przepłacamy zamiast rozkoszować się wieczornymi spacerkami z pizzą w ręku Smile !

no właśnie. ale jedynym plusem tego zamawiania z Bełka / Łasku jest to, że dowożone pizzy są mimo wszystko ciepłe. Ale to jest jeden jedyny plus. Ja chcę PIZZERIĘWykrzyknik

Qbek napisał:
(dzisiaj jak siedziałam w rtynku z paczką przyjechały moje dwie koleżanki z Bełka, i powiedziały:-Ale to jest fajnie! Jakoś tak inaczej, ale bardzo przyjemnie! .)ach te mieszczuchy Wink pozdrowionka!

Te dziewczyny, Qbek, były bardzo fajne i nie wygladały na mieszczuchów Suszę zęby a swoją drogą, to cudem jest też to, że od 1957 mamy prawa miejskie i też jesteśmy mieszczuchami Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.05.2005, 08:47:49 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Nie wiedziałam dokładnie do jakiego tematu mogłam dodać tę wiadomość, ale chyba najbardziej pasuje on tu. Otóż zmontowałam wczoraj filmik o kościele ewangelicko-reformowanym i muzeum na jego poddaszu i dałam go na serwer. zachęcam do obejrzenia. Jest dostępny pod adresem http://www.zelandia.pl/zelowskiedzwonki/download_index.php. Jest to mój pierwszy filmik, dlatego zbytnio jeszcze nie znam się na optymalizacji do internetu (trochę on zajmuje). Jeśli macie jakieś uwagi, to chętnie Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Miasto CUDÓW 
PostWysłany: 03.07.2005, 23:48:40 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


czas upłynął i już wiemy, jak to się skończyło: to nie Plus powstał tylko Sedal a Rondo zamknięto.
chciałam jeszcze tylko dodać, że cudem jest, że kiedyś narzekaliśmy na brak pizzerii. teraz są aż dwie Suszę zęby Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon