FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 17.12.2010, 16:56:03 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


deesis napisał:
to ja poproszę solarki na Żeromskiego Suszę zęby


Na kolejną ulicę ich nie stać Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 17.12.2010, 19:08:28 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


a czy ulica Kościuszki przypadkiem nie należy do dróg powiatowych Pytajnik
bo jeśli tak to nie zasługa naszej nowej burmistrz że zostały odśnieżone :/

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.12.2010, 08:49:56 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


deesis napisał:
a czy ulica Kościuszki przypadkiem nie należy do dróg powiatowych Pytajnik
bo jeśli tak to nie zasługa naszej nowej burmistrz że zostały odśnieżone :/


Tutaj jest lista dróg powiatowych:

http://www.pzd.powiat-belchatowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=127&Itemid=135
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.12.2010, 18:42:48 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


na skrzyżowaniu żeromskiego-kilińskiego jest lód. tak z 3 cm. widać przez niego normalnie asfald bo lód jest tak wujeżdżony że lśni jakby zamrozić kostki lodu. Tak samo jak na całej ulicy Kilińskiego. Przydały by się solarki. jeśli czyta to pani burmistrz to proszę, weźcie się za to bo idzie się połamać na ulicach. nie raz już widziałam jak ludzie przechodząc przez zelowskie jezdnie całowali się z ziemią. Jak ktoś sobie naprawde krzywdę zrobi to wtedy dopiero zobaczycie w jakim stanie sa ulice? Rolling Eyes
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 18.12.2010, 19:14:56 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


jeżeli chodzi o porównanie to przypomnijcie sobie jak wyglądała ul. szkolna przed kilkoma tygodni jak jeszcze urzędował pan M. (NIE PRZEJEZDNA) choć śnieg przestał padać 8 dni wcześniej nie twierdzę że jest super ale zaczęto wymagać od wykonawcy jakości świadczonych usług świadczy o tym fakt że po spotkaniu wykonawcy z naszą panią burmistrz zwiększono ilość sprzętu ale jedno jest pewne od wielu lat wygrywa ta sama firma przetarg na odśnieżanie w poprzednim roku w naszej gminie naliczyłem dwa ciągniki z pługiem a teraz widzę co najmniej 4 sztuki i dwie ładowarki a co do sypania soli to na te temperatury to niema sensu bo i tak nie działa ale troszkę piasku na te lody by się przydało
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.12.2010, 19:19:35 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


KSR-Z napisał:
jeżeli chodzi o porównanie to przypomnijcie sobie jak wyglądała ul. szkolna przed kilkoma tygodni jak jeszcze urzędował pan M. (NIE PRZEJEZDNA) choć śnieg przestał padać 8 dni wcześniej nie twierdzę że jest super ale zaczęto wymagać od wykonawcy jakości świadczonych usług świadczy o tym fakt że po spotkaniu wykonawcy z naszą panią burmistrz zwiększono ilość sprzętu ale jedno jest pewne od wielu lat wygrywa ta sama firma przetarg na odśnieżanie w poprzednim roku w naszej gminie naliczyłem dwa ciągniki z pługiem a teraz widzę co najmniej 4 sztuki i dwie ładowarki a co do sypania soli to na te temperatury to niema sensu bo i tak nie działa ale troszkę piasku na te lody by się przydało


Na ul. Szkolnej jest trochę piasku na ulicach, ale najważniejsze, że parkingi na samochody przed blokami są również regularnie odśnieżane.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 18.12.2010, 20:16:53 Odpowiedz z cytatem
karola945
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 42

Register IP:


Ulice są przejezdne to prawda. ale jest na nich lód. I nie mówcie że na tą pogode sie nie opłaca bo w bełchatowie jeżdżą cały czas i solarki i piaskarki i ulice są czarne a nawet jest woda bo się wszystko od soli topi. a zazwyczaj jest taka sama temperatura. u nas jedynymi ulicami które są czarne to kościuszki i piotrkowska.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinNT1366x768
PostWysłany: 18.12.2010, 22:16:34 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Poniżej 10 stopni C sól nie jest użyteczna, przestaje działać. Ponadto nie wiem czy wiecie, że w Standynawii, gdzie zimy są bardziej srogie nie stosuje się soli, tylko piasek i żwir. Ponoć sól nie jest ekologiczna. Jeżeli jest zima to musi być zimno a prędkość poruszania się należy dostosować do warunków jazdy, tego chyba uczono na kursie prawa jazdy. Moim zdaniem to jeden z podstawowych przepisów ruchu drogowego.


Teraz moja mała prywatna dygresja do deesis bez Ciebie to forum nie miałoby swojego kolorytu. Natomiast głębia Twoich wpisów mnie poraża.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 18.12.2010, 23:32:39 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
"Diiderot"Poniżej 10 stopni C sól nie jest użyteczna, przestaje działać. Ponadto nie wiem czy wiecie, że w Standynawii, gdzie zimy są bardziej srogie nie stosuje się soli, tylko piasek i żwir. Ponoć sól nie jest ekologiczna. Jeżeli jest zima to musi być zimno a prędkość poruszania się należy dostosować do warunków jazdy, tego chyba uczono na kursie prawa jazdy. Moim zdaniem to jeden z podstawowych przepisów ruchu drogowego.


nie mieszkamy w Skandynawii tylko w Polsce
przepisy z kursu prawa jazdy możesz sobie wlożyć do kieszeni , skoro przy predkości 20 km na godzinę samochód się ślizga
dziś bylam świadkiem jak na św.anny kobieta przewrocila się na rowerze bo wjechała na ten lód , którego być nie powinno podnosiła się z 10 min zanim zaparkowałam auto ona już zdąrzyła odejść , nie jestem pewna czy nic jej się nie stało bo upadek nie wyglądał fajnie , na asfalcie nie miala by taka sytuacja miejsca

Cytat:
Teraz moja mała prywatna dygresja do deesis bez Ciebie to forum nie miałoby swojego kolorytu. Natomiast głębia Twoich wpisów mnie poraża.


skoro prywatna to mogłeś na priv Uśmiech...
najlepszym komentarzem będzie brak mojego komentarza

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 18.12.2010, 23:52:09 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


No moim zdaniem Zelów dużo lepiej odśnieżony "po zamianie władzy". Wypadki się zdarzają... tego nikt nie uniknie jeżeli ktoś widzi że jest oblodzenie to powinien zejść z dwuśladu i mykać po chodniku Uśmiech... ryzyk - fizyk jak sobie jedzie. Ja bym osobiście nie jeździł po świętej anny rowerem w taką pogodę, wystarczyło zejść ... przejść do głównej ulicy i pojechać do domu.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 19.12.2010, 09:11:46 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


a juz mialem nadzieje ze jak przyjade do zelowa na swieta to przynajmniej tych denerwujacych rowerzystow nie bedzie...;p
jednak ludzie maja fantazje, jezdzic w takie pogody;]

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 19.12.2010, 11:31:39 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Teraz najlepszym transportem są nasze własne nogi.
Trzeba je oszczędzać i nie jeździć rowerami w takie pogody, bo te nogi się w końcu złamią Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 19.12.2010, 13:56:52 Odpowiedz z cytatem
KSR-Z
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 141

Register IP:


W naszym mieście już mnie nic nie dziwi nawet jak ktoś by napisał że nasze ulice są źle odśniezone bo nie da się motocyklem jechać Wykrzyknik A swoją drogą ul św.Anny ani Szkolnej nie wolno sypac solą bo są zrobione z kostki betonowej i w specyfikacji tych ulic jest napisane że traktowanie ulicy solą spowoduje jej zniszczenie nawet w dwa sezony .
I do tych co porównują Zelów do Bełchatowa to powiem jedno nie ma co porównywać u nas po raz enty wygrywa ta sama firma przetarg a nasze nowe władze będzie można ocenić za rok jak rozpiszą nowy przetarg będzie nowa umowa i nowe standarty nakazane przez panią Ś. a teraz to pani burmistrz tylko może delikatnie naciskać na wykonawcę co widać że robi .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      SafariMacOSX320x396
PostWysłany: 19.12.2010, 15:27:01 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Cytat:
bo nie da się motocyklem jechać


To chyba trzeba jeździć skuterami śnieżnymi po ulicach. Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzie 
PostWysłany: 19.12.2010, 21:34:27 Odpowiedz z cytatem
Krytyk_Prawdziwy
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 144
Skąd: jesteś Mała :D?
Register IP:


KSR-Z ma całkowitą rację chociaż nie wiem czy po kostce nie można sypać czy można - tego nie wiem i nie wypowiadam się.

Ale pisanie że babcia się wywaliła... to świadczy tylko o jej głupocie i nie wiedzy żeby po kostce w taką zimę na rower.. równie dobrze mogła się zapisać do jackass 3D Suszę zębySuszę zębySuszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 64  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon