FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Oficjalna data spotkania forumowiczów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 02.06.2004, 18:05:45 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


19 za wczesnie przeciez to jeszcze bedzie bardzo widno najlepiej o 20 30 albo cos kolo tego.
Najlepiej ognicho bo do grile to potrzeba tego węgla a on kosztuje ileś tam i trzeba by sie zrzucać a to nie taki łatwe będzie. A drewno to można z lasu wyciągnąć, a tak pozatym to zawsze w wakacje na patykach jest takei drewno (a przynajmniej bylo) co sobie można na ognisko pożyczyćJęzyk

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 18:59:49 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Jak najbardziej ja jestem również za ogniskiem. Ale nie myśl sobie meier, że pójdziesz do lasu i pozbierasz drewna na wielkie ognisko trwające do rana Cool
Tutaj każdy będzie się musiał zastanowić skąd można wziąć jakieś drewno, i to całkiem sporo bo z doświadczenia wiem że "troche" tego idzie...
Co do drewna co to sobie można "pożyczyć" to musiałbyś pożyczać z siekierką a ja nic z ty wspólnego nie chiałbym mieć.
Więc od dziś rozglądajcie się za materiałem opałowym, może ktoś ma jakieś niepotrzebne kłody, może coś dziadek udostepni lub ktoś z budowy....
Przed ogniskiem lub nawet wcześniej załatwi sie jakiś transport, pozbiera i nie będzie problemu.

Apropo wczesnej godziny.... czy komuś to będzie przeszkadzało że jest widno? Bo mi nie Suszę zęby

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 19:14:34 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Dla mnie godzina 19 jest w sam raz....Bo zbyt późno też nie ma sensu robić...Niektórzy po 20 już chodzą spać.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 19:15:13 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Może niektórym będzie przeszkadzało, że jest widno Uśmiech... Wsumie to też na takim spotkaniu część osób będzie chciała mieć trochę intymności, np. jakieś pary. A ja całe życie jestem samotny Smuteczek więc mi nie zależy czy będzie widno czy ciemno.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 19:21:30 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


A co do tego,czy lepsze jest ognisko,czy grill...To wydaje mi się,że lepsze jest ognisko.

_________________
Sprawiedliwa wolność jest tylko halucynacją
Czekającą na krawędzi odległego horyzontu
A my wszyscy jesteśmy obcymi w globalnej iluzji
Pragnącymi i potrzebującymi niemożliwego nieba
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 19:33:51 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


hmmm... ja tam moze bym grilla rozpalil ale jak bedziemy siedziec w nocy to przydalo by sie swiatlo jakies a najlepiej to z ogniska. wiec trzeba by to przemyslec albo zalatwic to i to.
godzina na rozpalenie dobra,
jedzenie kazdy w swoim zakresie lub zmowione gropy,
drewno najlepiej juz kolekcjonowac,
transport sie znajdzie,


pozdro i czekac na dalsze instrukcje
ehhe Cool

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 02.06.2004, 22:12:07 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


U mnie się tez troche drewna znajdzie Uśmiech... więc kwestja pozostaje tylko w transporcie Confused ,a co do godziny myśle iż ok. 19 godz. mozna powoli zbierać się do miejsca naszego spotkania.

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 03.06.2004, 07:41:45 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja chciałbym podpowiedzieć skąd wsiąść drewno na opał......

1. Można porąbać "swoje" łóżko.
2. Rozmontować jakąś szafę, komórkę, stodołę itp.
LOL LOL LOL LOL
Każdy chyba ma jakieś zapasy drewna, a jeśli nie to niech zacznie zbierać (zakłady stolarskie, place budowy....)
Ale w żadnym wypadku nie należy sobie "pożyczać" drewna:
- z lasu (tak jak to wspomniał jeden forumowicz - nie będę palcem pokazywał)
- od sąsiada (chyba że właściciel się zgodzi - nie brać bez jego wiedzy Exclamation Exclamation )
- z placów budowy itp. (jak wyżej)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 03.06.2004, 15:33:50 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Nie koniecznie z lasu. Tam na patykach jest takie specjalne drewno dla tych osób co mają tam namioty. Więc jak byśmy wzieli z jeden namiot to też byśmy tam mieli namiot:P i zrobili sobie ognich z ich(naszego) drewna, bo wkoncu mamy też tam namiocik rozbity. Tylko nie wiadamo na 100% czy tam to drewienko bedzie, pamiętam że zawsze bylo a w tym roku to nie wiem. Każdy co na ognisko chce iść przynosi ze sobą 10kg drewna w plecaku i po sprawie.

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 03.06.2004, 15:53:25 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


No cóż, mam wrażenie, że to spotkanie forumowiczów to będzie jedna wielka improwizacja Uśmiech... Pocieszam się jedynie tym, że nawet w każdym, najdoskonalszym planie mogą znajdować się błedy. Mam nadzieję, że ten zlot okaże się być dobrym pomysłem i wszystko będzie dobrze.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 03.06.2004, 22:13:35 Odpowiedz z cytatem
n0x
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 108
Skąd: Zelów
Register IP:


oj ludzie przesadzacie troche z tym drewnem, jak by to bylo jednyne zmartwienie. sa jeszcze inne rzeczy po za drewnem o ktore rowniez nalezy zadbac (np. PIWO itp.) Suszę zęby
ja tam mam plan obmyslony w 10% (jak narazie wystarcza)
przywoza mnie wraz z grilem jedzeniem skrzynka piwa o 19. rozpalam grila (kolo ogniska), wrzucam na niego jedzenie (wolowinka lub inne miesko), nad ogniskiem smaze kielbaske, siedze na skrzynce z PIWKIEM. I tak zlatoje mi do 6 rano. gdy orientuje sie ze to juznastepny dzien wrzucam kolejne jedzenia na grilla otwieram kolejnego browarka i jem co nieco popijajac zupka z hmielu, po czym ide sie wykapac w super czystej ZRUDLANEJ wodzie Mruga 2. jak wyjdze z tej wody to bedzie jz cos kolo 14 po poludniu to zabiore sie do domu z BUTA.
dobry plan dnia?Pytajnik

_________________
nie nawidze przekupstwa w zelowie i korupcji a także CIEBIE Władziu bo to my mamy dbać o bezpieczeństwo na drogach Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.06.2004, 00:07:33 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


LOL Transport drewna ...hmm... w tamtym roku był pewien człowiek z wózeczkiem Suszę zęby takim fajnym Suszę zęby pojemnym Uśmiech... i jest nawet członkiem forum Suszę zęby Borciuch chyba nie ma nic przeciwko by go wykorzystać Uśmiech... dla dobra wszystkich Uśmiech... Ponadto przydałby się jakiś REGULAMIN tego spotkania... żeby nie było nieporozumień :]

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 04.06.2004, 07:05:29 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Zgadzam się z zelowiakiem. Powinien być jakiś regulamin żeby nie dochodziło do niepotrzebnych sytuacji. Ale teraz pytanie: kto się podejmie napisania takiego regulaminu?? Osobiście uważam, że każdy z forumowiczów powinien napisać po jednym punkcie regulaminu a administrator tej strony (to tylko przykład, może to zrobić inna osoba) mógłby zebrać wszystkie punkty w całość.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 11.06.2004, 20:49:41 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


a po co ci regulamin to jest spotkanie foromówiczów

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Oficjalna data spotkania forumowiczów 
PostWysłany: 12.06.2004, 09:35:51 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Ahhhh dawno mnie nie było...... Ale na spotkanie forumowiczów z chęcią przyjde.... Widziałem żecoś mówiliście o drewnu heheheh chociaż mieszkam w bloku to moze coś tam wykołuje jakieś drewienko hehehehe. Widziałem tam że była rozmowa na tremat daty i godziny, mi to obojętnie i tak przyjde obojętnie, w który dzień i obojętnie o której godzinie, bo jak na razie nie widze żadnych planów na 3 lipca 2004 hyhy. OOO i jeśli chodzi o regulamin to może być nie mam nic przeciwko temu, ale chyba nie porozumień to chyba żadnych nie bedzie.... jestem tego pewny
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon