FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Wybory burmistrza ? :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 05.12.2010, 22:15:13 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


dziwią mnie wypowiedzi, że w Zelowie przez tyle lat rządzenia przez burmistrza M. niewiele się zmieniło. widzę trudno o obiektywizm. tak samo jak dziwią mnie wypowiedzi o zbyt dużym zadłużeniu gminy.
niestety bez tego zadłużenia w Zelowie nie zmieniłoby się tak wiele a wynika ono z konieczności zagwarantowania wkładu gminy w inwestycje realizowane z udziuałem srodków unijnych i na ochronę środowiska.

kto z Was krytykujących prywatnie nie ma kredytu na dom, samochód, elektronikę w domu? dorobilibyście się tego może oszczędzając wiele lat, ale czy taki jest sens? zadłużenie samo z siebie nie jest złe - bez niego rozwój jest opóźniony w czasie, tak jak opóźnione w czasie byłyby wporowadziny do własnego domu czy jazda nowym samochodem albo oglądanie serialu w nowym TV. ważne żeby nie przedobrzyć.

po to ustawodawca wymyślił tzw. "progi ostrożnościowe", aby budżet był bezpieczny. i taki budżet gminy Zelów jest. można się ewentualnie zastanawiać, czy nie można było lepiej tego zadłużenia wykorzystać kierując je na inne inwestycje, ale to już inna kwestia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 06.12.2010, 12:28:26 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


b@dek napisał:
Pani Ś. nie zrobi tutaj tzn. w Zelowie, żadnej rewolucji. Trzymam kciuki za szybką rezygnację.


To musisz jeszcze poczekać co najmniej 4 lata. A pan Malinowski zrobił w Zelowie jakąś rewolucję ? Myślę, że pani Świerczyńska będzie dobrze reprezentowała się jako Burmistrz Zelowa.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1440x900
PostWysłany: 06.12.2010, 16:16:40 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Byłem w dniu dzisiejszym na sesji Rady Miejskiej aby zobaczyć zaprzysiężenie nowego Burmistrza.W czasie późniejszych głosowań dotyczących wyborów radnych do poszczególnych komisji usłyszałem głos kobiety siedzącej za mną, która powiedziała do swojej koleżanki " Ja wybierałam Marksa a on teraz głosuje jak ustawiona maszynka do głosowania ". Wypowiedż ta dała mi do myślenia czy radni po wyborach są w radzie aby reprezentować swoich wyborców którzy na nich głosowali czy pewnej grupy osób pilnującej swoich interesów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 06.12.2010, 16:25:38 Odpowiedz z cytatem
Ukasy
Zelowiak
Zelowiak
Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 751
Skąd: Zelów
Register IP:


Diiderot napisał:
Byłem w dniu dzisiejszym na sesji Rady Miejskiej aby zobaczyć zaprzysiężenie nowego Burmistrza.W czasie późniejszych głosowań dotyczących wyborów radnych do poszczególnych komisji usłyszałem głos kobiety siedzącej za mną, która powiedziała do swojej koleżanki " Ja wybierałam Marksa a on teraz głosuje jak ustawiona maszynka do głosowania ". Wypowiedż ta dała mi do myślenia czy radni po wyborach są w radzie aby reprezentować swoich wyborców którzy na nich głosowali czy pewnej grupy osób pilnującej swoich interesów.


Zgadzam się z tobą, bo moim zdaniem obecni radni w ogóle nie interesują się wyborcami, tylko własnymi interesami. Głupi zelowski naród na takich ludzi głosował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 07.12.2010, 17:44:52 Odpowiedz z cytatem
mentalistka
Miętki
Miętki
Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Zelów
Register IP:


[quote="seweryna]Re: Krytyk_Prawdziwy:

Istotę debaty znam z Internetowego zapisu audio na zablokowanej obecnie stronie: http://www.ziemiazelowska.pl/ i mogę powiedzieć jedynie, że sposób w jaki pan Malinowski zwracał się do Pani Urszuli Świerczyńskiej - "Urszulka"! "Urszulka"! świadczy o małości tego pana i pospolitym, wręcz „totumfackim” sposobie bycia, co jest niedopuszczalne w relacjach międzyludzkich na poziomie ludzi mianujących do rangi inteligentnych. Sadzę, że poniżając panią Urszulę, chciał w ten sposób ukryć swoje niekompetencje, kompleksy i zaniedbania z wieloletniego okresu sprawowania władzy w Zelowie.
Pani Urszula z kolei, nie dała się sprowokować prostackim sposobem bycia konkurenta, za co chylę czoła w jej kierunku. Tylko wzajemny szacunek gwarantuje nam godne życie Panie "Krytyk_Prawdziwy"[/quote]


Droga Pani Seweryno Uśmiech... to, że Pani "Wielka Poetka" nie znaczy, że musi Pani ze swoich wypowiedzi robić dzieła Mruga 2 p.s. a jak według Pani ta debata miała wyglądać? o.O
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.12.2010, 20:49:19 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


Cytat:
mentalistka napisał:
[quote="seweryna]Re: Krytyk_Prawdziwy:

Istotę debaty znam z Internetowego zapisu audio na zablokowanej obecnie stronie: http://www.ziemiazelowska.pl/ i mogę powiedzieć jedynie, że sposób w jaki pan Malinowski zwracał się do Pani Urszuli Świerczyńskiej - "Urszulka"! "Urszulka"! świadczy o małości tego pana i pospolitym, wręcz „totumfackim” sposobie bycia, co jest niedopuszczalne w relacjach międzyludzkich na poziomie ludzi mianujących do rangi inteligentnych. Sadzę, że poniżając panią Urszulę, chciał w ten sposób ukryć swoje niekompetencje, kompleksy i zaniedbania z wieloletniego okresu sprawowania władzy w Zelowie.
Pani Urszula z kolei, nie dała się sprowokować prostackim sposobem bycia konkurenta, za co chylę czoła w jej kierunku. Tylko wzajemny szacunek gwarantuje nam godne życie Panie "Krytyk_Prawdziwy"



Droga Pani Seweryno Uśmiech... to, że Pani "Wielka Poetka" nie znaczy, że musi Pani ze swoich wypowiedzi robić dzieła Mruga 2 p.s. a jak według Pani ta debata miała wyglądać? o.O
[/quote]

dokładnie ! Uśmiech...
pozatym p.Ś przez wiele lat chodziła do jednej klasy z p.M wiec nie widze w tym zwrocie nic złego

czy do swoich znajomych ze szkół zwracacie się per Pani czy po imieniu Pytajnik

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.12.2010, 21:00:31 Odpowiedz z cytatem
DrHouse
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 54

Register IP:


wybory się skończyły więc proponuję zamknąć ten temat i utworzyć nowy, np. pod nazwą "idzie nowe i lepsze?" Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.12.2010, 21:32:10 Odpowiedz z cytatem
deesis
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 195

Register IP:


DrHouse napisał:
wybory się skończyły więc proponuję zamknąć ten temat i utworzyć nowy, np. pod nazwą "idzie nowe i lepsze?" Cool


o tak , tak to będzie super wątek dla tytana intelektu - Krytyka Prawdziwego Suszę zęby

_________________
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 07.12.2010, 23:12:07 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


deesis napisał:

o tak , tak to będzie super wątek dla tytana intelektu - Krytyka Prawdziwego Suszę zęby


Lubie to Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      SafariWinXP1280x1024
PostWysłany: 08.12.2010, 08:17:34 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Mam nadzieje, że w tym nowym temacie nie tylko bądą opisywane sukcesy i porażki nowej pani Burmistrz ale także sposób postępowania nowej rady abyśmy byli świadomi tego kto chce coś w gminie zmienić a kto chce tylko uwalić Burmistrza.


A tak w ramach ciekawości wszedłem w dniu 8.12.2010 roku na stronę główną UM w Zelowie i wiecie co się dowiedziałem, a mianowicie, że Burmistrzem Zelowa jest pan Malimowski a zastępcą Burmistrza pan Hudzik. Wydawało mi się, iż w dniu 6.12.2010 roku byłem na ślubowaniu nowego Burmistrza, ale może mam zwidy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 08.12.2010, 11:29:25 Odpowiedz z cytatem
r7983
Miętki
Miętki
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 19

Register IP:


Odp. Diiderot
Zapewniam cię że wszystkie czynności związane z poprawą jakości bytowej
Mieszkańców Zelowa i Gminy będą popierane przez Radnych.
Wszelkie obietnice Pani Świerczyńskiej a było tych CUDÓW sporo myślę że będą akceptowane ze strony rady, jeśli oczywiście pani Burmistrz nie dostanie totalnego zaćmienia lub zapomnienia.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 08.12.2010, 13:47:14 Odpowiedz z cytatem
Diiderot
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 66

Register IP:


Do r7983

Mam nadzieję , że to co piszesz w sprawie sposobu głosowania radnych w sprawach zelowian to nie twoje przypuszczenia tylko pewność z posiadanej w tej sprawie wiedzy. Co do obietnic pani Świerczyńskiej i sposobu sprawowania swojego urzędu to będziemy to mogli ocenić przy urnie za 4 lata tak jak oceniliśmy sukcesy poprzedniego burmistrza , sposób w jaki on sprawował swój urząd i jaki miał stosunek do zwykłych obywateli . W mojej ocenie sukces pani Świerczyńskiej jest nie tylko wynikiem jej pracy włożonej w kampanię wyborczą ale i wynikiem chęci zelowian do zmian w naszym mieście i zakończeniem ery pana Malinowskiego.

Sytuacja w której Rada jest w opozycji do Burmistrza wiadomo, że nie jest dla nikogo konfortowa. Tak było jeśli sobie dobrze przypominam dwie kadencje temu w Bełchatowie i wtedy obie strony zużywały więcej energii na to aby sobie dokopać niż aby dbać o miasto i miastu ten czas nie wyszedł na dobre. Uważam , iż w Zelowie jest tyle do zrobienia , że trzeba znaleść konsensus między Radą a Burmistrzem aby nie stracić czasu tej kadencji dla rozwoju Zelowa. Jeśli Rada i Burmistrz ten czas dla miasta przegrają to wyborcy ich na pewno ocenią .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
 Wybory burmistrza ? :) 
PostWysłany: 08.12.2010, 14:21:51 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Okey, temat się trochę przeterminował, więc zamykam go a dalszą dyskusję możecie prowadzić w nowym temacie:

"Nowy burmistrz... co może przynieść nowy dzień"

http://www.forum.zelow.pl/viewtopic.php?p=10395

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1680x1050
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 24 z 24  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon