FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> ??

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 28.06.2010, 12:52:28 Odpowiedz z cytatem
rysiu
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 14
Skąd: zelów
Register IP:


jak


Ostatnio zmieniony przez rysiu dnia 26.03.2011, 16:04:24, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 09.07.2010, 10:34:24 Odpowiedz z cytatem
George
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 21

Register IP:


Rysiu, ja sie zastanawiam w takich momentach, bo przeciez tak naprawde Pan Burmistrz niewiele robi dla naszego miasta, miga sie ciagle od wszytkiego, stwierdza, że wszystko jest ok, że wszystko działa itd a jest jak jest (poza odnową urzędu i Policji, której sie z resztą należało w końcu), któ go ciągle wybiera?Pytajnik Mam nadzieję, że to ostatnia jego kadencja. Życze mu tego z całego serca.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1680x1050
PostWysłany: 11.07.2010, 11:33:19 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


rysiu napisał:
Witam,chcialbym sie zapytac panow i panie ktorzy siedza za biurkami naszego urzedu--DLACZEGO IGNACOW JEST TAKI DZIURAWY?PytajnikPytajnikPytajnik macie wogole zamiar zrobi ta droge?Pytajnik bo widac ze nie!Wykrzyknik nikt tam nie mieszka z urzedu takze po co przeciez tam nie da sie jezdzic,co pol roku wymieniam zawieszenie w aucie!WykrzyknikWykrzyknik pan burmistrz wziol kase za ul Pabianicka a jej nie zrobili przeciez kazdy wie ze w planach i papierach to jest asfalt a na zywo tak nie jest,ciekawe czy z ignacowem jest tak samo,ja sie dowiem jakos i nie popuszcze tego Malinowskiemu!WykrzyknikWykrzyknik


Więc tak. Chcąc coś osiągnąć trzeba nad tym chodzić. Wiadomo, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Przykład: przeprowadziłem się z Zelowa do Chabielic, co dzień jeździłem droga do pracy (droga gminna), dziury, wyrwy masakra!! Wqrwiłem się i poszedłem do gminy, do działu Inwestycji. Tam mój rozmówca (stary piernik) usłyszał ode mnię że jeśli nie naprawią drogi w ciągu miesiąca (tyle mniej więcej trwają przyspieszone procedury przetargowe) to umówię się z 10-15 kolegami i będziemy podjeżdżać pod te dziury tak żeby się coś uszkodziło w aucie. Później będziemy wzywać policje, protokoły z miejsca zdarzenia i będziemy występować o odszkodowanie. Ciekawe co powie Wójt jak zobaczy 15 wniosków o odszkodowanie??

Pan odpowiedział ze droga jest ubezpieczona. I stwierdził że ja tu jakiś sabotaż robię... i mnie policją straszyłWykrzyknik Więc odpowiedziałem że owszem, wiem o tym że droga jest ubezpieczona, ale jak firma podniesie Wójtowi składkę ubezpieczeniową i Wójt będzie musiał więcej zapłacić za ubezpieczenie to JA mu osobiście przypomnę kto jest odpowiedzialny za remont dróg w urzędzie.

Efekt: droga została naprawiona. Mało tego Zbilżają sie wybory i dowiedziałem sie że na koniec wakacji jest planowany generalny remont drogi (chodniki, krawężniki, zjazdy przepusty itp.)


Skoro wymieniłeś zawieszenie w aucie, to mogłeś sie postarać o jakąś dokumentacje (ekspertyzę itp.)i złożyć wniosek o odszkodowanie!! Możesz też złożyć do urzędu petycje z podpisami mieszkańców żeby zrobili drogę... możliwości jest kilka. U nas w Polsce mentalność urzędników jest taka jaka jest - czyli jak się ludzie nie upominają to znaczy że im nie potrzebne.


ps droga po której jeździsz ma status gminnej??

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1920x1200
PostWysłany: 12.07.2010, 07:09:00 Odpowiedz z cytatem
rysiu
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 14
Skąd: zelów
Register IP:


tak to jest gminna droga i bylo chodzone do urzedów i wogole tez bylo gadane ze beda mi oddawac kase za zawieszenie co pol roku bo mam faktury na to.i co nic jakas paniusia powiedziala ze nie maja teraz kasy na ta droge i wogole zaczela sciemniac cos ale podobno sie dowiedzialem ze od 12.07.2010r maj arobic tam wodociag,zreszta sobie poczekam do 2011r jezeli nic nie zrobia ide dalej z tym i nie bede sie z nimi cackać (bo obiecali tez ze w tym roku zrobia ta droge to poczekam sobie ten rok jeszcze).Niedziwie sie jak by nie robili tej drogi gdyby tam bylo tylko z 5-10 domów ale tam jest ok 150 domow i ciagle nowe powstaja!! Shocked

_________________
rysiuuuuu
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
PostWysłany: 12.07.2010, 10:55:57 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Paniusia mogła sobie tak powiedzieć że nie ma kasy, bo takie inwestycje planuje się rok wcześniej (chyba że chodzi o remont to są inne procedury)
Najlepiej było by aby mieszkańcy się zorganizowali i jakąś petycje zanieśli np. do Burmistrza. Jak to by trafiło pod obrady rady miast to temat by sie już nie wygłuszył. Tylko trzeba regularnie wqrwiać urzędników: petycjami, pismami, wizytami itp.
Np. przyszedł mi do głowy pomysł, żeby umówić sie z sąsiadami i niech każdy chodzi do burmistrza w dniu kiedy TEN przyjmuje interesantów i mu dupę truć.
Przypuszczam że jak go 50 sąsiadów odwiedzi w tej samej sprawie to na pewno go to ruszy Uśmiech...

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinNT1920x1200
 ?? 
PostWysłany: 12.07.2010, 12:30:29 Odpowiedz z cytatem
rysiu
Miętki
Miętki
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 14
Skąd: zelów
Register IP:


tak
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon