FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Obwodowe Komisje Wyborce

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 25.09.2005, 19:05:45 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Witam.
Wybory to fajna sprawa. W całym kraju są organizowane Obwodowe Komisje Wyborcze w skład której wchodzą przedstawiciele rządzących partii plus jeden członek nie zrzeszony. Ale oczywiście jak to w Polsce bywa.... przekręt goni przekrętWykrzyknik Ludzie na silę próbują się dostać do takiej Komisji bo można zarobić niezłą kasę (bodajże 135zł do ręki - za dzisiejsze posiedzenie). I ja tych ludzi rozumiem, bo 135zl to dla nie jednej rodziny tygodniowy budżet!!
A tu proszę: Pani kierowniczka Urzędu Pracy w Zelowie, już któryś raz z kolei zasiada na tym samy stołuWykrzyknik Szkoła podstawowa nr 4, bo tam jest Mój okręg wyborczy. Odkąd pamiętam zawsze TA szanowna Pani zasiadała w Komisji (przeważanie jako przewodnicząca - wiadomo "premia"). Zastanawia mnie jedno? Kierowniczka Urzędu Pracy.... zamiast dać szanse młodym i lepiej wykształconym ludziom, często bezrobotnym, to sama się wpienia na sile!! I pełna gębą bierze kase!! I najdziwniejsze jest to że po raz "n-ty" z koleji (a wydawało mi się że miejsca w komisji wyłaniane są droga losowania), gdzie jako Urzędnik Państwowy powinien ustąpić na rzecz bardziej potrzebującym.

Czekam na opinie

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.09.2005, 19:37:33 Odpowiedz z cytatem
Dorcik
Miętki
Miętki
Dołączył: 16 Mar 2004
Posty: 4
Skąd: Zelów
Register IP:


hmmm...
Jak sobie dobrze przypominam, to jakiś rok temu, Pan Konrad Majchrzak też zasiadł w komisji wyborczej z racji posiadania tzw. "pleców" wśród urzędników państwowych... i gdzie tu jest sprawiedliwość?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 25.09.2005, 19:39:32 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Dobrze mowisz a ja ci powiem jeszcze cos skad oni maia wyniki odrazu 1 minute po zakonczeniu glosowania (zamknieciu komisji wyborczych bo do 20 sa zawsze a oni w tv o 20:01 juz wyniki mieli) i wygralo PiS Dziwne rzeczy oj dziwne. ta polityka to chyba kto wiecej kasy da ten zasiadzie Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 25.09.2005, 21:01:13 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


jakie dziwne rzeczy kornik... gdzie ty żyjesz w kraju Ugubugu? Są przecież sondaże, OBOP, pytają się ludzi po wyjściu z głosowania na kogo oddali głos, wyliczają średnią i mają jako takie średnie wyniki. Każda telewizja chce jak najszybciej podać przybliżone wyniki wyborów i właśnie bazuje na takich działaniach. Im szybciej tym lepiej, a informacja teraz to rzecz święta, choćby fakty miały być trochę naciągnięte..... LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 26.09.2005, 15:42:50 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Danon napisał:
jakie dziwne rzeczy kornik... gdzie ty żyjesz w kraju Ugubugu? Są przecież sondaże, OBOP, pytają się ludzi po wyjściu z głosowania na kogo oddali głos, wyliczają średnią i mają jako takie średnie wyniki. Każda telewizja chce jak najszybciej podać przybliżone wyniki wyborów i właśnie bazuje na takich działaniach. Im szybciej tym lepiej, a informacja teraz to rzecz święta, choćby fakty miały być trochę naciągnięte..... LOL


Eh zyje w Polsce, u nas w Zelowie takiego sondazu nie bylo. Jak juz to pewnie w wiekszych miastach (Kraków, Gdańsk, Warszawa, Łódź itp.) i te sondaze to mijają sie z prawda i wkurza mnie to ze odrazu zamieszanie robią jak nie znaja prawdziwych wyników.

- I jeszcze cos jak to powiedzial pan Kaczynski z PiS dla tvp 3 "Jak widac wygraliśmy ten wyscig." co to wyścig czy wybory? Wcale sie nie dziwie ze tak malo osob z kraju poszlo na wybory. Bo ludzie w tym sejmie to sie przescigaja kto na lepszym stolku zasiadzie. Przeciez oni maja zadzic Polska a nie mysla tylko o sobie.

Czyżby przez kolejne lata nic się nie zmienilo w kraju?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.09.2005, 17:13:51 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


kornik napisał:
Danon napisał:
jakie dziwne rzeczy kornik... gdzie ty żyjesz w kraju Ugubugu? Są przecież sondaże, OBOP, pytają się ludzi po wyjściu z głosowania na kogo oddali głos, wyliczają średnią i mają jako takie średnie wyniki. Każda telewizja chce jak najszybciej podać przybliżone wyniki wyborów i właśnie bazuje na takich działaniach. Im szybciej tym lepiej, a informacja teraz to rzecz święta, choćby fakty miały być trochę naciągnięte..... LOL


Eh zyje w Polsce, u nas w Zelowie takiego sondazu nie bylo. Jak juz to pewnie w wiekszych miastach (Kraków, Gdańsk, Warszawa, Łódź itp.) i te sondaze to mijają sie z prawda i wkurza mnie to ze odrazu zamieszanie robią jak nie znaja prawdziwych wyników.

- I jeszcze cos jak to powiedzial pan Kaczynski z PiS dla tvp 3 "Jak widac wygraliśmy ten wyscig." co to wyścig czy wybory? Wcale sie nie dziwie ze tak malo osob z kraju poszlo na wybory. Bo ludzie w tym sejmie to sie przescigaja kto na lepszym stolku zasiadzie. Przeciez oni maja zadzic Polska a nie mysla tylko o sobie.

Czyżby przez kolejne lata nic się nie zmienilo w kraju?


Czy ty umiesz czytać? Wiesz o czym Ja napisałem? To uprzejmie nie zmieniaj tematu.... chyba że ktoś ci „zlecił” tą robotę żeby znów zatuszować kolejny przekręt, jak to w Polsce bywa.....

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.09.2005, 19:37:17 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


maystero napisał:
kornik napisał:
Danon napisał:
jakie dziwne rzeczy kornik... gdzie ty żyjesz w kraju Ugubugu? Są przecież sondaże, OBOP, pytają się ludzi po wyjściu z głosowania na kogo oddali głos, wyliczają średnią i mają jako takie średnie wyniki. Każda telewizja chce jak najszybciej podać przybliżone wyniki wyborów i właśnie bazuje na takich działaniach. Im szybciej tym lepiej, a informacja teraz to rzecz święta, choćby fakty miały być trochę naciągnięte..... LOL


Eh zyje w Polsce, u nas w Zelowie takiego sondazu nie bylo. Jak juz to pewnie w wiekszych miastach (Kraków, Gdańsk, Warszawa, Łódź itp.) i te sondaze to mijają sie z prawda i wkurza mnie to ze odrazu zamieszanie robią jak nie znaja prawdziwych wyników.

- I jeszcze cos jak to powiedzial pan Kaczynski z PiS dla tvp 3 "Jak widac wygraliśmy ten wyscig." co to wyścig czy wybory? Wcale sie nie dziwie ze tak malo osob z kraju poszlo na wybory. Bo ludzie w tym sejmie to sie przescigaja kto na lepszym stolku zasiadzie. Przeciez oni maja zadzic Polska a nie mysla tylko o sobie.

Czyżby przez kolejne lata nic się nie zmienilo w kraju?


Czy ty umiesz czytać? Wiesz o czym Ja napisałem? To uprzejmie nie zmieniaj tematu.... chyba że ktoś ci „zlecił” tą robotę żeby znów zatuszować kolejny przekręt, jak to w Polsce bywa.....


Sory. troche odeszlismy od tematu. Uśmiech... P.S Nikt mi nie zlecal tej roboty. Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Obwodowe Komisje Wyborce 
PostWysłany: 27.09.2005, 15:58:13 Odpowiedz z cytatem
Antek
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 16 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


W Zelowie może i nie, ale w takim "duzym miescie Bucku - jedna panienka se siedziała a w Scyrcowie to nawet tsy" LOL

A w tych ww. miastach to Samoobrona ruleeeeeeeeeeeeez.

Z uśmiechem pzdr. Antek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWin20001024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon