FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Komentarze

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 16.06.2008, 12:33:33 Odpowiedz z cytatem
George
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 21

Register IP:


Witam. Dzis przegladalem forum i ogolnie strone naszego miasteczka i zastanawiam sie dlaczego pod jakimis artykulami, reportazami (z okazji otwarcia jakiejs instytucji lubo tym podobne) nie ma mozliwosci bierzacego skomentowania danego tematu. Nasuwa sie czesto na mysl pare uwag, spostrzerzen lub tym podobnych i nie ma mozliwosci tego wyrazic. Forum nie odda tego gdyz wypadalo by od razu pod reportazem cos napisac i zaraz po przeczytaniu artykulu byc na biezaco w temacie. Pozdro dla wszystkich !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x1024
PostWysłany: 16.06.2008, 16:09:32 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Z tego co wiem strona Zelowa jest prowadzona w tej chwili przez urząd Miasta ,a forum jest założone i do tej pory prowadzone przez Danona i nie ma on wpływu na wygląd strony Zelowa ,no chyba ,że dostanie zlecenie -oczywiście za odpowiedni pesos Uśmiech... i być może wtedy pojawi się opcja - "Dodaj komentarz". Myślę więc ,że powinnes z tym problemem udać się do administratorów strony www.zelow.pl

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 16.06.2008, 16:28:31 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Komentarze pod artykułami na stronie Zelowa były i to dość długo, ale po dość często niecenzuralnych, obscenicznych i obraźliwych wpisach, zostały wyłączone, podejrzewam że bezpowrotnie.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 16.06.2008, 16:52:18 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


A fakt masz racje Danon były ,ale dość dawno. Zupełnie zapomniałem.

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 17.06.2008, 09:13:39 Odpowiedz z cytatem
George
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 21

Register IP:


Hmm mysle jednak ze nie tedy droga bo przeciez mozna uruchomic skrypty blokujace niecenzuralne wypowiedzi i po klopocie, a co do Urzedu to marne szanse na rozmowe z nimi o czym kolwiek. Wyslalem do nich kiedys zapytania takie luzne na temat jakis imprez i po imprezach i odpowiedzi nie uzyskalem do tej pory :/, pewnie maja cos wazniejszego do roboty wiec szkoda mojego pisania do nich i nerw.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1280x1024
 Komentarze 
PostWysłany: 19.06.2008, 21:02:52 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


sama prowadzę kilka serwisów www i tylko na jednym zdecydowałam się dać możliwość komentowania newsów. nie dziwię się, że nie ma takiej opcji na www.zelow.pl dużo z tym kłopotów
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon