FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Przyszłość "Patyków"

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 17.02.2005, 11:09:35 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Ile kosztuje rozbicie się namiotem na patykach za dobęPytajnik Gdzie konkretnie można się rozbić i gdzie można urządzić ognisko??

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 17.02.2005, 13:17:44 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Nie wiem, jak to jest dzisiaj... W wakacje doba od jednego namiotu wynosiła 5 zł. A rozbić się można było chyba wszędzie (pani, która zbiera kase i tak cie znajdzie... :P). Pozdrawiam! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.04.2005, 10:15:05 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Z Patykami to jest problem bo nie należą ona całkowicie do Gminy Zelów. Gmina jest tylko współwłaściciele (tak słyszałem). I doszły mnie słuchy że elektrownia chciał wykupić cały teren patyków, ale gmina nie chce sprzedać swojej części bo powstałby mini słok, prywatny, a gmina chce się pochwalić w ulotkach że ma własny zalew.
Co roku ktoś tylko zbiera opłaty ale w zamian sprząta teren i wprowadza pewien ład. W ostanie wakacje zrobili boisko do siatkówki plażowej i postawili bramki (drewniane) do piłki nożnej ale to juz coś.
Przydałby się jakiś porządny inwestor który zrobiłby z tego jakże ładnego zalewu ośrodek turystyczny. W wtedy z przyjemnością bym pojechał w niedzielne popołudnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 05.03.2006, 12:12:53 Odpowiedz z cytatem
gicek
Miętki
Miętki
Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 11

Register IP:


Zgadza się. Inwestor z pomysłem i dużą kasą, na początek oczywiście.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 07.03.2006, 09:07:37 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Gicek taki inwestor nie zainteresuje się patykami. Nie jest to teren na którym można zbijac kokosy. A kogo stać na to, żeby zainwestować i zarabiać tylko 3 miesiące w roku Question Raczej ktoś z obwoźnym handlem mógłby się postarać o jakieś pozwolenie, ustawić 2 parasolki i czekać co z tego wyjdzie.

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 05.04.2006, 18:46:24 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Mam nieoficjalnego news'a: 21 maja na stanicy odbędzie się nadanie imienia zelowskiej stanicy harcerskiej - jakiego - niespodzianka Uśmiech... Stanica tej niedzieli będzie otwarta dla wszystkich. Konkrety już niedługo na plakatach Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
PostWysłany: 14.07.2006, 10:44:33 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Nowe wieści z Patyków:

Cytat:
Zakaz kąpieli odwołany!

W dniu 3 lipca br. na zalewie „Patyki” były pobrane próbki wody do zbadania przez Państwową Inspekcję Sanitarną w Powiecie Bełchatowskim. Po zbadaniu próbek w dniu 11 lipca otrzymaliśmy informację, z której wynika, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Powiecie Bełchatowskim po zapoznaniu się ze sprawozdaniami z badań laboratoryjnych dopuszcza do kąpieli zalew „Patyki” w Kol. Łobudzice (przy Stanicy Harcerskiej). W związku z powyższym, zakaz kąpieli w tym miejscu jest odwołany.


Cytat:
Ochrona na Patykach

W dniu 30 czerwca br. pomiędzy Gminą Zelów a Spółdzielnią MUSI Ochrona Osób i Mienia została podpisana umowa na okres od 1 lipca do 31 sierpnia br. Umowa dotyczy m.in.: usług ochroniarskich, ustalania miejsc parkingowych, biwakowych, handlowych oraz pobierania opłat. Opłaty te wynoszą:
- ustawienie namiotu – 5 zł / dobę,
- ustawienie samochodu obok namiotu lub wjazd samochodem – 3 zł / dobę,
- miejsce handlowe – 10 zł / dobę,
- samochód z przyczepą – 8 zł / dobę.






źródło: www.zelow.pl

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 26.07.2006, 07:34:07 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Cytat:
Po zbadaniu próbek w dniu 11 lipca otrzymaliśmy informację, z której wynika, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Powiecie Bełchatowskim po zapoznaniu się ze sprawozdaniami z badań laboratoryjnych dopuszcza do kąpieli zalew „Patyki”


Coś mi się wydaje, że ktoś nieźle musiał zapłacić za taką decyzję sanepidu, Confused Twisted Evil woda na patykach jest okropnie zanieczyszczona, dziwię się tym wszystkim turystom, że wchodzą do wody, ale i po części oni sami są winni, niejednokrotnie widziałem jak „ktoś” kąpie na patykach psa!! Raz byłem świadkiem takiego zdarzenia, mały powiedzmy cztero letni chłopczyk krzyczy do mamy, mamusiu, mamusiu siku, a matka na to szybko synku do wody. Do takiego stanu wody dochodzi jeszcze to, że okoliczni mieszkańcy zbiornika w nocy wylewają sajce do rzeki, która przepływa przez patyki. Szkoda słówWykrzyknik! Twisted Evil


DANON Świetne zdjęcia, ale byki z tych ochroniarzy ten po prawo wygląda jak Terminator IV

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 26.07.2006, 09:24:35 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


To nie moje zdjęcia LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 31.08.2006, 07:45:19 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Koniec wakacji, pogoda jaka jest każdy widzi, ludzi już nie ma na Patykach, a oni nadal tam koczują. No cóż umowa to umowa, dziś ostatni dzień Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 31.08.2006, 09:11:55 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


wreszcie! byłam tam ostatnio, pogoda była koszmarna, chciałam się tylko przejść po molo i wrócić a oni tam siedzieli przy malutkim ognisku i ani be ani me, a ja płacić w taką pogodę ochoty nie miałam. współczuje im, że muszą tam siedzieć i ludziom, którzy chcieli tam sobie wjechać. ehh Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 12.09.2006, 17:46:15 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Byłem dzisiaj na spacerze na patykach, obok mostu na drzewach zobaczyłem kartki informacyjne TEREN PRYWATNY I NR. TEL WoooW Ludzie, co się dzieje?? Czy ktoś z was wie cos na ten temat?? Czyżby gmina pozbywała się działek przyległych do zalewu?? Jaka jest więc przyszłośc patykówPytajnik Crying or Very sad

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 12.09.2006, 19:42:02 Odpowiedz z cytatem
Smerffi24
Miętki
Miętki
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 5
Skąd: raczej Zelów...
Register IP:


o ile dobrze pamiętam to teren wokół jest prywatny już od dawna, ale zbiornik wodny należy do PZW Zelów i to oni kilka razy w roku "sprzątają" wodę.
wiem, że właściciel zapowiadał wielkie imprezy tego lata na Patykach, czekałam, czekałam...........i sie oczywiście nie doczekałam Smuteczek no ale to u nas normalne. Pzdr Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 12.09.2006, 20:40:11 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Cytat:
o ile dobrze pamiętam to teren wokół jest prywatny już od dawna,


Skoro teren jest prywatny to ciekawe, dlaczego gmina zbiera pieniądze za wjazd czy tez za postawienie namiotu, ale ja tam nie wiem być może osoby prywatne maja tą ziemie na własność, tylko ze dopiero w tym roku pierwszy raz zobaczyłem na drzewach TEREN PRYWATNY

Cytat:
właściciel zapowiadał wielkie imprezy tego lata na Patykach,


Szkoda, że z tych imprez nic nie wyszło, na patykach można było by zorganizować jakieś dożynki powiatowe czy cos w tym stylu, ustawić mnóstwo parasoli przy wodzie, jakaś scena, wesołe miasteczko, zorganizować jakiś dobry zespół, trochę to nagłośnić i ludzi było by tam tyle, że za sam alkohol sprzedany przez organizatorów, jeszcze by się za koncert jakiejś gwiazdy polskiej zwróciło, ostatnio byłem na dożynkach w Szczercowie i tam władze super pomyślały, bo zorganizowały całą imprezę nad wodą i naprawdę było przyjemnie, do tego występ Dody Uśmiech...

W Zelowie jedynie władze zorganizują marną zabawę w straży, to już lepsze imprezy są w Buczku na dniu truskawki czy nawet w Łobudzicach Crying or Very sad

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
 Przyszłość "Patyków" 
PostWysłany: 20.09.2006, 20:40:50 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Z tego co wiem to prywatny teren od strony Bujen jest tylko w brzozach. Od tego roku jest tam nowy właściciel i chyba trochę go poniosło bo oznaczył kartkami więcej niż jest jego a w dodatku żądał sobie od ludzi płacenia za namioty w brzozach nic nie zapewniając. Po wodę mieli chodzić do beczki "urzędowej".
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon