FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Unia Europejska

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.04.2004, 17:24:05 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Niedługo już tam będziemy Uśmiech...

Jak sądzicie, co się zmieni w Zelowie Question


Ps.Pozdrowienia dla Euroentuzjastów Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 18.04.2004, 19:31:48 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


co sie zmieni w Zelowie? chyba nic szczególnego, bo mleko już dawno (choć nie powinno) zdrożało Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 19.04.2004, 18:00:15 Odpowiedz z cytatem
Katarzyna:)
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: Zelów
Register IP:


Co się zmieni .....? Na pewno książki będą droższe. Wszystko podrożeje. Jak sobie tak wszystko przeanalizować, to chyba więcej będzie tych negatywnych cech wejścia do Uni, niż pozytywnych.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 20.04.2004, 08:02:11 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Unia Europejska sam nie wiem co już mam o tym myśleć. Zdrożeja rzeczy codziennego użytku, wiele produktów spożywczych. Podobno ma potanieć elektronika, i co to da jak i tak większość Polaków nie ma kasy na większość rzeczy, a te rzeczy, które nie powinny zdrożeć czyli np. chleb, cukier, mliko itp., chyba będą droższe i wg mnie, napewno przez to pogorszy się sytuacja polskiego społeczeństwa.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 20.04.2004, 20:08:09 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Unia, Unia, Unia, Unia tu, Unia tam...
Pierwszy maja już niedługo kiedy to staniemy się członkami UE, ale my już od dawna odczuwamy skutki tej machiny. Stajemy się powoli marionetkami w rękach wielkiego molocha. Czy nam to wyjdzie na dobre czy złe..... hmmmm któż raczy wiedzieć. Jak narazie możemy snuć tylko domysły i odczuwać na własnej skórze wprowadzane zmiany.
Z mojego punktu widzenia, za wesoło nie będzie... bynajmniej narazie.
Może za jakieś 10 lat sytuacja dopiero ustabilizuje się i będzie "lepiej" a przez ten czas......
Zapowiadane zmiany, obniżki cen niektórych artykułów mogą cieszyć ale również martwią i podwyżki. A co bedzie z wypłatami? Heh... tj. pisałem wcześniej może odczujemy to....... za parę lat.
Jednym z plusów może być to, że otworzą się granice i będzie łatwiej wyjechać i znaleźć pracę (ale czy będzie już to takie opłacalne jak kiedyś hmmm...)
Więc pozostaje nam czekać i marzyć o dobrobycie Suszę zęby

PS. Nie wiem czy oglądaliście w TV programy unijne o krajach, które już są od dawna w UE i jak im się wiedzie. Przykład Irlandii... heh pełen komfort, fajne życie zwykłego Kowalskiego Uśmiech... ale po 35 latach wstąpienia do UE.
Niezłe perspektywy

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 21.04.2004, 20:10:55 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ja tam się ciesze, bo [podobno] po wejściu ma być tańszy internet. Wejdą do Polski jacyś zagraniczni przedsięiorcy i zrobią wreszcie tej tepsie konkurencję. Bo mi się wydaje, że przegina pałe z tymi cenami!

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 22.04.2004, 19:12:35 Odpowiedz z cytatem
Jurij
Miętki
Miętki
Dołączył: 22 Kwi 2004
Posty: 5
Skąd: Zelów
Register IP:


Mysle ze to my sami mamy wplyw na to co sie dzieje.Moze nie jednostkowo,ale jako spoleczenstwo.Jesli ono nie stworzy swego wizerunku w Unii Europejskiej to tym samym dobrze nie bedzie.Przestanmy patrzec na Unie przez pryzmat interesow innych panstwm a zwracajmy uwage na swoje.Sami zdecydowalismy ze do Unii wejdziemy,teraz trzeba tylko jak najwjecej wyciagnac dla siebie. Potrzeba tylko madrosci w dzialaniu i jednosci spoleczenstwa,a niestety o to u nas trudno.Jednoczymy sie tylko kiedy jest juz za pozno na cokolwiek.Nic nas ta matka historia nie nauczyla niestety Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.04.2004, 13:44:14 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Unia jest dobra. Tylko przyczepiają się do błachych rzeczy Exclamation nie wiem czy wiecie ale UE zakazała sprzedawania i sporzywania BIGOSU Exclamation Exclamation Exclamation w restauracjach i itp, gdyż jak stwierdzili inspektorzy UE BIGOS sposób jego przygotowania (dokładnie"wielokrotne podgrzewanie) jest nie zdrowy poźniej dla organizmu człowieka.

Za takie postępowanie tylko bić takich inspektorów Twisted Evil Twisted Evil
Przecież POLSKA słynie z BIGOSU i On najlepiej promuje POLSKĘ w innych Krajach

Exclamation Exclamation Exclamation Zejdziemy do kanałów ale i tak będzemi jedli BIGOS Exclamation Exclamation Exclamation
Czy zgadzacie się ze mną Question Question Question
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.04.2004, 21:14:56 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Unia na wesoło Uśmiech...

Wprowadzamy standardy Unii

Podjęto następujace kroki, by dostosować nasze standardy do standardów europejskich:

- uczniowie bez względu na wynik przechodzą do nastepnej klasy - współczynnik analfabetyzmu musi zostać zmniejszony

- w kilku gospodarstwach rolnych wprowadza się eksperymentalna hodowle pryszczycy - do konca tego roku musimy spalic co najmniej 333 tysiące sztuk trzody chlewnej

- kazda dwójka spacerujących kobiet lub mężczyzn będzie uznana za pare homoseksualną

- każdy długowłosy brunet z dzieckiem bedzie uznany za Michaela Jacksona

- za bardzo dobrą znajomość języka angielskiego uznaje sie trafne przetłumaczenie na ten język sformułowań: tak, nie, O.K., kocham wołowine, chcemy do unii.


PS. Cartman z tym BIGOSEM nie dokońca tak jest, owszem poszła fama, że mają zakazać, ale jednak dopuścili i Bigos i Oscypki i pare innych potraw narodowych. Więc SMACZNEGO Język

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.04.2004, 21:46:00 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Więc z tą UNIĄ jest tak, że nie będziemy jej jakoś specjalnie odczuwać w życiu codziennym. Pewne jej elementy powoli przenikną do naszego codziennego życia. Z Unią czy bez niej, ceny rosną i maleją, praca jest bądź jej nie ma, fajnie się bawimy albo nudzimy.
Ale UNIA to szansa dla naszego narodu, aby wyjść z zaścianka Europy. Trochę się obcokrajowców może pojawi w naszym pięknym kraju. Uczmy ich Polski i podglądajmy ich dobre obyczaje. Przejmujmy to co dobre, bądźmy tolerancyjni, bardziej spokojni, mniej bojowi wobec inności, uczmy się nowych rzeczy.
Europa to wielka rodzina narodów, jeśli poczujemy własną wartość i zaakceptujemy innych, to bedzie nam tam dobrze.
A w interesie nas i całej UNI jest, aby Polska i reszta krajów wchodzących nadrabiała zaległości i rozwijała się jak najlepiej. I tego nam i Uni życzę.
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 Unia Europejska 
PostWysłany: 26.12.2006, 15:28:27 Odpowiedz z cytatem
Przemysław Chrust
Miętki
Miętki
Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 12

Register IP:


Jak sprawdziły się wasze przepowiednie ? Czujecie jakieś zmiany ? Ja jako plus doceniam silniejszą pozycję przetargową w zatargach z Rosją. Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon