FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Co we wakacje!?!?!?!?!?!?!??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Gdzie wybieracie sie na wakacje?????????
Zelów
50%
 50%  [ 10 ]
Po za Zelowem
20%
 20%  [ 4 ]
Pożdżenice
5%
 5%  [ 1 ]
Inne państwo
15%
 15%  [ 3 ]
Gdzieś indziej jeszcze
10%
 10%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 20


PostWysłany: 03.08.2004, 17:02:26 Odpowiedz z cytatem
teosik
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 19 Mar 2004
Posty: 76
Skąd: Zyluf
Register IP:


ja niestety też kisne w domu Uśmiech kwaśny ale jak jest jakieś ognisko albo grill to z chęcią poczłapie sie tam LOL

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 05.08.2004, 10:05:38 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


Duża część wakacji była stracona gdyż padalo. Ale to tylko motywuje by lepiej wykorzystać to co pozostało.

Gdy tylko zrobiło się cieplej można mnie było spotkać na patykach (wreszcie nauczyłem się pływać), ale dopiero od drugiej (spałem do 12 LOL ). Teraz mimo, że znowuż robi się ciepło, nie będę tam stacjonował, bo ostatnio na ognisku się nieco poparzyłem Język Język i nie chcę paprać ran w tej (nazywajmy rzeczy po imieniu Crying or Very sad ) zasyfiałej wodzie.

( Język a żeby było jasne - to do ogniska wpadłem po wcześniejszym zderzeniu w locie z kuzynem podczas skakania ponad ogniem LOL LOL on się ode mnie odbił spadł trochę dalej, ja niestety nie miałem tego szczęścia...)

Pozostaje jeszcze rower. Tylko, że ostatnio jak z ziomami byłem na "przejażdżcze" to nie bardzo teraz chcą ze mną jeździć bo ostatnio jak pomyliłem drogę to zrobiliśmy 80 km, czyli trochę więcej niż planowaliśmy Suszę zęby Suszę zęby (w Wygiełzowie zamiast na Petronelów pojechalem w przeciwną stronę i wylądowaliśmy pod Widawą Język) Przynajmniej teraz się trochę więcej miejsc zna.

Trasa przejazdu: Pożdżenice, Sobki, Łęki, Wygiełzów, Korczyn, Siedlce, Wola Wężykowa, Nowe Kozuby, Sędziejowice, Luciejów, Buczek, Sycanów, Rez. Jodły Łaskie, Łopatki, Łask, Gucin, Sowińce, Malenia, Zelówek

Muszę w te wakacje pojechać jeszcze do Zduńskiej Woli (36 km w jedną stronę), Łodzi (41) i Piotrkowa (39?) ... hehe Twisted Evil Twisted Evil I w obliczu wyczynu Gilusa niech nikt mi nie mówi, że jestem niewyżyty... Język Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.08.2004, 14:57:38 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


C4rtm4n napisał:
[...] Lecz na patykach będzie mnie można spotkać jak świruje na molo robiac salta i itp LOL LOL LOL


Niedawno spotkałem Cartmana. Mówił, że robiąc salto z mola rozwalił sobie błonę bębenkową w uchu. (Spadł uchem w wodę i ciśnienie zrobiło swoje). Ale już powoli zaczyna słyszeć (na to ucho).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.08.2004, 12:56:19 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


Właśnie wróciłam z nad Drawy ze spływu kajakowego.Jestem cała podrapana i posiniaczona,bola mnie ramiona,kark,dłonie ale było świetnie i polecam to każdemu.Wrażenia niezapomniane.Zrobilismy 115km.Najciekawsza była przeprawa przez park narodowy,przez dwa dni 6h wiosłowania po 25km,kamienie,kłody,zwalone drzewa,krzaki,gałęzie,cały czas trzeba było przepychac kajak,włzic wyłazić,wskakiwac do wody,łapać się gałęzi,pod koniec dnia ledwo wiedziałam jak się nazywam.Super sposób na spędzenie wakacji inaczej niz brzuchem do góry Suszę zęby .
No i paitball był!W życiu się tyle po chaszczach nei naczołgałam,trochę się pozdzierałam,trochę siniaków tu i tam po kulkach,zabawa naprawdę niesamowita!
A po tych wszystkich emocjach troche opoczynku w Zelowie,już niedługo Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 23.08.2004, 13:43:42 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Oj, dawno mnie tutaj nie bylo Smuteczek, ale wkrotce powinno sie to zmienic jak wreszcie podlacze net.
Cypr jest piekny, wkrotce zamieszcze jekies fotki dla Was. Mialem zamiarpoleciec na weekend do Aten, ale w zwiazku z olimpiada nie bylo absolutnie zadnych miejsc. Ale Egiptu nie udpuszcze. Jestem wlasnie podczas zwiedzania Pafos, czasem tez bywam w Limasoll. Pogoda jest non stop idealna, czasem nawet za bardzo (+38C), jestem max spalony i plywam czesto w morzu, ktore jest takze bardzo cieple.
Mam nadzieje, ze tez dobrze sie bawiliscie tego lata.
Pozdrawiam i zapraszam na wyspe Afrodyty!Wykrzyknik! To tylko 3,5 godziny lotu z Warszawy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 24.08.2004, 16:15:52 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


fajnie romek tylko napisz ile kasy trzeba wybulić na taki lot i ile ze soba wziaść żeby jookoś tam normalnie sobie żyć i nie umrzeć z głodu:>

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 03.09.2004, 20:14:50 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


Właśnie wróciłam z Zelowa.Jak byłam mała to jak odjeżdżałam od babci z Maurycowa albo z Zelowa to ryczałam.Teraz jestem troszke starsza ale też chce mi sie płakac a siedziałam ponad dwa tygodnie.Już tęsknię Smuteczek .Jak mam się nawet nudzić to wolę w Zelowie,ale nie nudziłam się.W zasadzie to nie było czasu,nawet w kafejce byłam tylko raz!.Pamiętasz Danon jak z kuzynką dzień w dzień przesiadywałysmy nad MK3 Suszę zęby ? Aż mi się łezka w oku kręci tak dawno to było...a teraz były grile,patyki,piwo o HoM&M4.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Co we wakacje!?!?!?!?!?!?!?? 
PostWysłany: 30.06.2009, 09:13:02 Odpowiedz z cytatem
skater
Miętki
Miętki
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja wybieram się do Władysławowa.Już 04.07.09r, lecz później będę szukał miejsca do pojeżdżenia na desce.
LOL LOL LOL LOL

_________________
Liczy sie tylko skate!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon