FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Coś forum zamarło!!!!!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.04.2004, 17:54:29 Odpowiedz z cytatem
Drigger
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


Co jest jakis wiekszy spokoj na forum sie pojawil nik go nie burzy i nikt nowych postow nie zamiszcze czemu oto pytanie tygodnia haha
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 21.04.2004, 18:04:23 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Ano Drigger to już zależy tylko i wyłącznie od użytkowników ich chęci i zapału do pisania.
Już we wcześniejszych postach poruszany był ten problem.

Nowe sytuacje, nowe pomysły = nowe tematy i nowe posty

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 23.04.2004, 14:14:00 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


W moim przypadku brak postów na forum spowodowany był przerwą świateczną i brakiem NET'u w szkole. Ale teraz jest Neostrada i poprawie swoją aktywność Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 27.04.2004, 07:25:19 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


No przecie jak nie ma o czym konkretnym gadać to nie będziemy pisać byle czego, tylko po to, aby coś się na forum działo... W końcu jakość, a nie ilość Uśmiech... - a była awantura o nabijanie postów...
No i jak Cartman zauważył brak netu w szkole też miał na to duży wpływ na mniejszy ruch.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.04.2004, 14:58:30 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Może dlatego forum zamarło, bo jest troche mało nowych tematów.

Niektórzy np. jeśli już odpowiedzą na jakieś tematy to już np. brakuje im pomysłów na napisanie postu. I daltego chwilowo forum zamarło. ALE tak źle to chyba nie jest z tego co widze...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 28.04.2004, 17:46:21 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


sgn napisał:
Może dlatego forum zamarło, bo jest troche mało nowych tematów



Nie no tematów to sie właśnie narobiło bardzo dużo przez ten okres. Może dlatego że jest tyle ich że niewiadomo do którego sie zabrać, a zanim sie wszystkie przeczyta to trzeba gdzieś wyjść i sie nic nie napisze a także jak danon zauważył nic sie ostatnio szczególnego nie działo i nie było o czym pisać. Jeszcze dochodzi do tego brak netu w szkole to odcina dużą liczbę osób które tu piszą. No i oczywiście święta chyba nikt nie zostaje w domu przy kompie jak na dworze sie ludzie wiadrami leją Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.07.2004, 13:52:30 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Oj teraz to dopiero forum zamarłoWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik! Ale jak sie zmieniłoWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik

Nie widziałem dawno wypowiedzi ani Jagdy, ani innych członków starszyzny ( Język Język Język )(po za adminem), teraz to dopiero nie ma tematów, albo jak jest jakiś to ktoś chrzani głupoty, wkleja jakies wycinki ze stron (przecież każdy z nas umie sobie wejść na jakąś stronke i przeczytać wystarczy wpisać w googlach albo jakiejś innej) . Jest kilka osób które nadal chrzanią głupoty po 1 - 1,5 zdania, które nie wiem po co są, albo odbiegają od tematu albo krytykują forumowicza, który wcześniej się wypowiedziałWykrzyknikWykrzyknik!

Nie widać żadnych ciekawych, śmiesznych albo jeszcze jakichś innych pożądnych tematów, nie widać wypowiedzi wielu forumowiczów, wg mnie spowodowane jest to tym, że wielu z nich wyjechało pewnie na jakieś wakacje, ale pewnie jest też taka grupa osób, których po prostu sie nie chce nic pisaćWykrzyknik!

I to tyle!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.07.2004, 00:23:10 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


SGN zauważ iż są wakacje i co niektórzy forumowicze wyjechali bądz nie maja czasu na odwiedzenie forum , pozatym cafejka w szkole z tego co słyszalem jest zamknieta a tam również wiele osób korzystało z internetu. Druga sprawa napisałeś "Nie widziałem dawno wypowiedzi ani Jagdy, ani innych członków starszyzny" to że się nie wypowiadam nie oznacza ,że nie odwiedzam forum, poprostu pisze posta wtedy kiedy dany temat mnie interesuje lub gdy mam coś do powiedzenia ( tak jak w tej chwili )więc nie wyciągaj pochopnie wniosków.


Pozdro

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.07.2004, 10:16:37 Odpowiedz z cytatem
Drigger
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


[[center:bd6bef970b]b]no i co z tego my zostalismy i sie nudzimy niestety Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ale looz juz niedlugo powinnobyc lepjej Suszę zęby[/b][/center:bd6bef970b]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 26.07.2004, 18:37:14 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Przyznaje się bez bicia: miałam zepsuty komputerek Smuteczek
A poza tym mam nienormowany czas pracy więc nie było mnie czas dłuższy.
Ale będę starała się nadrobić zaległości.

PS. sgn miło wiedzieć że tęskniłeś nie tylko za "Ciuciurką" Język

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 27.07.2004, 08:59:16 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


Można było się tego spodziewać, że na forum zacznie się mniej dziać. Są wakacje i zapewne część forumowiczów wyjechała gdzieś na wakacje. Myślę, że w niedługim czasie to się zmieni i forum odżyje.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Coś forum zamarło!!!!! 
PostWysłany: 06.08.2004, 21:17:43 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


no na przykład ja: są wakacje czasem choć jestem parę godzinek w domu, to i tak nic nie piszę, bo nie mogę się połapać w tym co tu piszecie Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon