FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Olimpiada 2008

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 24.08.2008, 18:35:38 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


No muszę przyznać ze jestem zaskoczona. Dawno mnie na forum nie było ale że nie ma nic na temat olimpiady u Nas to chyba dziwne. Co się stało wszyscy przeciw, czy tylko brak czasu na oglądanie i komentarze Pytajnik

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 24.08.2008, 22:56:20 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Co tu komentować. Nasi przegrali prawie wszystko co się dało przegrać. Szkoda. Za to gospodarze!! Kto wcześniej słyszał o wielkich chińskich mistrzach (no może kilku)Pytajnik Czy nie śmierdzi wam to jakąś nową chemią?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 27.08.2008, 15:41:34 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Jeśli chodzi o chińczyków to na pewno były jakieś przekręty, podobno w gimnastyce występowały 14 letnie dziewczyny.. które z racji wieku nie powinny się znaleźć na Olimpiadzie.

Nie wiem co sugerujesz Moderator pisząć o Nowej Chemii.. ale patrząc na dyscypliny w jakiś wygrywali, można stwierdzić śmiało, że były to konkurencje bardziej techniczne niż siłowe, co wg mnie pozbawia sensu brania czegokolwiek... Ping pong, badminton, gimnastyka, skoki synchroniczne, strzelectwo, nic wiecej mi nie przychodzi mi do głowy... jedynie w czym mogli ingerować to w podnoszeniu ciężarów bo tam też odnosili znaczne sukcesy.

a My...!?!Mruga 2 to zawiedli Ci, w których najwięcej pokładało się nadziei czyli pewniacy... choć z tej grupy trzeba wyłączyć znakomitą 4 wioślarzy, gdzie większość komentatorów sportowych była pewna o zdobyciu przez nich medalu... kwestią był tylko kolor. Dla mnie osobiście największą porażką była przegrana szczypiornistów z Islandią bo jeśli chodzi o naszą żeńską i męską siatkówkę to ich porażki przyjąłem na miękko... i to tyle chwilowo... mam nadzieje, że temat się rozwinie co da mi chęć do dłuższego zastanowienia się nad tym tematem

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 28.08.2008, 08:28:46 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


zelowiak napisał:
Nie wiem co sugerujesz Moderator pisząć o Nowej Chemii.. ale patrząc na dyscypliny w jakiś wygrywali, można stwierdzić śmiało, że były to konkurencje bardziej techniczne niż siłowe, co wg mnie pozbawia sensu brania czegokolwiek... Ping pong, badminton, gimnastyka, skoki synchroniczne, strzelectwo, nic wiecej mi nie przychodzi mi do głowy... jedynie w czym mogli ingerować to w podnoszeniu ciężarów bo tam też odnosili znaczne sukcesy.


czytałam relację jednego z naszych dziennikarzy, jak Chińczycy grali niezbyt czysto właśnie w strzelectwie. Nie pamiętam z kim wtedy grali, chyba z Kanadyjkami. Gdy strzelały Chinki na wielkich telebimach zaraz za tarczami wyświetlane były wyniki, bardzo statycznie. Gdy była kolej przeciwniczek na tych samych telebimach zaczęły tańczyć kolorowe maskotki igrzysk.
nie trzeba brać prochów, by oszukiwać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 28.08.2008, 09:26:20 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Dla mnie te chińskie medale jakoś nie robiły wrażenia, bezpłciowo i bez wyrazu. Chińscy zawodnicy jak maszynki do zdobywania złotych medali, hodowani od najmłodszych lat życia na fermach szkoleniowych. Jak kurczaki produkowane na skalę przemysłową.
Takie odniosłem wrażenie, a jak jest naprawdę... w końcu chińczyk też człowiek Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 29.08.2008, 08:51:04 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


zelowiak, prochami można również wywołać odprężenie i inne efekty, co wspiera znacznie uspokojenie nerwów, potężne skupienie a także sprawność ruchową i koordynację ruchową, nie tylko samą siłę i wytrzymałość. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie środki. U chinoli nic nie wykryli - a przynajmniej oficjalnie nic nie wykryli, więc albo nic nie brali albo wymyślili coś nowego, czygo testy nie wykryły. Teraz i tak to już nieważne, do histori wyniki przeszły i chinole obecnie górą - cel osiągnęli i nikt im nie udowodni już ani chemii ani oszustw o jakich pisze zgrzewa. To wszystko to już tylko spekulacje, które z czasem ucichną a wyniki zostaną.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x960
PostWysłany: 29.08.2008, 19:59:41 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


czasami lepiej nie wiedzieć.... i upajać się wyczynami...Uśmiech...

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 30.08.2008, 19:36:58 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


moderator napisał:
Teraz i tak to już nieważne, do histori wyniki przeszły i chinole obecnie górą - cel osiągnęli i nikt im nie udowodni już ani chemii ani oszustw o jakich pisze zgrzewa. To wszystko to już tylko spekulacje, które z czasem ucichną a wyniki zostaną.


a ja myślę, że niektóre medale zostaną cofnięte. mam przynajmniej taką nadzieję. Chiny ewidentnie oszukiwały. Wrr.
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Chinczycy-falszuja-dane-sportowcow-wyszukiwarka-dowodem,wid,10279671,wiadomosc.html
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
PostWysłany: 03.09.2008, 17:43:43 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Obejrzyjcie sobie to:


http://www.funiaste.net/image.php?image=2008/wrzesien/01/Germs.wmv
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 04.09.2008, 22:17:41 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Cartman link nie działa, pewnie nie linkuje filmów osobno na zewnątrz.



Polecam świetną galerię zdjęć z Pekinu, dla mnie bomba!

http://www.widelec.org/zdjecie,olimpiada-pekin-2008,2354.html

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 04.09.2008, 22:32:26 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Myśle ,że te foty tez są godne uwagi

http://www.stern.de/olympia2008/fotostrecken/:Fotostrecke-Die-Bilder-Spiele/634192.html?cp=1


obejrzałem wszystkie niektóre są naprawde dobre Uśmiech...

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1280x1024
PostWysłany: 05.09.2008, 06:40:00 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


C4rtm4n napisał:
Obejrzyjcie sobie to:


http://www.funiaste.net/image.php?image=2008/wrzesien/01/Germs.wmv


Wideo, na które Cartman chciał zwrócić naszą uwagę, można obejrzeć także na youtube: http://pl.youtube.com/watch?v=isnkR6wf97U
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinNT1280x800
 Olimpiada 2008 
PostWysłany: 06.09.2008, 08:04:36 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Danon napisał:



Polecam świetną galerię zdjęć z Pekinu, dla mnie bomba!

http://www.widelec.org/zdjecie,olimpiada-pekin-2008,2354.html

Nie obejrzalem wszystkich, ale w komentarzach pytano czy jest tam polski akcent, na tych fotach.jest. Foto nr 103, 114 tez daje rade.Ale 103 nazwałbym:A to Polska właśnie Uśmiech...

_________________
www.myspace.com/redrumpoland - szarpidruty z "Pekinu"Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon