FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Co się pije w Zelowie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Po jaki trunek najchętniej sięgasz:)
Piwo - tanie, ważne aby kopało
0%
 0%  [ 0 ]
Piwo - tyskie, warka, lech, haineken, żywiec, idt.
77%
 77%  [ 14 ]
wódka z "mety"
11%
 11%  [ 2 ]
wódka państwowa (chodzi o tę z banderolą)
0%
 0%  [ 0 ]
wino - tanie mózgo jeby
5%
 5%  [ 1 ]
wino - te powyżej 8 PLN :)
5%
 5%  [ 1 ]
nalewki
0%
 0%  [ 0 ]
"sffojaki" - winka własnej roboty mmmhmm :)
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 18


PostWysłany: 30.03.2004, 12:37:58 Odpowiedz z cytatem
Sassa
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: No z .... Zelowa
Register IP:


Multi jest najlepsza. Ja tak mowie bo jeszcze nie pijam takich trunkow jak WY Rolling Eyes Multiwitaminka jest spox

_________________
Sasek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.04.2004, 14:58:18 Odpowiedz z cytatem
Darius
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 4

Register IP:


WoooW LOL Cool Mało czasu,wobec powyższego mało informacji.Co do picia w Zelowie,to tak,jak wszędzie,głównie jednak w mniejszych miejscowościach.A więc zacznijmy od tych najtańszych płynów musujących...będzie to zpewnością bardzo popularny zwłaszcza pośród gawiedzi denaturacik.Denaturacik,jak wiadomo koloru fioletowego jest,w słoneczku błyszczy,nie jestem jednego co prawda pewien,czy filtrujemy go,czy też nie-oto jest pytanie?!Dla spóżnionych lub po prostu spieszących się nie bywale na pewno nie będzie filtrowany,ze zwłykłego braku czasu.Moc ma ponoć niezwykłą,z czasem mózg rozwadnia się pod jego wpływem.Kolor skóry się zmienia.Mógłby ktoś posądzić nas wówczas o zmianę rasy,wiadomym jest przecie,że m.in.kolor skóry jest wyznacznikiem pochodzenia rasowego.A tu proszę, nie tylko zmienia się kolor skóry,ale jeszcze do tego i inne detale,jak choćby włoski ulegają szybszej degradacji,członki wykrzywiają się nieco, itd.Dużo byłoby tu tego wymieniać.Lepiej przejdżmy do innego płynu,jakim jest nafta.Myślę,że ma podobne działanie,wobec tego pozwolicie,że nie będę się rozpisywał nad jego właściwościami.Do grupy tej można zaliczyć jeszcze perfumy,choć są trochę łagodniejsze,ładniejszy zapach też mają.Benzyny nawet nie wymieniam,do tego trzeba mieć wyjątkowe zdrowie.Olej opałowy.Przejdżmy do następnej grupy,jaką są łagodniejsze z pewnością trunki,a będą to spirytus destylowany,alkohol etylowy,normalny spirytusik,np.95%,naleweczki, winka patyczkiem pisane.To już są dość dobre trunki,nie przez wszystkich jednak konsumowane.Potem będzie już tylko piwko,to lepsze,to gorsze,winko,nieco lepsze niż poprzednie,a póżniej jeszcze lepsze.Pominąłem wódeczkę.Likierki,etc.Dość,zmęczyłem się,a poza tym,jak już mówiłem wcześniej,miała to być jedynie krótka informacja.Nie mniej, życzę dużo zdrowia moi drodzy.Wypijmy za to,każdy to co lubi.No to cześć.


Ostatnio zmieniony przez Darius dnia 08.04.2004, 14:06:27, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 07.04.2004, 00:57:51 Odpowiedz z cytatem
Puaro
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 160
Skąd: Miasto CUDÓW :)
Register IP:


Gratulacje ortografii (reszta do przyjęcia - spacja) all ok, no i zapał do pisania Uśmiech...

_________________
Pozdrawiam,
Puaro
_________________________________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 07.04.2004, 11:04:23 Odpowiedz z cytatem
maksimus
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 6
Skąd: Zelów
Register IP:


Każdy alkochol jest dobry.Ale uwazam ze trzeba sie smakować w piwku bo on dodaje nam ducha walki i przy nim mozna zawrzec duzo nowych przyjazni.Najleprze piwko to WARKA STRONG. Język i tylko takie pijam.Pozdrowionka.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 08.04.2004, 16:11:12 Odpowiedz z cytatem
Drigger
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


TYSZCZAKA albo CARLSBERGA Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 19.04.2004, 09:53:06 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


Osobiście to pije Lecha (czerwonego)ale jak już zwyczaj stary każe to nie zaszkodzi sobotni wieczór z POLO COCTĄ mam racje Fago?Z tygodnia na tydzień mamy coraz wiecęj zwolenników.Pozdro for all Suszę zębySuszę zębySuszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 20.04.2004, 02:32:36 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


hehe no fakt popek to jest tegoroczny HIT wiosny 2004:) czyli nasza PoloCocta-chetnych którzy by chcieli spróbować trunku zapraszamy co weekend(nie bierzemy pod uwage sponsoringu-każdy pije za swoje Cool ) wiadomo gdzie ,jeśli ktoś nie wie gdzie pisać na gg lub PW

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 20.04.2004, 15:33:55 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


No racja a dla tych co nie wiedzą gdzie to mówie i nie będę powtarzał:BOKS nr 2 Exclamation Exclamation Exclamation Kole godziny 19-23 Suszę zęby

admin:
Popek mała poprawka co do boksu Suszę zęby nie 2 a 3 Suszę zęby

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 10.05.2004, 19:40:13 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No box nr 3 bardzo mi sie podoba ale to jesli tylko nie pada Uśmiech... a wracając do tematu ostanimy czasy pijemy normalną polską wódke spowodowane to było licznymi świetami no wiecie 1 i 3 maja Cool czyż nie było tak Popek ===> nie ma to jak wódeczka w święta dla odmiany LOL .

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 14.06.2004, 07:11:36 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


czy jesteś na tyle wprawnym "spijaczem kwasu" , że rozpoznasz trunek po kilku jego łykach Question Question Question Jeśli tak to sprawdź swoje siły w programie "Jaka To Nlewka"

Popniżej przedstawiam link do wersji DEMO tego programu.

http://www.math.put.poznan.pl/~bogien/nalewka/nalewka.avi

Zgłoszenia do programu prosze poszukać gdzieś w internecie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (O ile są LOL LOL LOL )
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 21.06.2004, 20:13:12 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


marta napisał:
w zelowie pije sie vhyba najwiecej piw no i ostatnio coraz czesciej az wstyd sie przyznac ale oryginalne wódki ze sklepu z banderola:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 21.06.2004, 20:50:31 Odpowiedz z cytatem
Nightcrawler
Twardniejący
Twardniejący
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 142
Skąd: Bełchatów
Register IP:


A ja tam w Zelowie najczęściej piję Fantę Uśmiech... Przejeżdżając z kumplami przez Zelów najczęściej kupuję sobie Warkę Strong lub Gingersa.

_________________
Nie ważne jakim się jest, ważne kim się jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 09:24:03 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Ja tam głosowałem na możliwość nr 2 w ankiecie, którą zasysnął FAGO.

Jednak jakby nie patrzeć, to Lech Czerwony(zgadzam się z Popkiem), jakaś Warka Strong albo jako Taterka to jest najlepsze co może być LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 22.06.2004, 11:02:40 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


a ja chyba rozpoczne sezon letni w zelowie owocami leśnymi z cola bo od tamtych wakacji to zapomniałam juz jak to smakuje:)

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Co się pije w Zelowie? 
PostWysłany: 22.06.2004, 12:20:34 Odpowiedz z cytatem
Popek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Zelów
Register IP:


[b]A więc pod dłuższej przerwie znowu powróciliśmy do naszej starej receptury, która ma najwybitniejszy smak i każdy chce nim się delektować Suszę zęby oczywiście mowa tu o POLO która jest z nami od pewnego czasu, pomaga nam przezwyciężać trudności z którymi borykami się najcześciej na końcu tygodnia(Piątek,Sobota)A więc POLO COcta jest z nami już od ponad roku. No to Fago kubki w góreeeee Arrow Exclamation Arrow LOL Arrow Mruga 2 Zapraszamy!!

_________________
Wszystko co się rusza jest piękne
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon