FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Ciekawe czy nas znowu władze zaskoczą

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 06.04.2004, 14:57:17 Odpowiedz z cytatem
maksimus
Miętki
Miętki
Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 6
Skąd: Zelów
Register IP:


Z PEWNYCH ŻRODEŁ SŁYSZAŁEM ZE PODCZAS DŁUGIEGO WEEKENDU MAJOWEGO W ZELOWIE MA SIE ODBYĆ FESTYN. JESTEM CIEKAW CZYM NAS ZNÓWU ZASKOCZĄ WŁADZE. WIEŻE, ŻE Z ICH ELOKWENCJĄ I PRZEBOJOWOŚCIĄ BĘDZIE TO NIEZAPOMNIANY WEEKEND TYPU DRODZY ZELOWIANIE PRZYJDZCIE POD POMNIK I POSLUCHAJCIE PRZEMÓWIENIA PANA BURMISTRZA A POTEM DO KOŚCIOŁA I DO DOMU. JESTEM CIEKAW JAK TO BĘDZIE WYGLADĆ.
A CO WY O TYM MYŚLICIE Question LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 06.04.2004, 18:34:31 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądało, ale z tym kościołem to nie przesadzaj Suszę zęby hehehe
Mam nadzieję, że w końcu dostarczą nam troszkę rozrywki, tak oczekiwanej przez wszystkich. Nie wiem czy pamiętacie "Zelowskie lato", (jeszcze za moich szkolnych czasów Uśmiech... ) które było naprawdę dobrym pomysłem, niestety było mineło. A dlaczego już nie ma...............? Mnie osobiście takie imprezki podobały się, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, przynajmniej coś się działo w tym Zelowie. A ostatnie lata........ szkoda gadać Smuteczek Więc trzymajmy mocno kciuki za dobre pomysły naszych władz.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 06.04.2004, 19:20:42 Odpowiedz z cytatem
poldosz
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Mar 2004
Posty: 18
Skąd: zelów
Register IP:


Pewnie znów zrobią coś w OSP w Zelowie.
Jak zwykle połowa Zelowa się narombie LOL LOL co jest oczywiste na imprezach w strarzy Uśmiech krzywy Uśmiech krzywy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 07.04.2004, 13:55:58 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Nie no jakieś pare lat temu był fajny festyn na boisku w zelowie i nawet jakieś zespoły były. Tylko że takie festyny to tobią tylko na jakiś jubileusz np. 50-cio lecie czegośtam. Więc pozostaje nam tylko jedno wyjście:
CZEKAĆ NA JUBILEUSZ Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 07.04.2004, 14:10:05 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Taaaa festyn pewnie jak przez ostanie lata jakąs wypas impra w OSP i ALL luydzie naje***i ehheehhe. MEier ma racje że jak coś sie fajnego dzieje to tylko jak jakiś jubileusz jest w Zelowie bo tak to nie pamiętam żeby jakiś festyn wmiare był .... nie no coś tam beidze grało jak zawsze hhehehe.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 14.04.2004, 17:00:06 Odpowiedz z cytatem
Drigger
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


Jak zwykle wieczorne party przepełnione winem i jakimś kimankiem koło jakieś ławeczki i jak zwykle ch... Suszę zębySuszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 22.04.2004, 22:04:42 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Narazie wiadmomo tyle, że szanowny Zelów odwiedzi zespół Bajer Full, a nie wiadomo jak z Ireną Jarocką. Ale będzie jazda Język
Jutro na stronie Zelowa zamieszcze program imprezy, który możecie już znaleźć w Informatorze Zelowskim.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 23.04.2004, 06:42:33 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


No Danon ja zaprasz w inny kierunek bo do Buczku Uśmiech... tutaj ma zagrac Skaner ,a więc jeśli wam się znudzi bayer fuul zapraszam na Skanera do Buczku Suszę zęby

_________________

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 23.04.2004, 16:52:55 Odpowiedz z cytatem
Drigger
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 29
Skąd: Zelów
Register IP:


No ładnie moze to tej skladanki dolaczy moze Krzysztof Krawczyk albo Rysiek Rynkoski ze swoimi anty piosenkami "Wipijmy za bledy...: to by bylo dobre Suszę zębySuszę zębySuszę zęby hehehehe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 26.04.2004, 10:41:36 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Powrót do Disco polo? Hmmm... Ciekaw jestem czy Zelowianie będą się bawić tak jak 10 lat temu, kkiedy muzyka Disco Polo była "Muzyką narodu" LOL LOL LOL Chciałbym to zobaczyć jak Aptekarze i Blokersi zaśpiewają "Bo wszyscy Polacy to JEDNA Rodzina" - To by było nieźle odjechane LOL LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 26.04.2004, 13:26:53 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


cudnie... bawić się przy Bajer Full Confused Evil or Very Mad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Ciekawe czy nas znowu władze zaskoczą 
PostWysłany: 27.04.2004, 07:17:10 Odpowiedz z cytatem
Koefe
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 22 Mar 2004
Posty: 75
Skąd: Zelów
Register IP:


W akcie desperacji można bawić się przy wszystkim... Wystarczy tylko dobrze zgrana paczka. W końcu jak ludzie nie umieją się bawić to przy niczym nie będą się dobrze bawić...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon