FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj -> Nienawieść do Policji

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 03.04.2004, 19:39:02 Odpowiedz z cytatem
gośka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 28 Mar 2004
Posty: 55
Skąd: Zelów
Register IP:


a ja nie lubie policji i nigdy sie niczułam bezpieczna...kiedy sie przechadzam po miescie wieczorkiem widze wóz policyjny i dwóch policjantów w środku... co oni mogą zrobic ludziom siedzącym w rynku...spisac ich ze siedzą na obzeżach ławek, a nie jak normalni ludzie, kulturalnie (nie maja sie do czego przy....a to robia i ludziom to nie pasujeee.)Smuteczek Smuteczek kiedys moja sister jezdzila sobie po ulicy na rolkach i spisali ją i nic sobie z tego nie zrobiła...jednym uchem wleciało drugim wyleciałoo...i tak postępuja wszystcy....no prawie wszyscyy....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.04.2004, 08:25:49 Odpowiedz z cytatem
MalyMike
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 50
Skąd: Zelów
Register IP:


Teraz napisze cos co chyba wiekszosci sie nie spodoba. Zelowska policja w porównaniu z bełchatowska ( nie wspominam o łaskowskich ) jest nawet do przyjecia. Wiem bo pare razy miałem z nimi doczynienia i wywarli na mnie dobre wrażenie.Serio i nie jest to lizanie za przeproszeniem tyłka.

_________________
wojsko-- bezsensowna strata czasu!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.06.2004, 17:37:51 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


dziwicie się ze ich nie widac?? a jaki noramlny policjant podejdzie do grupki młodych osób , przeciez oni sie boja przejść wieczorem ulicami Zelowa bardziej niz my razem wzieci!Wykrzyknik
maja wielka frajde jak beda mogli spisac jakiegos małolata za to że trzeyma nogi na ławce i nie usłysza pyskuwki albo ich ktos nie wysmieje!Wykrzyknik
bez urazy ale nie znosze zelowskich policjantow niz z skad indziej od czasu jak moj kuzyn się przez tych jeba**** ch*ji powiesił w pierdolo*** radiowozie!WykrzyknikWykrzyknik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 15.06.2004, 06:32:23 Odpowiedz z cytatem
Meier
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Mar 2004
Posty: 283

Register IP:


Moje kondolencje:[

_________________
Idziemy Dalej Żeby Być Jak Najbliżej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 21.06.2004, 19:30:32 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


Meier napisał:
Moje kondolencje:[
no nie dziekuje ale uraz do tych idiotow mi pozostał i brak strachu przed nimi tez!Wykrzyknik Exclamation Exclamation Exclamation zreszta kto normalny boji sie obecnie policjantow jak jest w wiekszej grupce ludzi a ich jest zawsze mniej no chyba ze ktos jest sam a palkarzy kilku no wtedy sa bardzo madrzy i zadowoleni z siebie Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 03.07.2004, 23:57:59 Odpowiedz z cytatem
cykuta
Miętki
Miętki
Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 15

Register IP:


Spisywanie to mały problem,też mnie spisali ze dwa razy i mam to gdzieś,denerwujące ale nie to jest najgorsze.Najbardziej nienawidzę tego,że oni są puści i głupi.Brzydze się debilem,który nie myśląc idzie i tłucze po głowie ludzi za to że inaczej wyglądają,albo za to że protestuja przeciw zamknięciu kopalni bo nie maja co do garnka dzieciom włożyć.Kazali mu to bije.Ci bezmózgowcy tłuką po łbach każdego kto się nawinie i potrafią zatłuc na śmierć.Ja już nie wspomne o "inteligencji" jaką się wykazali w Łodzi(to pewnie magazynier napakował im ostrej amunicji,ale powinni to sprawdzać!) albo o zastrzeleniu dwóch chłopaków którzy uciekali porzed ich nieoznaczonym autem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.07.2004, 13:47:49 Odpowiedz z cytatem
sgn
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 83
Skąd: Zelów
Register IP:


Siostra mi opowiadała (i kilka innych zaufanych osób) jak takiego kolesia, którgo spisali w Łasku (mendy z tamtego miasta) za to , że siedział na oparciu ławki a nogi miał na ławce, siedział tak bo padał deszcz i ławka była mokra.. i po pi.dy jedne spisały, trzeba przyznać MalyMike, że mendy z Łasku są głupsze i spisują za większe głupoty niż w Zelowie.



Marta powiem ci, że nie dziwie Ci sie, że nienawidzisz zelowskich mend........
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 14.07.2004, 13:40:29 Odpowiedz z cytatem
marta
Plastyczny
Plastyczny
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 31
Skąd: Bełchatów:))))
Register IP:


Cool no chyba nikt sie nie dziwi ogólnej antysympati dla mend!Wykrzyknik oni ostatnio odjechali ze spuszczonymi głowami jak wysmiały ich 4 dziewczyny oni chyba sa poje*** ze ja bede dmuchala w alkomat albo pozwole sie dowiez do domu bo jest po północy a do pełnoletnosci brakuje mi kilkudzuesieciu dni!!paranoja ale miny im szybko zrzedłe i odjechali z niczym ,a tym bardziej z nikim Wykrzyknik! wystarczy odpowiednio i mało kulturalnie, oschle i rzeczowo odpowiadac no i smiech na moment przytumic a potem oni cie przepraszaja ze zawracaja głowe spokojnym nastolatka:)Suszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zębySuszę zęby

_________________
To nie jest tak, ze nie masz szczescia - ono jest po prostu kulturalne i nie powtarza sie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 10.09.2004, 10:20:42 Odpowiedz z cytatem
tadek
Miętki
Miętki
Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 12
Skąd: Zelów
Register IP:


co wy wiecie o pracy policji przecierz to są nieprzekupni i prawi ludzie którzy posiadaja nieskazitelna przeszłość i nigdy nie byli karani, nawet też nie mieli kontaktu z polcją. Ale za to naoglądali się filmów z U.S.A. i niby też chcieli by być tacy jednak naprzykład tu w Zelowie spotkali sie z szara rzeczywistością i boja sie wejsc nawet na kwasa jak tylko słoneczko zajdzi. Na ulicach powinni chodzić dzielnicowi a ja swojego niewidziałem odkąd mieszkam juz 22 lata w Zelowie. przez jakis czas wisiała wywieszka ze spisem lokatorów, telefonów alarmowych, i z nazwiskiem naszego dzielnicowego raz zobaczyłem i tyle go pamietam ze to jest dla mnie pan dzielnicowy o imieniu XXX i nazwisku YYYYYYYY. LOL Twisted Evil Język
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 13.04.2005, 20:32:14 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Policja generalnie w Polsce to banda idiotów. Większość to chamy, świnie i nieroby. Oczywiście są także "normalni", czyli policjant człowiek ale to bardzo rzadki gatunek. Większość jest tylko policjantami po to aby przeszkadzać obywatelom. I widzę tylko policjantów którzy siedzą w autach i zatrzymują kolesi a to za to że ma inne światła włączone, albo nie zapiął pasów czy też przekroczył prędkość o 10km/h. I tak jest na nasza Policja. A kiedy się coś dzieje i jest naprawdę potrzebna to jej nie ma Evil or Very Mad I zawsze tak jest. Bo to chamy i tyle. Zatrzymując jakieś auto do kontroli liczą tylko na to że dostaną łapówkę. I według mnie powinna być policja która kontrolowała by policję gdyż takie w Polsce są nadużycia prawa przez policjantów to się w głowie nie mieści. Chamy jedne!WykrzyknikWykrzyknik!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.04.2005, 06:43:50 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


bkb napisał:
Policja generalnie w Polsce to banda idiotów. Większość to chamy, świnie i nieroby
.
Cytat:
Służbę w Policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, korzystający w pełni z praw publicznych, posiadający, co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolności fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować

Hmmm... Jak się uprzeć to całe życie publiczne w Polsce można w ten sposób określić, a jednak coś się w tym państwie dzieje.
bkb napisał:
I widzę tylko policjantów którzy siedzą w autach i zatrzymują kolesi a to za to że ma inne światła włączone, albo nie zapiął pasów czy też przekroczył prędkość o 10km/h.

a teraz:
1. wyobraź sobie że ich nie ma.
2. kierowca uczestniczący w ruchu jest (powinien być) świadomy obowiązków jakie wynikają z tej sytuacji Exclamation Ja wiem, że "przepisy są po to aby je łamać" ale właśnie dlatego stworzono policję i wszelkie inne organy nadzoru.
bkb napisał:
I według mnie powinna być policja która kontrolowała by policję gdyż takie w Polsce są nadużycia prawa przez policjantów to się w głowie nie mieści.

Urząd kontroli policji a nad nim urząd kontrolny urzędu kontrolującego policję, a nad nim... to mi totalitaryzmem pachnie. A z resztą jak można łatwo sprawdzić, policja ma wydziały wewnętrzne które kontrolują pracę poszczególnych wydziałów, i niech tak zostanie. Tworzenie kolejnych szczebli biurokracji jest w Polsce zbędne.
Z postów wynika, że chodzi Wam (w większośc)i o drogówkę a zwalacie na nich winę całej policji.
Zastanawiam się czy tak samo głośno ich chwalicie kiedy pomagają w jakiejś sprawie Question
Poza tym spójrzmy na siebie, jak byś się na ich miejscu zachowała/zachował... może warto o tym pomyśleć zanim znowu kogoś osądzisz...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.04.2005, 11:07:46 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


jagda napisał:
Z postów wynika, że chodzi Wam (w większości)i o drogówkę a zwalacie na nich winę całej policji.


Nie tylko drogówka jest winna ale cała policja. W każdym wydziale są osoby skorumpowane i które naginają swoje prawo.


jagda napisał:
Zastanawiam się czy tak samo głośno ich chwalicie kiedy pomagają w jakiejś sprawie Question


Jeszcze ani razu policja mi w niczym nie pomogła. A kilkadziesiąt razy przeszkodziła, więc o jakim chwaleniu tu mowa!

jagda napisał:
Poza tym spójrzmy na siebie, jak byś się na ich miejscu zachowała/zachował... może warto o tym pomyśleć zanim znowu kogoś osądzisz...


Po pierwsze nie był bym nigdy policjantem.
Po drugie na pewno nie zatrzymywał bym ludzi którzy jadę o parę km więcej niż w danym miejscu trzeba, ani też nie karał bym mandatem ludzi którzy nie mają zapiętych pasów (to ich sprawa jak dbają o swoje bezpieczeństwo)
I nie bał bym się wyjść na ulicę, kiedy jest wezwanie! Bo policjant nie powinien się bać!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.04.2005, 15:04:43 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


bkb napisał:

Po drugie na pewno nie zatrzymywał bym ludzi którzy jadę o parę km więcej niż w danym miejscu trzeba, ani też nie karał bym mandatem ludzi którzy nie mają zapiętych pasów (to ich sprawa jak dbają o swoje bezpieczeństwo)

to rzeczywiście nie bardzo się nadajesz na policjanta drogówki Język
bkb napisał:
I nie bał bym się wyjść na ulicę, kiedy jest wezwanie! Bo policjant nie powinien się bać!

Jeśli jesteś z tych którzy po derbach łodzi chodzą po mieście z szalikiem Legii, to rozumiem. TAKICH LUDZI NAM POTRZEBA Exclamation Exclamation
"BKB" DO PREWENCJI Exclamation Exclamation

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 14.04.2005, 16:08:09 Odpowiedz z cytatem
katrynka
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 60
Skąd: ze wsząd
Register IP:


Hallo!Wykrzyknik! Czy wy przypadkiem nie za bardzo generalizujecie?? Media ble, politycy skorumpowani a policjanci to debile... Tak wynika z Waszych wypowiedzi. Zgadzam się, że Nasze służby bezpieczeństwa pozostawiają wiele do życzenia ale bez przesady.
Zgoda, niefajnie jest płacić mandaty (no chyba że ktoś ma upodobania sadomasohistyczne) ale ten przykry obowiązek nie wypływa ze zwykłego "widzi mi się" policji. Bo jeśli ktoś zapłaci raz, drugi za przekroczenie prędkości, przechodzenie przez ulicę w nieodpowiednim miejscu, jazdę bez świateł to może za trzecim razem się zastanowi. Daleko nie będę szukać, oto kilka przykładów z Zelowskiego podwórka:
- w ciągu ostatnich lat, w mojej okolicy doszło do 4 śmiertelnych wypadków, bo babcie myślą, że światła w rowerze to zbędny luksus
- rozumiem, że Zelów to Polski Pekin, ale jakieś zasady w ruchu drogowym obowiązują, nawet rowerzystów. Poczucie bezkarności z jakim się oni poruszają przyprawia mnie o zawał. Nóż się w kieszeni otwiera. Cud, że jeszcze żyją. I tu jestem stanowczo za karaniem "bezmózgowców" którzy dorwali się do rowerów;
-denerwują Was ograniczniki prędkości (mnie też) ale spełniają swoje zadanie
- podobnie jak niektórzy z Was miałam kilka absurdalnych spotkań z policją, za różnego rodzaju wykroczenia. Zastanówcie się czy przypadkiem trochę nie sprowokowaliście pewnych reakcji swoim zachowaniem. Policjanci to też ludzie!Wykrzyknik! Na prawdę da się z nimi po ludzku porozmawiać. Zachęcam, spróbujcie. Możecie sie miło rozczarować...
- i na koniec, zdażyło mi się brać udział w dość poważnym wypadku w centrum Zelowa. A Nasi Zelowscy policjanci podeszli do całego zdarzenia bardzo ludzko, ze zrozumieniem i humorem. Za to im jestem bardzo wdzięczna i więcej takich policjantów.

Nie zrozumcie mnie źle. Nikogo nie bronię. Próbuję jedynie dopatrzeć się pozytywów w naszym małym kraju pełnym absurdów. I apeluję do Was o odrobinę wyrozumiałości i spojrzenie na rzeczy z drugiej strony....
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Nienawieść do Policji 
PostWysłany: 14.04.2005, 16:21:10 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


jagda napisał:
Jeśli jesteś z tych którzy po derbach łodzi chodzą po mieście z szalikiem Legii, to rozumiem. TAKICH LUDZI NAM POTRZEBA Exclamation Exclamation
"BKB" DO PREWENCJI Exclamation Exclamation


Po pierwsze nie zostałbym policjantem!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik

Jagda ty albo masz policjanta w rodzinie albo kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Czytaj uważnie posty. Może wtedy zrozumiesz!

Z policjantami (w większości) nie da się dogadać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Małpi Gaj
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 2 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon