FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Sport LZS w Zelowie więcej??? www.lks-zelow.cba.pl

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 18.02.2007, 22:40:52 Odpowiedz z cytatem
Ktoś90
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2

Register IP:


Uśmiech... Zapraszamy na naszą stronke. www.lks-zelow.cba.pl Co sądzicie na temat tej strony?Pytajnik Co sądzicie na temat organizowanych zawodów LZS?Pytajnik Może podzielicie się zemną swoimi wrażeniami?Pytajnik Zapraszam Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 19.02.2007, 07:33:33 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Zawartość merytoryczna jak i ilości zamieszczonych na stronie informacji jak najbardziej ok (oby była na bieżąco aktualizowana), ale pod względem graficznym strona wygląda jak z początku lat 90-tych, stanowczo do poprawy. Poza tym miło, że podjąłeś się stworzenia i prowadzenia serwisu o LZS. Pozdrawiam =)

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 19.02.2007, 17:54:10 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Na początku myślałem ze to jakaś reklama tak mnie biła w oczy to współgrająca kolorystyka JęzykJęzykJęzyk ale po minucie otrząsnąłem się i znalazłem sposób aby wejść na stronę. Najważniejsze aby b6yła na bieżąco aktualizowana.
PS. Zagadaj do danona albo wyślij do niego kogoś z władz klubu może będziecie mieli inny adres. np www.lks.zelow.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 19.02.2007, 18:41:22 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


... a tymczasem CBA - Centralne Biuro Antykorupcyjne LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 20.02.2007, 01:12:42 Odpowiedz z cytatem
Ktoś90
Miętki
Miętki
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 2

Register IP:


Hmmm?? Zgodzę się z Tobą C4rtm4n, przydała by się zmiana adresu na inny bo ta końcówka CBA to troche głupio brzmi. Zapytam się na zebraniu co oni o tym sądzą. Myślę, że oni nie będą mieli nic przeciwko temu bo ta strona którą widziałeś była inicjatywą moją i zakładanie jej powstało w szybkim czasie. Tylko nie wiem czy Danon zgodzi się na udostępnienie serwera Question bo mi nie opłaca się zakładać swojego całodobowego serwera. Dzięki za rade. Przemyśle to co mi napisaleś. Narka

A tym czasem zapraszam wszystkich do moich ankiet: Arrow http://www.lks-zelow.cba.pl/Ankiety.htm
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1024x768
PostWysłany: 22.02.2007, 06:25:32 Odpowiedz z cytatem
moderator
Ostry
Ostry
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 223
Skąd: poprostu - Zelów
Register IP:


Musisz trochę poprawić polszczyznę, źle się czyta gdy tekst jest "nie po polsku". Kilka przykładów:
Związku z zakańczającym się - W związku z kończącym się
może być nie systematycznie uaktualniana - może nie być systematycznie aktualizowana
Zdjęcia z ostatek - Zdjęcia z ostatków
Jest sporo błędów gramatycznych i pomyłek klawiaturowych, zupełnie nie ma przecinków. Proponuję, byś dokładnie przeczytał to co piszesz i sprawdził jak to brzmii nim umieścisz to na stronie, troche wolniej a dokładniej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1280x960
 Sport LZS w Zelowie więcej??? www.lks-zelow.cba.pl 
PostWysłany: 22.02.2007, 14:57:45 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Ktoś90 napisał:
Tylko nie wiem czy Danon zgodzi się na udostępnienie serwera

Ja tu niestety nie mam nic do gadania. W tej sprawie musisz skontaktować się z UM. Choć wątpię abyś otrzymał miejsce na serwerze. Natomiast jeśli chodzi o samą domenę www.lks.zelow.pl to mogę się zapytać.

moderator napisał:
Musisz trochę poprawić polszczyznę, źle się czyta gdy tekst jest "nie po polsku"

To fakt, poprawna polszczyzna na www to podstawa. Tobie może to nie przeszkadzać, ale tekst publikujesz i udostępniasz innym ludziom, a to już powinno Cię zobligować to zachowania jakiegoś poziomu. No i co najważniejsze reprezentujesz LKS.

Cytat:
Uwaga: Strona może być nie systematycznie uaktualniana przez serwer!Wykrzyknik

Tzn. że co...? Serwer jest odpowiedzialny za uaktualnienie czy Ty?

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon