FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Praca w Zelowie i okolicach. Cała prawda!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 02.02.2007, 17:14:53 Odpowiedz z cytatem
Kooociak
Stojąc leżał
Stojąc leżał
Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 76

Register IP:


Chciałem w tym poście podjąć temat warunków pracy w Zelowie czy tez nawet w całym powiecie Bełchatowskim. Chodzi mi o to, aby każdy z zainteresowanych podzielił się swoimi spostrzeżeniami w dotychczas wykonywanej pracy tzn. napisał czy praca u danego prywaciarza bądź w jakiejś danej firmie jest pracą ciężką fizycznie czy też nie?? Jak jest traktowany pracownik?? W jakich warunkach sanitarnych pracuje?? Ile wynosi wynagrodzenie?? Czy wypłaty są wypłacane na czas?? Wady oraz zalety danego stanowiska pracy, itd..itd..itd.

Post ten miałby być pewnego rodzaju przewodnikiem, w doborze odpowiedniej pracy.

Postanowiłem napisać ten post, ponieważ sam pracuję w pewnym zakładzie często trafiają do nas ludzie, którzy bardzo szybko rezygnują, gdy widzą jak ciężka jest ta praca, chciałbym im zaoszczędzić kłopotu i napisać, jakie warunki pracy panują u mnie w zakładzie, ale póki, co za nim osobiście opiszę moje miejsce pracy, chcę zobaczyć jak będzie rozwijał się temat. Serdecznie zapraszam do podzielenia się swoim doświadczeniem, zachęcam do pisania obszernych, szczegółowych odpowiedzi, zaznaczam, że chodzi o warunki pracy na terenie Zelowa ewentualnie w powiecie Bełchatowskim!!

_________________
"Każdy ma prawo do wypowiedzi,wiec zbędne pouczenia i sugestie daruj sobie” Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko Diablątko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      OperaWinXP1152x864
PostWysłany: 02.02.2007, 20:34:12 Odpowiedz z cytatem
Piotrd
Miętki
Miętki
Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 12

Register IP:


Skorzystaj z serwisu http://ofirmie.info/ - to jest właśnie strona z opiniami pracowników o firmach, tyle że ogólnopolska.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Praca w Zelowie i okolicach. Cała prawda! 
PostWysłany: 09.02.2007, 19:51:50 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Kooociak nie wiem czy to dobry pomysł, bo jak z zachowaniem ochrony danych osobowych przedstawisz swojego pracodawcę? A może on sobie nie życzy, żeby na jego temat pisali pracownicy. Poza tym, każda ocena jest subiektywna, ktoś zostanie zredukowany i obsmaruje pracodawcę, który dla 5 innych jest jak ojciec. Ewentualnie, można inaczej ktoś się chce dostać do firmy X i pisze o tym, a opinie zbiera na prywatnych i już.

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon