FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Forum uczniowskie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 29.09.2005, 16:44:41 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Widze, że uczniowie nie chcą się niestety udzielać na naszym forum a szkoda, można by rozkręcić dział szkolny. Mimo wszystko zapraszam licealistów, gimnazjalistów i resztę uczniów.

Znalazłem dziś interesujące forum uczniowskie, może znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie:

www.ufd.pl

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 30.09.2005, 20:06:20 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Danon napisał:
Widze, że uczniowie nie chcą się niestety udzielać na naszym forum a szkoda,


Niestety to prawda, ja osobiscie planowalem zalozyc forum na stronie szkolnej lecz na razie mozliwości serwera nie pozwalaja mi na to, co widać po szybkości jego chodzenia. (niestety jest zalatwiony jak prawie wszystko w Polsce "po znajomości" a wyższe sfery niechcą myslec o lepszym, ale płatnym serwerze z większymi możliwościami. No cóż, pożyjemy zobaczymy, ale wątpie żeby sie cos zmieniło)

Patrząc po księdze gosci miałbym troche roboty bo bluzgi by szły i zawsze dyro mogłby sie przyczepic. A i czasami zawartość "merytoryczna" wpisu mnie powala.

Po za tym jeszcze zbyt małą liczba uczniów w zelowie posiada staly dostep do internetu (chociaż jest juz oferowany w naszym miescie drogą bezprzewodową). Może w niedługim czasie sie to zmieni.

Forum uczniowskie mogło by być tylko jest jeszcze jedno pytanie
"Czy by było aktywnie prowadzone" zarów ze strony moderarów i uzytkowników. (w tym zdaniu nie ma żadnej aluzji do obecnych moderatrów)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 05.02.2006, 13:09:04 Odpowiedz z cytatem
Kalisiok
Miętki
Miętki
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: Zelów
Register IP:


Czemu wy nie umieszczacie tu żadnych postów? rozpocznijmy jakiś temat i częściej tu zaglądajmy :)

_________________
HEY
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 Forum uczniowskie 
PostWysłany: 07.02.2006, 08:25:29 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Kalisiok napisał:
Czemu wy nie umieszczacie tu żadnych postów? rozpocznijmy jakiś temat i częściej tu zaglądajmy Uśmiech...

Bo to Wy - uczniowie macie tu swoje miejsce. Niedługo matura, więc pewnie przez miesiąc forum będzie kwitło, a później znowu roczek przerwy Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWin981024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon