FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Pozdrowienia z Londynu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 04.11.2005, 16:53:26 Odpowiedz z cytatem
Malgos
Miętki
Miętki
Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 2
Skąd: Kielce
Register IP:


pozdrawiam znajomych z ul Szkolnej i Polnocnej oraz rodzine mieszkajaca w Zelowie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP800x600
PostWysłany: 09.11.2005, 15:49:24 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


to ja w takim razie korzystam z mozliwosci i pozdrawiam z pragi czeskiej, gdzie nadal jest piekna jesienna pogoda Uśmiech... jesli do czerwca 2006 pojawicie sie tutaj, to dajcie znac, mozemy sie spotkac jakos =)
p.s. jakbyscie chcieli zobaczyc moje fotki z pragi lub poczytac co ja tam robie to zapraszam na mojego bloga http://plasma-vp.blog.onet.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 09.11.2005, 18:07:36 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


No właśnie tak się zastanawiałem gdzie to Cię wywiało, a tu masz... siedzi sobie w Pradze, zaraz oblukam Twojego bloga. Pozdro tu z serca świata czyli Zelowa LOL

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 09.11.2005, 19:24:30 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


zgrzewa napisał:
to ja w takim razie korzystam z mozliwosci i pozdrawiam z pragi czeskiej, gdzie nadal jest piekna jesienna pogoda Uśmiech... jesli do czerwca 2006 pojawicie sie tutaj, to dajcie znac, mozemy sie spotkac jakos =)
p.s. jakbyscie chcieli zobaczyc moje fotki z pragi lub poczytac co ja tam robie to zapraszam na mojego bloga http://plasma-vp.blog.onet.pl

cóż.. powiem tyle Jestem pod wrażeniem

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 12.11.2005, 10:59:45 Odpowiedz z cytatem
romek
Ostry
Ostry
Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 297
Skąd: Londek (UK)
Register IP:


Droga Zgrzewo, serdeczne gratulacje. Miło mi słyszeć, że świetnie Ci się wiedzie. Do Pragi chętnie zaglądne (byłem dwukrotnie ale nadal mnie ciągnie do tego pięknego miasta). Jakby co, dam Ci znać.
Ja zapraszam także do siebie (może nie na Cypr, bo już za długo tam nie zabawię...), ale do Londka jak najbardziej.
Pozdrawiam i też jestem pod wrażeniem!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      SafariMacOSX1024x768
 Pozdrowienia z Londynu 
PostWysłany: 17.11.2005, 13:05:43 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


dzięki... ale myślę, że to nie tak powinno być. to ja jestem pod wrażeniem Waszym. zawsze myślałam, czytając to forum, że to cud, że użytkownicy forum.zelow.pl są tacy super. ja nie wiem jak to się dzieje Uśmiech... zawsze chętnie wracam na to forum, bo tu się czuję jak w domku Uśmiech... więc ja mówię, że jestem pod wrażeniem =)
tak na marginesie dodam, że dziś o godzinie 4 z minutami wysiadłam z pociągu Bohemia w Zduńskiej Woli i po godzinie leżałam już w swoim starym łóżeczku w Zelowie.... witajcie Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon