FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Meeting of Games

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 22.06.2005, 09:24:53 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Danon napisał:
Noo chłopaki macie tu instrukcje jak postępować z cheater'ami Suszę zęby gdyby się tacy znaleźli na waszym meetingu heh


Twisted Evil Myślę że te chłopak miał ogromne szczęście że potraktowali go tak delikatnie, u nas takiego "zmiłuj się " na pewno nie będzie Twisted Evil


Meeting już niebawem Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 22.06.2005, 10:33:24 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Raczej u nas cheater'ów nie będzie. Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 23.06.2005, 00:57:33 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Kornik... ja bym raczej nie był taki pewny... Kornik... Ty pamiętaj... ufaj tylko proboszczowi i Madiu Maryja :]

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 23.06.2005, 12:52:08 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Koleś miał wielkie szczęście, że go nie zabili, nie zamordowali mu rodziny i nie spalili domu. U nas takie coś by nie przeszło... ;)

Szukamy osoby, która ma rodzinę/znajomych w Szkole Podstawowej numer cztery w Zelowie, bądź w Zespole Szkół Ogólnokształcących. Już mówię o co chodzi - potrzebna nam jest sala gimnastyczna, najlepiej za friko. Bo niestety pan dyrektor ZSO powiedział Cartmanowi, że koszt za GODZINĘ wynajęcia sali wynosi 30 zł... Śmieszne... :\

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 11.07.2005, 11:12:34 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Zelów to wielka bida Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 11.07.2005, 11:49:08 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Zelów to wielka bida. Jak nic się nie dzieje, to wszyscy narzekają, że nudy, że nic nie jest organizowane dla młodziezy... Jak już się coś zorganizuje, to nagle ludzie nie mają pieniędzy, nie mogą wynieść kompa, bo brat im nie każe, albo nagle przestali grać... :( Taka jest prawda. Każdy potrafi tylko narzekać. Było już wszystko zorganizowane, załatwiona sala, termin, nawet projektor do oglądania filmów wieczorem. Co się okazało? Nie dopisali uczestnicy, niektórzy zapisani na listę zaczęli się wypisywać. Nie którzy mówili, że nie mają 30 złotych... Bo to dopiero majątek, 30 zł za tydzień grania. Wystarczy popatrzeć na inne lan party w wielkich miastach, które mają po kilku sponsorów - tam na trzy dni samo wpisowe kosztuje 80 złotych! Ale co tam, stara ekipa będzie miała meeting tak czy inaczej. Zorganizujemy go w garażu, nikogo nie będziemy się prosili. Tylko żeby mi nikt nie pisał, że w Zelowie nie ma niczego organizowanego... :((((((((((

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 11.07.2005, 18:04:16 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


mwl chcial bym przyjsc ale komputer mi sie popsul najprawdopodobniej zasilacz sie spalil, jezeli zdarze naprawic komputer to przyjde jezeli nie zdarze to wiesz ;( A tak chcialem isc. PS.Teraz pisze z kawiarenki.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 14.07.2005, 10:16:04 Odpowiedz z cytatem
C4rtm4n
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 493

Register IP:


Zgodze sie z mwl. Najlepiej by było jakby było za free i kazdy dostwał komputer na okres grania LOL LOL LOL LOL Najbardziej mnie wqrzaja te wymówki które pisał mwl że brat nie pozwala, że nie moze kompa wynieść. Też tak miałem że musiałem prosic rodziców o wyniesienie kompa ale wtedy ich rozumiałęm bo za kompa dali kupe kasy jak na tamte czasy. Jednak wystarczy drobny upór i odpowiednie arga\umenty i na pewno kazdy by sie zgodzili. Co cóż to zostało nam teraz poszukać garaż i pograc sobie ze stałymi bywalcami LAN PARTY Uśmiech... Uśmiech... Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWinXP1152x864
 Meeting of Games 
PostWysłany: 14.07.2005, 10:25:40 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Ehhh, Cartman... Szkoda gadać... :( Jakby chcieli, to na pewno mogliby wynieść kompa na ten tydzień. Takie głupie gadanie... :( Albo 30 złotych. Faktycznie, to dopiero jest kasa! Za tydzień grania! Codziennie na paczke fajek albo browary to jakoś mają, ale żeby uzbierać tą kase przez tydzień, to już nie... Ale po co ja to pisze w ogóle... Wszyscy doskonale wiedzą, jak jest. POPROSTU ZELÓW TO WIELKA BIDA! :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 4 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon