FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> To forum jest w Polsce? A może w Białorusi albo Ch

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 30.05.2005, 06:12:51 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Co jest że zamknięto temat o pączkach Evil or Very Mad Co komu przeszkadzał ten temat. Mnie np: interesuje czy ktoś też tak ma że jak je pączka to drzem lub inne nadzienie ma dopiero przy ostatnim gryzie. I chciałby podyskutować z innymi na ten temat.

Po co w ogóle jest to forum Question

Jeśli któregoś z administratorów ten temat nie odpowiada to niech nie wchodzi do niego, nie wypowiada się itp. Temat nikogo nie krytykował, nikogo nie obrażał, reklamował itd.

Więc dlaczego został zamknięty
Evil or Very Mad Question

Czy na forum występuje taka mocna cenzura i ograniczenie wolności słowa Question

Nie dziwie się że coraz mniej osób wchodzi na forum, jak powstaje mało tematów, a jak już powstaną to są zamykane lub kasowane Evil or Very Mad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 30.05.2005, 10:04:48 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


bkb napisał:
Jeśli któregoś z administratorów ten temat nie odpowiada


Małe sprostowanie bkb. Administrator jest tylko jeden i jestem nim ja. To że temat został zablokowany to już sprawka moderatorów i nawet domyslam się którego Uśmiech... Faktycznie temat jest trochę postrzelony ale... nie wybiega poza regulamin więc... odblokowałem go.

Co do usuwania tematów to Cię w tym momęcie nie rozumiem. Wyjaśnij nam o co Ci chodzi? Żaden temat nie był jeszcze usunięty (no oprócz jednego).

I proszę Cię nie zwalaj winy na administratora i moderatorów że tak mało osób wchodzi na forum! Bo w tej chwili gadasz głupoty i znastanów się dlaczego naprawdę tak jest.

A po drugie.... temat nie w tym forum!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 30.05.2005, 10:19:57 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Jeśli odblokowane to ok, wciąż jestem przy nadziei że Polska do wolny i demokratyczny kraj. Uśmiech...

Został usunięty temat i my obaj dobrze wiemy który Mruga 2

A co do administratora, to sorki że użyłem tego słowa. Powinienem napisać moderatora. Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 30.05.2005, 10:58:35 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Danon napisał:

A po drugie.... temat nie w tym forum!


Zgadzam Się z Danonem jeśli chcesz sobie pogadać o pączkach i jestes ciekaw z której strony się je pączki to poszukaj sobie innego forum o pączkach ,pozatym zastanów sie troche zanim założysz znowu jakiś postrzelony temat ,bo porostu wystawiasz swoja inteligencje na pośmiewisko.
Tyle na ten temat.
Pozdro.

Admin:
ehhh.... że nie w tym forum tzn. TEN temat (czyli ten w którym teraz piszemy) został utworzony w "Hydeparku" a powinien w "Forum & Strona".



A niby skąd ja mogłem to wiedziec skoro go przeniosłes Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 30.05.2005, 18:11:50 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


A mi się wydaje Fago, że nie masz racji. Może i temat nie jest najwyższych lotów, ale co z tego. Jak nikt nie będzie zakładał nowych tematów, to nikt nie będzie odpowiadał. Bo jak ktoś wejdzie, zobaczy że nie ma nic nowego, to się tylko zniechęci. Zobacz sobie w tabelce na dole forum, ile osób weszło przez ostatnie 24 godziny. Jakoś nikt nie pisał za dużo... A dlaczego? Bo nie było ciekawych tematów, w których ludzie mogliby się wypowiedzieć. Jak nikt nie będzie otwierał nic nowego, to forum przestaną odwiedzać ludzie, a po co nam to? Pozdrawiam.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 30.05.2005, 19:04:08 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Mwl ja nie jestem przeciwko zakładaniu nowych tematów ,ale jeśli już bkb zakłada nowe tematy to niech założy jakiś bardziej "przyzwoity" temat ,popatrz na posty ,które widnieja pod "Pączkiem" to chyba mówi samo za siebie.... Wydaje mi się ,że nic więcej nie musze dodawać Confused
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 30.05.2005, 19:12:30 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


Fago napisał:
bkb zakłada nowe tematy to niech założy jakiś bardziej "przyzwoity" temat


Co chcesz od tego tematu Question Dla mnie był przyzwoity a przynajmniej zabawny, jeśli Ci się nie podobał to napisz na nim co myślisz wszytko na ten temat a nie musisz go blokować bo naruszasz wolność słowa.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 30.05.2005, 19:16:08 Odpowiedz z cytatem
Fago
Ostry
Ostry
Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 254
Skąd: Z(i)elów
Register IP:


Soryy stary nie wiedzaj na mnie ,ale ja tego tematu niezablokowałem.
Więc nie osądzaj mnie Evil or Very Mad

Myśle że powinismy zakonczyć na tym ta dyskusje...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
      FirefoxWin981024x768
PostWysłany: 30.05.2005, 19:23:09 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


OK fago Uśmiech... Nie mamy co już gadać o tym temacie Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 31.05.2005, 13:49:42 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Ten bezsensowny temat załorzyłes poto aby tylko sobie podwiekszyć liczbe postów. Co za bezsens... Zebrałes 5 postów za to ze załorzyłes głupi temat nastepnym razem zastanów się czy temat jest mądry a ja se załorze temat o kaszance i nazbieram sobie 20 postów.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 31.05.2005, 20:55:18 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


kornik napisał:
Ten bezsensowny temat załorzyłes poto aby tylko sobie podwiekszyć liczbe postów.


Szkoda ze nie czytasz postów na dany temat tylko piszesz w nim nowe przez co twoje wypowiedź nie ma w ogóle sensu Smuteczek

kornik napisał:
Co za bezsens... Zebrałes 5 postów za to ze załorzyłes głupi temat nastepnym razem zastanów się czy temat jest mądry


Dla mnie temat jest jak już wcześniej pisałem przynajmniej zabawny...... ( ale cóż zapewne nie czytałeś postów na tym temacie tylko chciałeś się wypowiedzieć dla posta Smuteczek )
Nie odpowiedziałeś nawet na pytanie ( ale cóż zapewne nie czytałeś postów na tym temacie tylko chciałeś się wypowiedzieć dla posta Smuteczek ), które brzmiało "czy zjadając pączka nadzienie też masz na końcu?"

kornik napisał:
a ja se załorze temat o kaszance i nazbieram sobie 20 postów.


A zakładaj sobie nawet i o baleronie, co ta mnie interesuje o czym sobie założysz temat? Żalisz się czy chwalisz tą wypowiedzią bo nie wiem? Żyjesz w wolnym kraju i zakładaj sobie tematy jakie chcesz co to kogo interesuje, niech każdy zajmie się sobą.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 To forum jest w Polsce? A może w Białorusi albo Ch 
PostWysłany: 01.06.2005, 05:05:34 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Którego tematu nieczytałem ? tego czytałem wszystko od dechy do dechy.

Ech dobra juz nie kłuce się bo zara Admin bedzie znowu sie wkurzał za to ze nie piszemy sobie tego na PW Uśmiech krzywy A wiec kończe... {:
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon