FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina -> Chcecie radio w internecie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 21.04.2005, 10:31:44 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


No Maystero spisałes sie gratuluje,ę, chcoiaz na tej fotce ten DIN wygląda jak gniazdo w starym Grundigu takie na 5 bolcy,, ale to chyba złudzenie:) Chyba mianuje Cie techniczym w stacji:) hehehe. Danon w czymś pomógł więc i do niego ślę podziękowania.
A co do samego radia to w kwestii prawnej podobno w Polsce nie ma w prawie jakiekolwiek wzmianki o radiu internettowym i póki co panuje samowolka. I jak to powiedział Żuras, bardzo dobrze że tak jest.
A co do już samego neta i daty ruszenia stacji to są niemiłe wieści. pani w TP SA zawiadomiła mnie że w związku z skończeniem się zapasów modemów na magazynie musze jeszcze uzbroic się w cierpliwośćSmuteczek Podobno przyszły tydzień.
P.S. Maystero jak odebrać kabel, kiedy można Cię zastac w chacie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 21.04.2005, 12:08:52 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


Może być ciężko zastać mnie w domu..... Najszybciej we wtorek.

Zapewniem cie Kryształ że ten DIN jest z trzema bolcami LOL

Piszesz że masz problem z tepsą bo nie mają modemów.... a może powinieneś się zdecydować na jakiś router ADSL?? Zrestą sam mówiełeś że podzielisz sie z qmplem. Takie urządzenie kosztuje 200-400zł (zależy od producenta i bayerów) Dzieki takiemu routerowi możesz sie dzielić z kolegą netem.

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 09.05.2005, 10:30:30 Odpowiedz z cytatem
maystero
Ostry
Ostry
Dołączył: 12 Mar 2004
Posty: 213
Skąd: Zelów City
Register IP:


No Kryształ zapodałem temat:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic294930.html

jak możesz to wejdź do mnie jeszcze raz z mikrofonem, bo che zrobić pewien experyment.....

_________________
Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje więcej czasu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 10.05.2005, 23:54:44 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Kochani Moi! Pragne Was wszystkich poinformować , że stacja lokolna RADIO PRZEKRĘT zaczęla próbna emisje dzisiejszego wieczora wynikiem 4 słuchaczy. W tym historycznym wydarzeniu wziąl udział Maystero, jego siostra Agnieszka, Żuras, Maryna, Fago i Zelowiak. Na sam koniec dołaczył do nas Zawieruszek from Bełchatów. radio gra tylko wtedy gduy dostepne jesy GG o numerze 4125244. Na razie stacja nie ma stałego IP więc co "wyrzutka" adres sie zmienia. Ale to do czasu. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 10.05.2005, 23:55:35 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Własnie sie jakoś doliczyłem 5 słuchaczy..Upsss..hehe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 11.05.2005, 06:24:53 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


No to musze powiedzieć, że przez prawie godzinke mieliście 6 słuchaczy. Też słuchałem! :) Ale później zaczęło coś często przerywać, i wyłączyłem... :/ Ale ogólnie działało, więc jak najbardziej jest OK! :D Enjoy! :)

PS. W opisie na gg mógłbyś pisać aktualny adres... I sprawa z IP załatwiona! :)

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1280x1024
PostWysłany: 11.05.2005, 09:09:35 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Liczba słuchaczy wzrasta o następnego Uśmiech...
Zelowiak zapuścił u nas w cafe więc słychać Cię było Kryształ, słychać Uśmiech...

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 11.05.2005, 11:00:08 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Miło mi czytać, starm się tu z całym sztabem aby to jakos wygladało. wielie dzięki dla maystero, Zurasa, MWL ii wszystkich zyczliwych stacji. Dorobiliśmy sie czata (MWL thnx), domeny : http://radio-przekret.no-ip.org/ pod która to mozecie słuchać"PIERWSZEGO RADIA INTERNETOWEGO w naszym miescie, skierowanym głownie do nudzaćej się młodziezy, ale i nie tylko".
Adres czata: www.radioprzekret.prv.pl Uśmiech...
pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 11.05.2005, 11:16:45 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


No nareście sie coś zaczeło dziać Suszę zęby . Kryształ trzymaj tak dalej Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
PostWysłany: 22.05.2005, 08:43:13 Odpowiedz z cytatem
kornik
Ostry
Ostry
Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 274
Skąd: Zelów
Register IP:


Trzeba by kupic jakiegos zabytkowego kompa i postawić na serva bo z tym zmiennym ip to troszke zagmatfanie jest Uśmiech krzywy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1152x864
PostWysłany: 22.05.2005, 22:48:18 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


jak też bym chciała posłuchać, tylko jakoś nie umiem trafić na moment, kiedy jest dostępne to gg. szkoda, bo zelowskie radio to nowość dla mnie Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 21.06.2005, 10:24:59 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Siemka!
Do wszystkich słuchaczy Niezależnej Stacji Przekret!
W związku z zaczetym sezonem koncertowym, informuje, że emisje audycji znacznie zmaleja:( Poza tym ciagle szukam miłego własciciela serwera dużej wydajności co by za ekonomiczną opłata roczną wziął Stacje pod swoje skrzydła. Trwaja rozmowy. A może Wy znacie jakis serwer gdzie zgodziliby sie obciążyc stacją?:< Za rozsądna cenę. pozdrawiam wszystkich słuchaczy i zapraszam na stronę REDRUM www.redrum.band.pl.
Hejka!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 13.08.2005, 14:18:50 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Słuchajcie no i stało się.Dostałem "angaż" w wiekszej stacji niz Radio PrzekrętUśmiech... RADIO POSITIVE to stacja która zaryzykowała i przyjęła mnie na prezentera. Mój debiut nastapi juz w poniedziałek o gdoz.18. Zapraszam serdecznie, nie zapominam także o Radiu Przekret które takze będę okolicznościowo nadawał .Pozdrawiam i zapraszam do słuchania...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
PostWysłany: 13.08.2005, 16:02:45 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


no no no... widze że Twoja kariera posuwa się na przód małymi kroczkami Smile

Nie dałeś namiaru na to radyjo więc ja zapodaje: www.radiopositive.pl
http://83.243.111.234:8080

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Chcecie radio w internecie? 
PostWysłany: 14.08.2005, 10:06:12 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Nom włąsnie...jak zwykle się zakręciłem...dzięki Danon. To własnie jest namiar na tę Stację. W sumie wczoraj w nocy od 22 do 0.30 miałem swój "cichy" debiut, ale oficjalnie uderzam jutro ok 18.00. Jeszce raz zapraszam..
P.S.
Wiecie jaka to przyjemność widzieć dwucyfrową liczbę słuchaczy i myśleć że nikomu radio się nie krzaczy?Pytajnik Bajer!WykrzyknikWykrzyknik! LOL
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
      FirefoxWinXP1024x768
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Zelów Miasto i Gmina
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 3 z 6  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon