FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport -> Przemoc i co dalej...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

Czy miałeś do czynienia z przemocą rówieśniczą??
tak
45%
 45%  [ 5 ]
nie
36%
 36%  [ 4 ]
trudno powiedzieć
18%
 18%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 11


PostWysłany: 25.02.2005, 22:00:26 Odpowiedz z cytatem
jagda
Ostry
Ostry
Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 249
Skąd: Zelów
Register IP:


Obecnie dużo się mówi o "fali" w szkole, jak to wygląda według Was Question Czy uważacie, że istnieje problem przemocy rówieśniczej Question Czy możliwa jest w Waszej szkole sytuacja podobna do głośnej sprawy Anglisty z Torunia (film wideo o przemocy względem nauczyciela) Question

Ps. Jeśli ktoś z Was ma problemy z przemocą: rówieśniczą, rodzinną, seksualną itp, polecam http://www.wsparcie.org/forum/ można spokojnie porozmawiać na tematy o których trudno mówić. Nie trzeba się logować, można być całkowicie anonimowym Uśmiech...

_________________
to mówiłem ja Jarząbek... Mruga 2
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 25.02.2005, 22:57:03 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


U mnie jest troche na odwrót... To znaczy... Terroryzuje nas nauczycielka od polskiego! Nas, znaczy chłopaków. Pyta tylko nas, a za odpowiedź najwyższa ocena to 3. Ehhh, szkoda gadać... :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 09.04.2005, 18:10:34 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


[mwl] napisał:
U mnie jest troche na odwrót... To znaczy... Terroryzuje nas nauczycielka od polskiego! Nas, znaczy chłopaków. Pyta tylko nas, a za odpowiedź najwyższa ocena to 3. Ehhh, szkoda gadać... Smuteczek


Terroryzuje to mało powiedziana, ale co tam tak już jest że na 5 nauczycieli przypada 4 idiotów, a jeśli chodzi o nauczycieli języka polskiego to na 11 przypada 10 chorych. Ale tak jest wszędzie. W każdej szkole trafi się jakiś inny, ale to jest wliczone w zawód nauczyciela. A co do tej pani "roślinki" od polskiego mwl to najlepszy jest i tak makijasz albo spodnie"pipe".
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 09.04.2005, 18:21:59 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


"Każdy z nas jest na coś chory..." Hehehe, to trzeba doświadczyć na własnej skórze, ale nie polecam tego nikomu. I tak nikt pewnie się nie połapie, o co w tym chodzi... Może to i dobrze, po co znać takich ludzi... :(

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 09.04.2005, 19:42:15 Odpowiedz z cytatem
zelowiak
Morderator
Morderator
Dołączył: 10 Mar 2004
Posty: 209
Skąd: no jak to skąd...
Register IP:


Czy wy nie mówicie czasami o kochanej Pani Róży.... mimo ze czasami była rzeźnia u niej na lekcjach... a potrafi czasami zamieszac, tak ze niewiadomo kto przezyl, a kto nie Suszę zęby to wspominam teraz ja dobrze Mruga 2 u niej na lekcjach albo miales szczescie i zglosiles jeszcze nieprzygotowanie, albo jakis fartem tego dnia mialo sie numerek... a o tym ze trzeba bylobyc wykutym to nic nie mowie Suszę zęby

_________________
dobra cegła nigdy nie jest zła..
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
     
PostWysłany: 09.04.2005, 20:56:05 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Oj, Zelowiak, nie chodzi o panią Różę, chociaż jaka jest, każdy wie... ;) Nasza pani profesor jest jeszcze lepsza. Co do szczęśliwego numerka, to ona jak chce, to nie zwraca na niego uwagi. Pyta tylko chłopaków. Jak chłopak dostanie u niej dostateczny, to znaczy się maksymalnie wysoką ocenę, jak na chłopaka, to jest dobrze... :/ Pani ocenia dwie identyczne prace zupełnie różnie, znaczy się patrzy na nazwiska. Udziela też korepetycji uczniom, których uczy, za bardzo niską cenę, jaką jest 50 zł za godzinę... Ale jak ktoś chce mieć pytania na klasówkę, albo lepszą ocenę z wypracowania, to musi niestety zapłacić te pięć dych. I co, mało wam? :> Hehehe, tak myślałem, ale to wcale nie koniec. Książkę można by było o niej napisać.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 16.04.2005, 14:56:44 Odpowiedz z cytatem
bkb
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 04 Wrz 2004
Posty: 168
Skąd: Zelów
Register IP:


[mwl] napisał:
Pani ocenia dwie identyczne prace zupełnie różnie, znaczy się patrzy na nazwiska. Udziela też korepetycji uczniom, których uczy, za bardzo niską cenę, jaką jest 50 zł za godzinę... Ale jak ktoś chce mieć pytania na klasówkę, albo lepszą ocenę z wypracowania, to musi niestety zapłacić te pięć dych. I co, mało wam? :> Hehehe, tak myślałem, ale to wcale nie koniec. Książkę można by było o niej napisać.


Mwl czy ty chcesz trafić do więzienia. Piszesz o naszej kochanej profesorce takie straszne rzeczy. Przecież ona jest na prawdę dobra. Wystarczy że na lekcji był dyrektor i powiedziała nawet do chłopaka po imieniu. WoooW Najlepsze są identyczne prace, gdzie u jednej osoby (dziewczyny) są 2 punkty a u drugiej (chłopaka) 0 punktów. A jak się jej mówi ze tak jest to profesorka krzyczy "POKAŻ TO!" A jak się pokaże to mówi "IDŹ Z TĄ NIE GADAM Z TOBĄ"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIEWinXP1024x768
 Przemoc i co dalej... 
PostWysłany: 25.04.2005, 18:22:35 Odpowiedz z cytatem
Dnn
Miętki
Miętki
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Zelów
Register IP:


Czy mi się tylko tak wydaje czy wszyscy narzekamy na nasze ukochanie panie polonistki. Z tego co wiem to właśnie one sieja największe przerażenie wśród uczniów np. na naszych lekcjach języka polskiego niema ponad 75% klasy oczywiście jest to spowodowane złym nastawieniem kochanej pani profesor bo przecież nie było lekcji kiedy któryś z chłopców nie zostałby spytany no i oczywiście nagrodzony ocena niedostateczną. Nie jednokrotnie nie ważne jest to co się mówi tylko to jak się nazywa ale to już zupełnie inny problem. Tak wiec jedną formą tyrani z jaką się spotkałem w mojej w szkole jest lekcja języka polskiego.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
      MSIE5-Win2000800x600
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Szkoła & Sport
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon