FAQ      Szukaj      Statystyki      Użytkownicy      Grupy      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości      Profil            Zaloguj      Rejestracja

Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona -> Pomoc dla forumowiczów

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 

PostWysłany: 17.05.2004, 18:10:17 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Dochodzą mnie słuchy, że wielu zarejestrowanych forumowiczów oraz jeszcze nie zarejestrowanych nie potrafi lub boii się posługiwać naszym forum.
Wobec tego faktu postanowiłem coś z tym zrobić.

Dla niezarejestrowanych:

Aby zarejestrować się na forum, należy kliknąć w czerwony link REJESTRACJA i tam podać swoją nazwę użytkownika czyli ksywę jaką się będzie używac na forum. Natępnie podać dwukrotnie hasło które potrzebne będzie do zalogowania. Na koniec należy podać swój e-mail (wiarygodny - bez niego nie będziemy mieli możliwości zalogowania się i tym samym pisania na forum). Po zarejestrowaniu na podany e-mail przesłany będzie mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. Bez tej czynności nie będziemy mogli się zalogować! Na koniec wystarczy kliknąć na forum w link Zaloguj, podajac dalej swoją nazwę użytkownika oraz hasło. I to na tyle

[center:494c59febf]Dla zarejestrowanych:[/center:494c59febf]

Aby dodać nowy temat należy kliknąć w przycisk NOWY TEMAT nad listą tematów.
Aby dodać nowego posta należy kliknąć w przycisk ODPOWIEDZ nad danym postem.

I to by było na tyle.
Więcej informacji na tematy związane z forum, można znaleźć pod linkiem FAQ (czyli. Najczęściej Zadawane Pytania): http://www.forum.zelow.pl/faq.php

Zachęcam również forumowiczów aby pomagali wszystkim tym którzy mają jakieś problemy.

Również ja jako admin zachęcam do kontaktu ze mną poprzez:
gg: 3290148
mail: forum(małpa)zelow(kropka)pl

Zawsze służę pomocą!

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 31.03.2005, 13:44:20 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


Mam kłopocik... Nie wiem, czy to u mnie jest problem, czy nie, ale chcąc zmienić coś w moim profilu otrzymuję wiadomość o jakimś błędzie ogólnym i... nic się nie zmienia. Czy da się coś z tym zrobić?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 31.03.2005, 17:58:36 Odpowiedz z cytatem
Danon
Adminidewastator
Adminidewastator
Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 1036
Skąd: 51°46'N - 19°23'E
Register IP:


Już działa.
Nie wątpliwe że mogą się jeszcze pojawiać gdzie niegdzie błędy, jeśli ktoś natrafi na jakieś nieprawidłowości, proszę o kontakt na PW.

_________________

w w w . d a m i a n m i e r z y n s k i . c o m
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
PostWysłany: 31.03.2005, 18:06:02 Odpowiedz z cytatem
zgrzewa
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 371
Skąd: Zelów
Register IP:


dzięki Uśmiech... i przepraszam Rolling Eyes
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
     
PostWysłany: 04.04.2005, 10:55:34 Odpowiedz z cytatem
kryształ
Twardziel
Twardziel
Dołączył: 20 Mar 2004
Posty: 197
Skąd: Zelów stolica rowerów i fryzjerów
Register IP:


Mam pytanie: Jak wywalić temat podany przez siebie. Zdjąć go z Forum. Jakąś metodę. Danon help!Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
     
 Pomoc dla forumowiczów 
PostWysłany: 04.04.2005, 12:54:51 Odpowiedz z cytatem
[mwl]
Stara wyga
Stara wyga
Dołączył: 24 Mar 2004
Posty: 401
Skąd: Zelów City
Register IP:


Wiem, że źle zrobiłem, ale człowiek całe życie uczy się na błędach. Chodzi mi o mój podpis, który widniał przez pewien czas pod moją wypowiedzią w temacie o Papieżu... :( Przyznaję, że to mój pomysł na umieszczenie tych panienek w podpisie... Do tej pory nie wyglądało to źle, z przyzwyczajenia nie usuwałem go pisząc jakąś odpowiedź. Inaczej stało się właśnie z tym tematem o Janie Pawle ll. Jeszcze raz przepraszam, ale mam też pewną wiadomość do reszty użytkowników: też moglibyście wyłączyć swoje podpisy. Nie będę tu mówił, kto ma nie taki opis, jak trzeba, niech każdy się sami domyśli. Podpis bardzo łatwo wyłączyć, wystarczy odznaczyć pole "Dodawaj podpis" przy pisaniu wiadomości.

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
     
 Forum forum.zelow.pl Strona Główna -> Forum & Strona
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


Powered by phpBB © 2001-2004 phpBB Group
Create by Danon